Bilety na UFC w Polsce od 200 złotych?

Raczej nie z TVN'u, a z doświadczenia i opowieści kumatych osób. Zresztą jakiś debil kiedyś na wakacjach w Świnoujściu śpiewał dumnie "Nożownicy, nożownicy Cracovia", jakby się było czym chwalić? Patologia i tyle.

coś w tym jest, pamiętam gdy zapadł wyrok w sprawie zaszlachtowania kolesia z Cracovii, na meczu Wisełki wywiesili transparent gdzie ziomali (w tamtej sprawie skazanych) pozdrawiali, jak dla mnie dno bo kogoś z zimną krwią mordującego człowieka nie należy pozdrawiać, ba należy potraktować tak samo czyli kosa i do piachu. no ale to jest moje zdanie na temat dziwacznie rozumianego słowa honor wśród tych ludzi.
lecz w Krakowie nie jest aż tak źle, Coke Live przebiegał bez problemów, za to gorzej jest w Trójmieście, co roku na Openerze idioci z któregoś lokalnego klubu coś odwalić muszą przed bramami.

i nie porównujcie cen z innych państw do Polski, bo to jest niewłaściwe to tak jakby porównać cenę ciuchów z zagraniznego H&M do Polski, różnica jest spora na korzyść dla zakupów zagranicą.
 
Ktos z was planuje kupic Fight Club specjalnie po to zeby miec pierwszenstwo w biletach?
 
Na pewno ktoś się znajdzie, tylko się przyznać burżuje nie chcą :D Trzeba by było po domach jeździć i sprawdzać czy list od Dany na ścianie nie wisi.
 
Sam sie zastanawialem nad wykupieniem tylko ciekawe czy w przedsprzedazy cena bedzie w PLN i jak z platnoscia bo to chyba leci od nich prosto ze strony. Takze przelew pewnie odpada i trzeba bedzie placic karta, to co amerykancy lubia hehe.

A, co do tych cen biletow to ponoc w przedsprzedazy ma byc ciut taniej, nie wiem czy to prawda takze nie chce nikogo wprowadzac w blad, gdzies taka informacja mi przemknela przed oczami.
 
Właśnie mnie to zastanawia jak to będzie wyglądało: możliwość kupna biletów dwa dni wcześniej dla posiadaczy konta U i E FightClub, dzień wcześniej dla newsletterowiczów. Jak oni to zrobią? Będą linki generować dla tych osób, to by było bez sensu. Może wyślą eventimowi bazę z mailami :)
 
No wlasnie jak to wyglada z tym newsletterem? Skoro gdzies tam sie kiedys zapisalem to dostane link na maila czy jak to dziala?

Co do tego Eventimu nie zdziwie sie jak serwery padna jezeli zainteresowanie bedzie rzeczywiscie takie jak sie mowi. Nie takie rzeczy juz ten swiat widzial :facepalm:
 
@Sousek

W ten sam dzień jak ogłosili od kiedy bilety zaczną sprzedawać to już wtedy powinieneś dostać powiadomienie na maila jesli byłeś zapisany
 
Sprzedaż przed czwartkiem wydaje mi się nie będzie w PLN. Jakby to miało zostać rozwiązane? W ogóle ciekawe kiedy mają zamiar podać oficjalne ceny, w środę na konferencji czy w ogóle już nie.
 
nie kibice zwasnionych klubów a zwykli kibole którzy swoje czyny argumentują miłością do klu
raczej gangi narkotykowe w szalikach z klubami to oni wspólne maja tylko barwy.

200 zł to dwa miesiące treningów albo kilka wtopionych kuponów u buka...
 
Widzę, że mit Krakowa rośnie w Polsce. Byłem tam milion razy i nigdy nic przykrego mnie nie spotkało w żadnym miejscu. Najgroźniejszy w tym mieście jest chyba smog.
 
Nie rozumiem dlaczego jakakolwiek "ekipa" miałaby wydawać po 200 zł na galę UFC... To niepoważne. Na KSW nie widziałem żadnej grupy kibicowskiej. Wszystkie złe rzeczy w Krakowie dzieją się raczej na osiedlach i to też raczej między zainteresowanymi.

Nie znam tej sytuacji z Trójmiasta, ale domyślam się, że chodziło o jakąś małą galę w którą zaangażowane były jakieś grupy huligańskie, może ktoś na niej walczył, wiec się zebrała ekipa. To tyle.


Myślałem przez chwile, żeby się z kolegami zrzucić na ten fanclub, ale chyba odpuścimy.
 
Byłem na galach w Łodzi, Warszawie (kilka razy), Katowicach i nigdy na żadnej nic się nie działo. Kumpel teraz był w Krakowie i też nic. Dajcie spokój, bez paniki, nie ujmując temu co się słyszy co dzieje się na osiedlach :D
 
Zawsze ekipa może wjechać z bramą w liczbie 200 i nie płacić za bilety ;-)))

Żart, nie chcę ciągnąć już tego wątku, ale nie umarł widzę ;-)
 
Często widziałem śpiewających, utożsamiających się z danym klubem kibiców na trybunie (Zawsze się zastanawiałem co te dwa sporty mają ze sobą wspólnego poza kopaniem), ale nigdy nic się nie działo. Raz goście z agencji Skorpion? czy jakoś tak, nie mogli sobie poradzić z pijanym gościem na trybunie, to wpadł taki KOŃ z KSW Security i ogarnął temat :)
 
Ale czemu to Cię wkurwia? :-/ Za dużo stresu masz chyba w życiu Mat. Na brecht i rozluźnienie atmosfery to wrzuciłem przecież :-D Skoro temat dalej niektórzy ciągnęli.
 
Ale czemu to Cię wkurwia? :-/ Za dużo stresu masz chyba w życiu Mat. Na brecht i rozluźnienie atmosfery to wrzuciłem przecież :-D Skoro temat dalej niektórzy ciągnęli.
Oni pewnie też mieli bilety ;-D

http://www.sportfan.pl/artykul/zadyma-na-gali-mma-do-klatki-wtargneli-kibice-i-zobacz-46873

A jeszcze gdzieś w Polsce na mniejszej gali coś się działo na trybunach. No, ale nieważne, tak sobie tylko wklejam :D

ZAPOMNIALEM :/
 
Back
Top