Bilety KSW 21

Oby to był błąd, że Irokez w półśredniej. W lekkiej może jeszcze dużo zwojować. :-)
 
zapomnieliscie ze strone prowadzi SLodziak, takze ten blad nie jest zapewne ostatnim :)
 
Właśnie nabyłem drogą kupna bilety na sektor R za 200 zł.Mam nadzieje że będzie się dobrze oglądało :-)
 
@up



Jeszcze nie wiadomo nic na temat jednej walki, wiesz, może to być Wiśnia z Bazelakiem np. więc nie mów hop.
 
Szczerze mówiąc to nie sądziłem, ze bilety rozejda sie w tak ekspresowym tempie. Chyba pozostanie mi obejrzenie w tv.
 
myslalem ze sobie jeszcze a kupie teraz a tu lipa, tylko najdrozsze zostaly...
 
Jeszcze nie wiadomo nic na temat jednej walki, wiesz, może to być Wiśnia z Bazelakiem np. więc nie mów hop



Niby tak, ale jestem prawie przekonany że to będzie gala czysto sportowa, K&L chce zobaczyć na ile sport przyciągnie widzów przed tv, to samo zrobili z galą bodajże nr 15.
 
Jak mówicie o tym ostatnim wolnym miejscu na karcie to Jay Silva v Matt Horwich potwierdzone przez oficjalną stronę
 
I mamy czysto sportową galę. Skoro bilety tak szybko się sprzedały, powinno to dać do myślenia duetowi K&L, by edycje KSW w takim wydaniu były częstsze.
 
Ja zebrałem grupę 15 osób, które nie mają pojęcia o mma, ja byłem, mozna powiedzieć, organizatorem tego wyjścia.



Trzeba zwrócić uwagę na to, że ponad połowa z tych osób powiedziała, że pójdą jak zagwarantuję im dobre sportowo walki bo nie chcieli ogladać Pudziana, Najmana, Burnejki itp.



Dało mi to do myślenia.
 
Jestem cholernie ciekawy tego, ile sprzedałoby się subskrypcji PPV, jeżeli gala transmitowana byłaby w tym systemie. Moim zdaniem tak szybkie wyprzedanie biletów zawdzięczać można przede wszystkim Mamedowi, który przebija się coraz bardziej do mainstreamu, popularnością zbliżając się do Mariuszka. Ba, uważam nawet, że na dzień dzisiejszy "Janusze" bardziej wolą obejrzeć walkę Chalidowa niż Pudzianowskiego. Swoją drogą, ta liczba sprzedanych 80 tys. subskrypcji z gali KSW 20, została jakoś oficjalnie potwierdzona?
 
Moim zdaniem tak szybkie wyprzedanie biletów zawdzięczać można przede wszystkim Mamedowi, który przebija się coraz bardziej do mainstreamu, popularnością zbliżając się do Mariuszka.


Hmm chyba zapomniałeś, że Torwar ma 3x mniej miejsc niż taka Ergo Arena.
 
@up



Tak się składa, że obserwowałem, jak szła sprzedaż biletów na poprzednią galę i na pewno nie były to wartości rzędu kilku tysięcy sprzedanych wejściówek na dwa miesiące przed widowiskiem. Pomijam już fakt, że ceny w Ergo były niższe.
 
@up



Tylko Gdańsk to nie Warszawa. Chodzi mi o miejsce na mapie Polski. Wiadomo, że dla większości fanów Warszawa to odpowiednie miejsce na organizacje gali. Z każdego zakątka odlaegłość jest porównywalna. Nikt nie powiedział, że rozpiska z ksw 20 by się nie sprzedała tak szybko.
 
Nie uważam Gdańska/Sopotu za dużo gorszą lokalizację od Warszawy. Chociaż może przeze mnie przemawiać lokalny patriotyzm.
 
O kurde 21 prawie wyprzedane, jestem nieco w szoku. Niepotrzebanie zwlekałem z zakupem i pewnie się skończy na gali w TV.
 
Na to, że bilety poszły tak szybko złożyło sie kilka rzeczy:



- kozacka rozpiska



- ksw wraca do Warszawy



- Torwar to hala dużo mniejsza
 
zapomniales dodac:



- mamed ;]







ja jestem ciekaw cen na plyte (ktos jest mi w stanie powiedziec jak z widocznascia?)
 
Torwar to poręczna hala, widoczność jest dobra w zasadzie z każdego miejsca.
 
Back
Top