Bijatyka

Ja raczej z pasiastej strony Błoń :P, więc nie wiem o co chodzi z fotkami z Rzymu. A co do brody, to potwierdzam, że w 99% przypadków kaukaska broda dodaje mocy. Ten 1% to ostatni wyczyn Fikajłowa :mamed:



@mat01 mordziaty, jak będziesz na zlocie, to pogadamy sobie o osiedlowych akcjach więcej :D



No jak pisałem wcześniej, to policja była na niego wzywana kilka razy i go to nic nie nauczyło. Może wpierdol będzie bardziej edukacyjny :D
Mnie by miało nie być? :beer:
Nadal pamiętam trochę sylwestrowych opowieści z czata, z chęcią posłucham więcej :-D
 
Propsy za tą akcję :)
Jak juz ktos tutaj mowil, w takich sytuacjach warto grac kozaka do konca przy kolejnej rozmowie z gosciem itd. Ja kiedy mialem akcję, w której byłem górą w bójce, gdy po czasie robilo mi się szkoda goscia i przepraszalem, zle robilem bo gosciu na ogol przestawal miec respekt. Mysle ze wszystko skoczy sie dobrze, goscie tego typu chyba nie leca pierwsze co na paly. A jak tez juz ktos napisal, laski, ktore po takich akcjach dalej z takim gosciem siedzą to dokladnie taka sama patola :)
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    68.3 KB · Views: 75
Konflikt chyba zażegnany i wygrany przeze mnie 50:25, a także wszedłem mu do głowy kurwa mac i mu psycha pękła.

Wczoraj po raz pierwszy od tej afery go mijałem na klatce, przez te wcześniejsze tygodnie był gdzieś zabunkrowany w jakiejś kurwa komorze albo się desantował do mieszkania z helikoptera, bo go widziałem tylko raz z daleka. No więc mijam go, napinam sie już jak James Thompson przed walka z Alexem Emelianenko, że może być druga runda, ale podbił z witą potulnie, szczur jebany damski bokser. Dziękuję za uwagę.
 
Konflikt chyba zażegnany i wygrany przeze mnie 50:25, a także wszedłem mu do głowy kurwa mac i mu psycha pękła.

Wczoraj po raz pierwszy od tej afery go mijałem na klatce, przez te wcześniejsze tygodnie był gdzieś zabunkrowany w jakiejś kurwa komorze albo się desantował do mieszkania z helikoptera, bo go widziałem tylko raz z daleka. No więc mijam go, napinam sie już jak James Thompson przed walka z Alexem Emelianenko, że może być druga runda, ale podbił z witą potulnie, szczur jebany damski bokser. Dziękuję za uwagę.
Ale spojrzałeś groźnie?
 
Konflikt chyba zażegnany i wygrany przeze mnie 50:25, a także wszedłem mu do głowy kurwa mac i mu psycha pękła.

Wczoraj po raz pierwszy od tej afery go mijałem na klatce, przez te wcześniejsze tygodnie był gdzieś zabunkrowany w jakiejś kurwa komorze albo się desantował do mieszkania z helikoptera, bo go widziałem tylko raz z daleka. No więc mijam go, napinam sie już jak James Thompson przed walka z Alexem Emelianenko, że może być druga runda, ale podbił z witą potulnie, szczur jebany damski bokser. Dziękuję za uwagę.
Ty tak nie kozacz tylko się ciesz, że gość miękka faja i nie założył Ci sprawy :)
 
Ale spojrzałeś groźnie?

Nie jakoś bardzo, mniej więcej tak:
mXq243N.jpg

Ty tak nie kozacz tylko się ciesz, że gość miękka faja i nie założył Ci sprawy :)

Spoko, spoko, mam dziś dobry humor po prostu. Zresztą im więcej czasu mijało, tym bardziej byłem pewny, że on nie weźmie żadnego odwetu. Happy End made in Nowa Huta? Jak widać da się.
 
Nie jakoś bardzo, mniej więcej tak:
mXq243N.jpg



Spoko, spoko, mam dziś dobry humor po prostu. Zresztą im więcej czasu mijało, tym bardziej byłem pewny, że on nie weźmie żadnego odwetu. Happy End made in Nowa Huta? Jak widać da się.
jak wyciagal wite, to mogles mu stockton slapa wyjebac :D
 
On po prostu w ciszy nakurwia na drazkach przy arenie i szykuje sie na atak z zaskoczenia, uwazaj mordo.
O kurwa zaśmiane na głos.
Nie wiem dlaczego dopiero teraz to czytam.
@maras
Temat ciężki. Ogólnie moim zdaniem postąpiłeś dobrze. Nawet jakby Ci typ założył sprawę i patuska stanęła za szczurem to jest 2 na 2. Bo Twoja żona też tam była. Nie wierzę, że dostał byś jakieś zawiasy za odwagę cywilną. No, ale sądownictwo w Polsce jest dość specyficzne.
Ogólnie to dzwonić na policję do oporu, zadzwonić do dzielnicowego i się tym zająć, bo gość jak jest alkusem to na pewno się nie ogarnie sam. Co do niebieskiej karty, to chyba ktoś ze współlokatorów/rodziny może założyć. Nie wiem, czy sąsiad.
 
Miękkie faje zakładają sprawy po wpierdolu ;)))
Frajerzy nie zakładają. Mój ziomek, któremu doradziłem założył i dostał tytułem odszkodowania/zadoścuczynienia 3 kafle w sprawie karnej i teraz myśli nad pozwem cywilnym, bo są realne szanse na dużo wyższą kwotę. Beka z kozaków :bayan:Nie mówiąc już o tym, że oprawca dostał zawiasy i prace społeczne, hehe.
 
Konflikt chyba zażegnany i wygrany przeze mnie 50:25, a także wszedłem mu do głowy kurwa mac i mu psycha pękła.

Wczoraj po raz pierwszy od tej afery go mijałem na klatce, przez te wcześniejsze tygodnie był gdzieś zabunkrowany w jakiejś kurwa komorze albo się desantował do mieszkania z helikoptera, bo go widziałem tylko raz z daleka. No więc mijam go, napinam sie już jak James Thompson przed walka z Alexem Emelianenko, że może być druga runda, ale podbił z witą potulnie, szczur jebany damski bokser. Dziękuję za uwagę.
Wykorzystaj sytuacje - niech Ci od tej pory sprząta w chałupie, robi zakupy, wynosi śmieci....:mamed:
Skurwiel by przynajmniej sam zobaczył co to znaczy być pomiatanym.
 
Frajerzy nie zakładają. Mój ziomek, któremu doradziłem założył i dostał tytułem odszkodowania/zadoścuczynienia 3 kafle w sprawie karnej i teraz myśli nad pozwem cywilnym, bo są realne szanse na dużo wyższą kwotę. Beka z kozaków :bayan:Nie mówiąc już o tym, że oprawca dostał zawiasy i prace społeczne, hehe.
Dla mnie ktoś kto kozaczy, dostaje bęcki i idzie założyć sprawę czy dzwoni po policję to frajer i miękka faja właśnie :) Co innego jak Cię skopie znienacka trzech i wiesz, że inaczej im się nie odgryziesz. Co innego w sytuacji, że ktoś bije kobietę. Ktoś go karci za to i ten leci sprawę zakładać? Tak zrobił Twój kolega?
Co innego jak zaczepia ktoś kto chce dymu kogoś kto tego nie chce i jawnie o tym mówi. Co innego, gdy idziesz z kimś na solo, a ten po wszystkim leci na policję czy składać pozew. O takich mówiłem fajach :)
 
Dla mnie ktoś kto kozaczy, dostaje bęcki i idzie założyć sprawę czy dzwoni po policję to frajer i miękka faja właśnie :) Co innego jak Cię skopie znienacka trzech i wiesz, że inaczej im się nie odgryziesz. Co innego w sytuacji, że ktoś bije kobietę. Ktoś go karci za to i ten leci sprawę zakładać? Tak zrobił Twój kolega?
Co innego jak zaczepia ktoś kto chce dymu kogoś kto tego nie chce i jawnie o tym mówi. Co innego, gdy idziesz z kimś na solo, a ten po wszystkim leci na policję czy składać pozew. O takich mówiłem fajach :)
Dostał za nic, po prostu był w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie, gdy jakaś banda gamoni przesadziła z alkoholem i szukała ofiary.
 
Frajerzy nie zakładają. Mój ziomek, któremu doradziłem założył i dostał tytułem odszkodowania/zadoścuczynienia 3 kafle w sprawie karnej i teraz myśli nad pozwem cywilnym, bo są realne szanse na dużo wyższą kwotę. Beka z kozaków :bayan:Nie mówiąc już o tym, że oprawca dostał zawiasy i prace społeczne, hehe.
Kasa to jest dobra kara dla takiego kozaka, nie dość, że szef go jebie w robocie to jeszcze robi na swoją ofiarę.
 
Dostał za nic, po prostu był w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie, gdy jakaś banda gamoni przesadziła z alkoholem i szukała ofiary.
No to nie o takiej sytuacje mi chodziło :) Pierwszy wpis mógł być źle zinterpretowany i został, więc dobrze, że później wyjaśniłem :)
 
Dla mnie ktoś kto kozaczy, dostaje bęcki i idzie założyć sprawę czy dzwoni po policję to frajer i miękka faja właśnie :) Co innego jak Cię skopie znienacka trzech i wiesz, że inaczej im się nie odgryziesz. Co innego w sytuacji, że ktoś bije kobietę. Ktoś go karci za to i ten leci sprawę zakładać? Tak zrobił Twój kolega?
Co innego jak zaczepia ktoś kto chce dymu kogoś kto tego nie chce i jawnie o tym mówi. Co innego, gdy idziesz z kimś na solo, a ten po wszystkim leci na policję czy składać pozew. O takich mówiłem fajach :)
Tu racja.
 
Że ja tak póżno wyczaiłem ten temat ! Musze jakiegoś donosiciela na forum zwerbować by mnie powiadamiał o takich sprawach.
 
Że ja tak póżno wyczaiłem ten temat ! Musze jakiegoś donosiciela na forum zwerbować by mnie powiadamiał o takich sprawach.
Tej, zapomnialem ci wczoraj te zeznania zalatwic. Ale jak popatrzyliśmy z @Orest groźnie na patusow to od razu spierdolili do domów.
 
Tej, zapomnialem ci wczoraj te zeznania zalatwic. Ale jak popatrzyliśmy z @Orest groźnie na patusow to od razu spierdolili do domów.
A Ty co do Poznania się przeprowadziłeś ? Czy do Ankosu na treningi jeździsz ?
 
Back
Top