Biedne Dziecko Potrzebuje Pomocy { CLICKBAIT ALERT }

PHENOMENAL_ONE

Oplot Challenge
Featherweight
Witam,
Nie wiem czy ktoś tutaj jest zaznajomiony tematem pracy, zawodu "Ochroniarz".
A więc kończę latem liceum i chcę pójść do szkoły policealnej na zawód " Technik Ochrony Osób I Mienia" i moje pytanie brzmi czy po tej szkole będę mógł się ubiegać na wpis na listę wykwalifikowanych pracowników ochrony czy też nie i drugie pytanie to czy będzie mi może łatwiej, prościej zdobyć pozwolenie na broń a może po tym wpisie mogę od razu pracować z bronią? Nie pytajcie dlaczego daje tu taki temat może dlatego że ćwiczę, interesuje się MMA a po za tym będę miał kursy samoobrony na tych zajęciach hehe, pozdro dla wszystkich i Peace out Homies
"Fuck Her Right In The Pussy"
 
Kiedyś tak na jednej imprezie podchodzę do jednego typa który miał oczy jak pieciozlotowki i krzycze mu prosto w ryj MATKA WIE ZE CPIESZ a on na to cos pod nosem ja sie pytam go jeszcze raz a on powtorzyl MOJA MATKA NIE ZYJE a ja tak kurwa wyjebane calkowicie ale i tak zero skrupółów bo typ okazal sie takim chujem i pozerem ze jakby go walec przejezdzal to bym nie wrzucil wstecznego
 
EM JESZCZE GDY CHODZIŁEM DO PODSTAWÓWKI, TO BYŁ TAM TAKI PAWEŁ I JA JECHAŁEM NA ROWERZE I GO SPOTKAŁEM I POTEM JESZCZE POJECHAŁEM DO BIEDRONKI NA LODY I W PO DRODZE DO DOMU WTEDY JESZCZE JUZ DO DOMU POJECHAŁEM XD
 
ide se spokojnie droga wiecie noc jest dluga sobie spaceruje a tu jakis ziomex wyjezdza na rowerze a na mordzie maska z Halloween i opony mu sie swieca na niebiesko mysle sobie o co kaman??
 
zawsze chcialem byc ranczerem w teksasie takim wiecie spoko ziomkiem w kapeluszu slomainym i w skarpetach bez palcow (bo sie oderwaly a nie chce sie cerowac) no i tak ogolnie staje na ganku i patrze na swoje pole pelne kukurydzy i bawoly zapierdalaja po polu i mowie AJLBIRAJTBAK HONEJ i wtedy wsiadam do swojego dżipa i jade pod zbiornik wodny zeby cos tam naprawic bo stary dżon dostal czkawki i uznal ze nie bedzie z tego powodu szedl do pracy

po drodze spotykam szeryfa i zatrzymujemy sie na pol godziny gdzies na srodku trasy wiecie, samowolka i on wtedy "co tam slychac panie dżonson" a ja na to ze spoko fajnie ostatnio krowa mi sie ocieliła i stan makjeloł będzie odbierać poród on wtedy no spoko loko a my zatrzymalismy mlodego haroldsona bo znowu robil burde w barze no wiecie dobry mily chlopak tylko czasem nabroic potrafi i trzeba go przetrzymac na dolku na dwadziescia cztery godziny no i wtedy sie rozchodzimy a ja jade pod pompe wodna bo staremu dzonowi nie chcialo sie jechac do pracy...
 
zawsze chcialem byc ranczerem w teksasie takim wiecie spoko ziomkiem w kapeluszu slomainym i w skarpetach bez palcow (bo sie oderwaly a nie chce sie cerowac) no i tak ogolnie staje na ganku i patrze na swoje pole pelne kukurydzy i bawoly zapierdalaja po polu i mowie AJLBIRAJTBAK HONEJ i wtedy wsiadam do swojego dżipa i jade pod zbiornik wodny zeby cos tam naprawic bo stary dżon dostal czkawki i uznal ze nie bedzie z tego powodu szedl do pracy

po drodze spotykam szeryfa i zatrzymujemy sie na pol godziny gdzies na srodku trasy wiecie, samowolka i on wtedy "co tam slychac panie dżonson" a ja na to ze spoko fajnie ostatnio krowa mi sie ocieliła i stan makjeloł będzie odbierać poród on wtedy no spoko loko a my zatrzymalismy mlodego haroldsona bo znowu robil burde w barze no wiecie dobry mily chlopak tylko czasem nabroic potrafi i trzeba go przetrzymac na dolku na dwadziescia cztery godziny no i wtedy sie rozchodzimy a ja jade pod pompe wodna bo staremu dzonowi nie chcialo sie jechac do pracy...
Kurwa skąd to masz?XDDDD
 
@OverPower był lepszy. Jak mnie zaraz na początku jego kariery na forum zapytał czy mu doradzę bo chyba jestem policjantem , to od razu wiedziałem ,że to kaczka41 :lol:
 
zawsze chcialem byc ranczerem w teksasie takim wiecie spoko ziomkiem w kapeluszu slomainym i w skarpetach bez palcow (bo sie oderwaly a nie chce sie cerowac) no i tak ogolnie staje na ganku i patrze na swoje pole pelne kukurydzy i bawoly zapierdalaja po polu i mowie AJLBIRAJTBAK HONEJ i wtedy wsiadam do swojego dżipa i jade pod zbiornik wodny zeby cos tam naprawic bo stary dżon dostal czkawki i uznal ze nie bedzie z tego powodu szedl do pracy

po drodze spotykam szeryfa i zatrzymujemy sie na pol godziny gdzies na srodku trasy wiecie, samowolka i on wtedy "co tam slychac panie dżonson" a ja na to ze spoko fajnie ostatnio krowa mi sie ocieliła i stan makjeloł będzie odbierać poród on wtedy no spoko loko a my zatrzymalismy mlodego haroldsona bo znowu robil burde w barze no wiecie dobry mily chlopak tylko czasem nabroic potrafi i trzeba go przetrzymac na dolku na dwadziescia cztery godziny no i wtedy sie rozchodzimy a ja jade pod pompe wodna bo staremu dzonowi nie chcialo sie jechac do pracy...
Kto to jest kurwa stary Dżon.
 
Witam,
Nie wiem czy ktoś tutaj jest zaznajomiony tematem pracy, zawodu "Ochroniarz".
A więc kończę latem liceum i chcę pójść do szkoły policealnej na zawód " Technik Ochrony Osób I Mienia" i moje pytanie brzmi czy po tej szkole będę mógł się ubiegać na wpis na listę wykwalifikowanych pracowników ochrony czy też nie i drugie pytanie to czy będzie mi może łatwiej, prościej zdobyć pozwolenie na broń a może po tym wpisie mogę od razu pracować z bronią? Nie pytajcie dlaczego daje tu taki temat może dlatego że ćwiczę, interesuje się MMA a po za tym będę miał kursy samoobrony na tych zajęciach hehe, pozdro dla wszystkich i Peace out Homies
"Fuck Her Right In The Pussy"
na wpis możesz sie ubiegać po ukończeniu 21 lat (abo wczesniej ale wpiszą ci dopiero po ukończeniu 21) wiec jak kończysz teraz liceum to masz 18 lat wiec 3 lata chyba policelna nie trwa czyli gówno
 
Back
Top