Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

wolftime

Maximum FC
Featherweight
Tym razem frodo wypowiedzial sie na twiterrze odnośnie zachowania Joanny Jędrzejczyk po przegranej.



Sorry, ale kiedy wyłapujesz dwa razy nokdauny i kończysz walkę nie jesteś „prawdziwą mistrzynią”. Myśle, ze masz powazne urojenia.

Słowa Askrena odnosza sie do wypowiedzi Joanny o tym, że Rose tylko czyści jej pas.
 
1439569619_by_Gall%20Anonim_47101.gif

Czas start
 
Logiczne to nie są wypowiedzi Jędrzejczyk. Przegrała a twierdzi ze jest dalej mistrzynią. Gdzie tu logika ?:mjsmile:

Askren dobrze prawi, jeżeli chodzi o logikę to mógłbyś ty rybko razem z jaszczurka @vast wziąść przykład.
:redford:
Ty jesteś za to mistrzem logiki, jak Jędrzejczyk gadała żeby sprzedać walkę i zarobić to jest chujowa, jak Konor McGrzegorz gadał, że zajebie Floyda i przegrał to jest krulem bo zarobił w chuj siana :mjsmile:
 
Logiczne to nie są wypowiedzi Jędrzejczyk. Przegrała a twierdzi ze jest dalej mistrzynią. Gdzie tu logika ?:mjsmile:

Askren dobrze prawi, jeżeli chodzi o logikę to mógłbyś ty rybko razem z jaszczurka @vast wziąść przykład.
:redford:


No tak. Logiczne jest ze mistrz nigdy nie przegrywa. Fedor, Silva czy Cain nie byli prawdziwymi mistrzami. TJ tez.
 
wziąść

Co zrobić?
A co do tematu, to Askren nie powinien się wypowiadać. Jego ambicja sportowa stoi w kolejce obok tej Mameda Chalidowa. Z drugiej strony Joanna lekko odpłynęła po porażce z Rose. Niespecjalnie podoba mi się jej pseudopokorny ton. Niby z jednej strony postawa: "Nie mam wymówek, biorę to na klatę", ale z drugiej: "Jestem wciąż mistrzynią i nie klepałam ciosów".
 
Co zrobić?
A co do tematu, to Askren nie powinien się wypowiadać. Jego ambicja sportowa stoi w kolejce obok tej Mameda Chalidowa. Z drugiej strony Joanna lekko odpłynęła po porażce z Rose. Niespecjalnie podoba mi się jej pseudopokorny ton. Niby z jednej strony postawa: "Nie mam wymówek, biorę to na klatę", ale z drugiej: "Jestem wciąż mistrzynią i nie klepałam ciosów".
Szanuje taka odpowiedź
 
Odpowiedź na krytykę Askrena skierowaną w Jędrzejczyk "nie jesteś prawdziwym mistrzem"
Sorry, ale kiedy pokonujesz samych średniaków mimo że wygrywasz walki nie jesteś „prawdziwym mistrzem”. Myślę, że co najwyżej trochę lepszym średniakiem, więc powinieneś stulić dziób i nie udzielać się na temat mistrzostwa.
 
A moim zdaniem aska nie jest już mistrzynia. Jest byla mistrzynia.

To tak jakby grazyna z pedzidołow w miesiącu pazdziernik oraz kilku poprzednich zostala pracownikiem miesiaca killa razy pod rzad, ale juz w miesiącu listopad jadzia z pazdzieszewic wyrwala jej tytul i rzecz jasna premie, to grazyna dalej jest pracownikiem miesiaca? Czy moze Jadzia, ktora teraz tylko poleruje jej magazyn, ale grazyna dalej krzyczy ze ze jest pracownikiem miesiaca.
 
Kurwa ty serio jesteś jakiś przyjebany, co ma Aśka do fryzury Askrena? Jakie gusty kurwa? Gustujesz w mężczyznach?
Bez przekleństw proszę bo skończysz jak gaara, a co do gustów to pisałeś o fryzurze. Pisałem o Asce bo temat jest z nią zwiazany :)
 
Back
Top