bilety na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie

ktos musi znac! widzialem na oficjalnej str UFC ze bilety niedostepne, na tej biljett24.se dostepne po 12 sztuk z kazdego sektora no i cena dosc spora w porownaniu do gal w stanach. wiec moze byc walek a szwedzi sa dobrzy w internetowych szwindlach :)



Wojek, Zmija wiecie cos na ten temat?
 
DZIEKUJE :)



czyli ta strona to luj? kiedy mozna sie spodziewac biletow i gdzie ich szukac? i mniej wiecej jakie ceny?
 
http://www.ufc.com/news/ufc-sweden-on-sale-press-release


Takie ceny obowiązywały na galę w 2012 roku.
 
ok dzieki, czyli nie bedzie tak zle z cenami chyba.



w styczniu wystawili bilety na kwietniowa gale, wiec niedlugo powinny byc dostepne na pazdziernik



ostatnie pytanie: gdzie kupowac bilety?
 
Jak Gustaffsona nie ma w Main Evencie, to mam nadzieje, że aż takiego tsunami ze sprzedażą biletów nie będzie :-)



Tak w ogóle, to jak myślicie kto będzie w walce wieczoru?
 
Ciekawie wygląda perspektywa wyjazdu na galę tak obsadzoną polakami. Zrobiłem szybkie rozeznanie w kosztach i wyszło mi (oczywiście, możliwe, że gdyby porządnie usiąść do tego, to da rade ugrac kilka kilka złociszy oszczędności):



Bilet samolotowy tam/z powrotem z W-wy max. 100 zł



Transfer lotnisko/centrum/lotnisko ok. 100 zł



Bilety najtańsze na gale ok. 200 zł



Hotel ok. 200 zł*



Suma: 600 zł + koszty transportu po mieście i wyżywienie







*Cena przy założeniu 2 noclegów (przylot w sob, powrót w pon) w zwykłym hoteliku z pokojem 2 osobowym.
 
Z racji tego, że koszta transportu do Sztokholmu są całkiem niskie, a i bilety powinny być w rozsądnych cenach to mam co raz większą chrapkę na ten wyjazd!
 
Martin, wez bulki z maslem, pomidory, nagotuj jaj na twardo i wyzywienie na 2 dni jak znalazl.



wyzywienie to nie tragedia chyba ze bedziesz jadl w knajpach. kebab na miescie 40-50 koron, pizza 80 koron. w sklepach za najtanszy cheb i pasztet zaplacisz 20 koron...



bede jechal busem i 4 miejsca prawdopodobnie wolne wyjazd z Wroclawia (bez powrotu) albo z Norwegii (z powrotem).
 
Też się zastanawiam nad wycieczką. Ale przelotów za 100zł to ja nie znalazłem, najtaniej Raynair za niecałe 300zł. Ktoś znalazł cos tańszego? Byle nie z Wawy, bo tam mam ponad 300km. Kraków, Wrocław, Katowice.
 
vonski taniej wyjdzie Ci kupić bilet na polskiegobusa i dojechac do w-wy, niz leciec z wyżej wymienionych miast. Chyba, że gdzieś w międzyczasie trafi się jakaś oferta na loty, ale to może, lecz nie musi się stać :P



Z tych co wymieniłes to najtaniej na dziś ryanairem z Krakowa wychodzi za 228 zł.







Swoją drogą ktoś z okolic W-wy zastanawia się nad lotem na gale, jeśli uda się ogarnąć bilety?
 
No to czeka mnie mega pracowity miesiąc na PS, żeby móc pozwolić sobie na taki wyjazd...
 
to moze teraz sie uda jakis sektor cohones ?


To by było coś :D



Ogólnie, czym dłużej myślę, tym bardziej podoba mi się perspektywa takiego wypadu, zwłaszcza jakby udało się zebrać w kilka osób i razem coś ogarnąć.
 
pare osob jest zainteresowanych tematem wiec moze teraz wypali. ja mam nadzieje sie załapac na bilety i niech strace i ps4 kupie pozniej chce zobaczyc ufc na zywo
 
Back
Top