Benson Henderson gościem na UFC w Polsce

Benson najmniej przekonujący mistrz? Bez jaj. Megazawodnik, w każdej płaszczyźnie. Przyszedł gorszy moment kariery, ale to, że dywizja ciężka i nie wygrywał zdecydowanie nie znaczy, że był słabym mistrzem wg mnie.

Ciekawa informacja, ale szkoda, że np. nie zawalczy :-)
 
Nie wiem. Kiedyś słyszałem, że Schwarzeneger wypluł gumę do śmietnika, a ktoś po nią poszedł i wystawił na aukcji ;-)))
Zawsze będzie można sobie wmówić, że z tą wykałaczką w ustach Benson wygrał pas UFC ;-)
 
Pytanie za 100 punktów. Ktoś wolałby zdjęcie lub autograf z Bensonem czy jego wykałaczkę? ;-)

Mogę ci sprzedać wykalaczke Bendο, znalazłem przed chwila w kuchni. Chyba Bendo bo jest w Krakowie
 
Ja mu wyrwę pukiel włosów. Nie dość, że będę miał w domu talizman, to on jeszcze nie będzie musiał ich odgarniać w czasie walki. Win-win.
 
Napisałbym, że ja osobiście to mam ją w dupie...ale trochę dziwnie może to zabrzmieć :DDDDD
Sorry Panowie, jakiś dobry humor mnie złapał :D
 
ja pierdolę, ale serio pierwszy raz poczułem się w chuj źle, że mnie tam nie ma. :C



z całym szacunkiem do całej reszty gości, ale kurwa 3 dni przed galą NIEOFICJALNIE przyjechał NAJWIĘKSZY z nich wszystkich. jeez!
 
Bruce Buffer i Benson Henderson. Tą dwójką na UFC w Polsce najbardziej się jaram. Podobno ma być też Dana White. Wtedy on jako trzeci znajdzie się na moim podium.
 
Dokładnie. Łączmy się w bulu i nadzieji z bajem, który nie zobaczy na żywo Bensona.
3915892-0232300814-they-.gif
 
ja pierdolę, ale serio pierwszy raz poczułem się w chuj źle, że mnie tam nie ma. :C



z całym szacunkiem do całej reszty gości, ale kurwa 3 dni przed galą NIEOFICJALNIE przyjechał NAJWIĘKSZY z nich wszystkich. jeez!

Uważaj co mówisz, nie ma większej gwiazdy niż Las Griffin
 
Back
Top