Benson Henderson gościem na UFC w Polsce

Benson! :heart:
Pewnie przyjechał jako corner Yaotzina Mezy.
dokładnie, przynajmniej tak opisali to na insta.

okej, pierwszy raz poczułem żal, że mnie tam nie ma/nie będzie. kurwa BENDO!!!
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
 
Proszę o nie spamowanie w tak ważnym wątku jakim są newsy MMA userów:awesome:

b: #logichu
 
if_this_is_the_real_life.jpg


Gala UFC w Krakowie? Oczywiście, że będę! Teraz to MUSZĘ TAM BYĆ. Coś pięknego.

 
Ja to dobrego karpia bym zapierdolił jakbym wpadł w sklepie na Bendo. Szczególnie że wcześniej nigdzie nie słyszałem, że będzie w Krakowie.
 
Ja bym się bardziej zdziwił jakby Benson kupował prezerwatywy a nie pomidory:lol:taki suchar:facepalm:
 
Benson to nie dawny mistrz i wciąż czołówka wagi. Jak dla mnie najlepszy gość specjalny nie wliczając JJ.
Był chyba najmniej przekonujący mistrzem UFC od lat - w sumie to nie powinien nim w ogóle być, ale to temat WAŁkowany zbyt wiele razy :boss:
No ale chyba nie chcesz powiedzieć, że Benson jest większą gwiazdą, niż Griffin, którego Dana do tej pory całuje po stopach?
 
Był chyba najmniej przekonujący mistrzem UFC od lat - w sumie to nie powinien nim w ogóle być, ale to temat WAŁkowany zbyt wiele razy :boss:
No ale chyba nie chcesz powiedzieć, że Benson jest większą gwiazdą, niż Griffin, którego Dana do tej pory całuje po stopach?

Dla mnie jest większą gwiazdą, a pierwsza walka z Edgarem była zasłużenie wygrana więc mistrzem był bez wału.
 
Gwoli wyjaśnienia - Benson przyjeżdża jako "cornerman" Yaotzina Mezy. Nie będzie gościem specjalnym gali (będzie np. ciężej o autograf) - jakby był, to w ciągu 10 sekund zrobiłbym o tym newsa na głównej. :)
 
Back
Top