Bilety KSW 21

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
Jeśli kogoś interesuje to na ebilet.pl ruszyła sprzedaż i jest juz sporo sprzedanyc jak na jedną godzinę sprzedaży, ja już swoje kupiłem.
 
Jak juz jesteśmy po KSW 20 to można rozpoczac temat o 21 fakt. Bardzo wazne pytanie. Jakie miejsca polecacie na Torwarze w Warszawie powiedzmy w cenie do 100 zł? W łodzi miejsca za 85 moim zdaniem są na bardzo dobrym poziomie. Nie ma sie do czego doczepić. W Warszawie to wglada podobnie, jak to wyglada z widocznością? Ktos ma doświadczenie z miejscami na sektorach A B E J Ł M N Q VZ badź z tańszymi C D K L O P W Y ? Licze na powazne odpowiedzi :) Pozdrawiam











podglad sektorów:



kswwwa.jpg
 
@up



Hajs sie musi zgadzać, rozwijają się i licza na wieksze zarobi :) To jest ustosunkowanie sie do różnicy cen na KSW 15 a 20 jeśli po to to wstawiłeś. Pozdro
 
https://www.youtube.com/watch?v=YBShkwYMBRA



Znamy juz prawie 5 walk (z 7?)







Chalidow vs TBA



Materla vs Wallace



Borys vs Saidov



Jewtuszko vs Warbunton



Bonkowska vs Kowalkiewicz
 
Warszawiaki zarabiają statystycznie więcej od innych regionów PL więc niech płacą i 500 :-)
 
Byłem na Torwarze na MMA ATTACK siedziałem sobie w sektorze E i byłem strasznie zadowolony tylko że bilety były po 45 zł a nie 100 więc zastanawiam się nad tą tańszą opcją czyli sektory w rogu po 50, niestety nie stanąłem tam zobaczyć jak widać ma ktoś może jakieś doświadczenie z tymi sektorami?? Warto czy jednak lepiej zakupić te po 100?
 
Bilety kupię jak wrócę z Sopotu do domu cyzli we wtorek, ale ceny sa kosmiczne. Pytałem na gali Kawulskiego dlaczego taka cena to odpowiedział że mała hala jest.
 
te po 100 warte zachodu czy koniecznie szarpać się na te za 200 ? nigdy nie byłem na torwarze a mam jechać z ludzmi, którzy pierwszy raz się na coś takiego rusza i chciałbym uniknąć wysłuchiwania marudzeń, że ich dupnie posadziłem
 
|Bilety kupione.



Tak mi te właśnie ceny cos nie pasowały, (byłem na 15) , ale spokojnie KSW wszystkie bilety sprzedadzą. Skoro całą Argo arenę zapełnicli (ponad 11000 ludzi) , więc malutki Torwar zapełnią tym bardziej.



Ceny podwoili - nie ma sie co dziwić , skoro taki popyt jest. (choć nie powiem - drogo)
 
Te po 100 są ok jak już mówiłem na MMA ATTACK siedziałem w sektorze E i było całkiem fajnie w górnych rzędach wg mnie lepiej widać ale to kwestia upodobania
 
W Ergo siedziałem troche dalej niż w Torwarze ( Torwar - pierwszy rząd na trybunach) , czy w Atlasie (płyta). Widocznośc dobra, ale....I m dalej, tym chętniej korzysta się z telebimu. Najgorsze w tym wszystkim jest to , gdy w pewnym momencie łapiesz się , że zamiast oglądać na żywo, oglądasz przez jakiś czas na telebimie, a tak być nie powinno.







Dodam ,że na 15 siedziałem właśnie w 1 rzędzie za 150 zł - widoczność: POEZJA! Tyleze teraz to już 300 kosztuje a i tak moje miejsce z 15 już dawno wykupione ;-)
 
Na MMA Attack siedziałem w sektorze H, ale wtedy bilet kosztował tam 140zł. Do tego zapisałem się do jakiś tam powiadomień i bilet kosztował mnie 50% taniej, czyli 70zł.Widoczność była kapitalna. W sobotę byłem w Ergo Arenie i za 100zł miałem fajne miejsca, a jakbym się wcześniej ogarnął mogły być jeszcze lepsze w tej samej cenie. Ze względu na brak kasy i ceny chyba odpuszczę KSW 21 mimo, że mieszkam pod Warszawą.
 
Tak sobie wszedłem sprawdzić jak sprzedaż i mimo wysokich cen i tego, iż sprzedaż dopiero ruszyła to sprzedało się tak na oko 40% wszytskich biletów. Nieźle.
 
KSW 21 ... wezcie skonczcie, jak to ma byc w PPV to ja złamanego grosza po tym co widzialem na ksw 20 za to nie dam, wszystko spoko i ok, swietna gala ale .... poziom sportowy dno!
 
Ze strony ksw z rozpiski znikł Warbutton, a Jewtuszko jest w kategorii półśredniej. Mam nadzieję że to zwykły błąd ;)
 
Policzyłem, że na trybunach zostalo tylko 190 wolnych miejscówek, zostaje jeszcze plyta ale tam ceny kosmiczne będą.
 
Iro mówił w jednym z wywiadów, ze zdobedzie pas -70kg a później w -77kg bo coraz trudniej mu zbojac wagę.



Może już zrezygnował z - 70 kg, ale kontrakt ma podpisany na walki w - 70
 
Iro waży obecnie jakieś 80kg więc myślę, że zejście do 70 nie stanowić będzie problemu.
 
fajne wpisy na FB KSW , zestawiają tam Mameda z Alistarem czy Fedorem , a Kułaka z Irokezem ;)
 
I dla tego nie czytam komentarzy na fejsie ; ) Mamed niech walczy z Drwalem a Kułak z Horwichem.
 
Ja bym bardzo chciał widzieć rewanż Sowiński - Jewtuszko i mam nadzieję że do niego dojdzie, zgodnie z planem.
 
Back
Top