Benson Henderson wypluwa wykałaczkę podczas walki z Masvidalem

A jakby Bensonowi wypadła ta wykałaczka, nie daj Boże, wbiła się w matę, Masvidal by na nią się nabił, poleciałaby krew i by się wykrwawił na śmierć w oktagonie, przez co mielibyśmy pierwszą śmierć zawodnika w klatce UFC, a całe MMA zostałoby uznae za nielegalne w USA? No, co wtedy?



#LubięBensona #BensonTeam
 
Gość jest mega nie reformowalny i przy okazji jest debilem, jeśli nie zdaje sobie sprawy z tego czym to dla niego za którymś razem może się skończyć, w tym momencie zostaje napisać, że jest idiotą, pozdro
 
Nosz kurwa nie idzie zrobić z tym porządku poprzez ukaranie? Dziwne, że komisja jeszcze się za niego nie wzięła.
 
A co wam ten kawał drzazgi przeszkadza?
Nam może nie przeszkadzać. Ale popatrz na to ze strony UFC czy samego Bensona. Jeżeli kiedyś (wypluć) przypadkowo zadławi się tą drzazgą, wbije mu się gdzieś tam czy jeszcze coś innego, to może się zrobić mała afera, w której ucierpi sam Henderson.
 
Nam może nie przeszkadzać. Ale popatrz na to ze strony UFC czy samego Bensona. Jeżeli kiedyś (wypluć) przypadkowo zadławi się tą drzazgą, wbije mu się gdzieś tam czy jeszcze coś innego, to może się zrobić mała afera, w której ucierpi sam Henderson.
A jak komuś mostek się poluzuje ? Większy problem dla tchawicy niż drzazga.
Nie @Gienek?
 
A jak komuś mostek się poluzuje ? Większy problem dla tchawicy niż drzazga.
Nie @Gienek?
#@uj z Bensonem, jeśli udusi się własną wykałaczką (lub innym zawodnikiem, jeśli do walki idzie w aparacie na zęby).
Wykałaczką może przez przypadek narobić dziadostwa rywalowi.
 
Ja tą akcje widziałem od razu i pisałem w komentarzach!:wink: nawet się pytałem czy ktoś też to widział jak Herb podnosi wykałaczkę ale nikt nie potwierdził:sad:
 
Może Benson ma po prostu takie zęby i mu jeden wypadł...albo kiedyś był pinokiem i czasem mu się odchrząknie jakimś kawałkiem drewna ;)
 
Heheh no nie mogę z kolesia :) to chyba jeden z najdziwniejszych fetyszy w MMA.
Ale oczywiście zgadzam się z tym, że powinni z tym porządek zrobić, takie coś nie powinno mieć miejsca
 
A jakby Bensonowi wypadła ta wykałaczka, nie daj Boże, wbiła się w matę, Masvidal by na nią się nabił, poleciałaby krew i by się wykrwawił na śmierć w oktagonie, przez co mielibyśmy pierwszą śmierć zawodnika w klatce UFC, a całe MMA zostałoby uznae za nielegalne w USA? No, co wtedy?



#LubięBensona #BensonTeam

Wtedy Benson wygra przez TKO.
 
Back
Top