Bijatyka na Ksw 35

I co byś zrobił tymi chudymi rączkami? :D
Teraz może podetrzeć dupę, po tym jak obsrał zbroję.

Brawa dla pana ktory poswiecil piwo zeby rozerwac wsciekle psy. Na zwierzeta dziala woda wiec proba warta przyklasniecia.
Nie wiem czy to zwykły pan, czy człowiek DSFu, którego właśnie pracą było powstrzymanie przed takimi rzeczami. Jednak poziom ochrony z tego co zaobserwowałem, na tej gali nie był duży.
 
Nie wiem czy to zwykły pan, czy człowiek DSFu, którego właśnie pracą było powstrzymanie przed takimi rzeczami. Jednak poziom ochrony z tego co zaobserwowałem, na tej gali nie był duży.
W sensie, ze lecace piwo/woda z trybuny to byla robota ochroniarza?
 
Widziałam te sytuację jak poszłam na 516. Tłum debili poleciał na siebie jak podczas ulicznej ustawki kiboli. Jeśli faktycznie Moks się do tego przyczynił to powinni go wypierdzielić na zbity pysk z KSW ...

Jaka groźna
 
Widziałam te sytuację jak poszłam na 516. Tłum debili poleciał na siebie jak podczas ulicznej ustawki kiboli. Jeśli faktycznie Moks się do tego przyczynił to powinni go wypierdzielić na zbity pysk z KSW ...

ŚLICZNOTKO BEZ DEBILI PLIS! :< NIE WYPADA TAKIEJ DAMIE,:sparta: A BOJKI DOZWOLONE.
 
  • Like
Reactions: J.K
A co zrobił Moks? Wyszedł pomagać kolegom, nawet spoko. Jakby tam wyskoczył Radomski jeszcze, to przynajmniej ciekawe zestawienie by się szykowało na następnej gali. Oczywiście nie warte PPV, ale może warto będzie kilka minut poświęcić na oglądanie ;) To co się działo pod stadionem, ktoś ma info?
 
  • Like
Reactions: J.K
Troche mnie to dziwi, ze nikt jeszcze nie kreci afery z tego wydarzenia. No duzej gali bija sie prawdopodobnie "kibole" Ruchu Chorzow z kibicami ze szczecina. Po chwili dolacza zawodnik najwiekszej organizacji w europie, a moze i na swiecie. No kurwa taka ilosc klikniec przepada.
 
Back
Top