Bellator 196- dojazdy, noclegi, bilety itd.

Możesz rozpisać będzie przejrzysciej. Chyba że ci się nie chce, to pokolacji wrzucę :D
 
One mogą tylko zachęcać, zwłaszcza, że Węgry w odróżnieniu od Europy zachodniej są bardziej budżetowym wyjazdem.
 
To poda ktoś tę trasę tego pociągu ? Jak tu wsiąść na podkarpaciu i jak wysiąść . . . żeby jeszcze przy tym troche czasu na zabawę zostało . . .
 
Wrzuciłem gdzieś na poprzednich stronach link do PKP pod Twoim pytaniem.

Edyta:
Strona 3 post 3 od góry.
 
Przez Zagórz nie jadą :beer:
Heh, no pewnie nie. :wink:
Dla mnie byłyby dwie opcje: wsiąść do tego pociągu z bimbrem i heja ile drogi zostało (tylko nie wiem gdzie) ::snoopd::
albo samochodem, independent.
Oczywiście obie opcje z żoncią moją kochaną bo bez niej się nigdzie nie ruszam . . . . z miłości oczywiście. . . . no i nie pijący kierowca zawsze potrzebny :wink:
 
Stacje
 

Attachments

  • Screenshot_2018-02-12-23-57-00-512_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-02-12-23-57-00-512_com.android.chrome.png
    107.6 KB · Views: 36
Dzięki Panie,
widzę, że ten pociąg w ogóle ma mnie w dupie, pomijając, że jedzie jakimiś zygzakami (co w Waszym przypadku pewnie nie przeszkadza :lol:).
Czyli albo jedziemy samochodem, albo wcale. . . chociaż i tak dla mnie tyle czasu rozstania z Synusiem to :płacz:
 
no ja wstepnie zainteresowany, mają byc jakies konkrety z końcem lutego tak ?
Do końca lutego będziemy zamykać listę i rezerwować już wszystko.
Jutro podjadę na centralny sprawdzę bilety na pociąg, cena itd.
Bilety na galę po przewalutowaniu jakieś 54-55 zł, 2 noclegi ok. 100 zł, reszta to głównie już indywidualne wydatki szama/alkohol.
 
Dobra apropo dojazdów. Bilety na pociągi są już kupywalne. Teraz dostępne są te z najtańszej puli po 80 kilka zł, następna pula jest po 105 zł. Niestety pracownik nie był w stanie powiedzieć ile biletów pozostało w najtańszej i ile będzie w kolejnej. Bilety na powrót w tej samej cenie. Miejsca są siedzące (łóżka od ok. 160 zł za bilet w jedną stronę). W pociągu nie ma normalnego warsu.

Powyższa cena dotyczy biletu z Wawy do Budapesztu.

Fajnie by było jakby osoby zastanawiające się szybko się decydowały na wyjazd, to zawsze kilka plnòw byśmy zaoszczędzili na % ;)
 
Dobra apropo dojazdów. Bilety na pociągi są już kupywalne. Teraz dostępne są te z najtańszej puli po 80 kilka zł, następna pula jest po 105 zł. Niestety pracownik nie był w stanie powiedzieć ile biletów pozostało w najtańszej i ile będzie w kolejnej. Bilety na powrót w tej samej cenie. Miejsca są siedzące (łóżka od ok. 160 zł za bilet w jedną stronę). W pociągu nie ma normalnego warsu.

Powyższa cena dotyczy biletu z Wawy do Budapesztu.

Fajnie by było jakby osoby zastanawiające się szybko się decydowały na wyjazd, to zawsze kilka plnòw byśmy zaoszczędzili na % ;)


Kupisz mi? Zrobie przelew od reki
 
Dobra apropo dojazdów. Bilety na pociągi są już kupywalne. Teraz dostępne są te z najtańszej puli po 80 kilka zł, następna pula jest po 105 zł. Niestety pracownik nie był w stanie powiedzieć ile biletów pozostało w najtańszej i ile będzie w kolejnej. Bilety na powrót w tej samej cenie. Miejsca są siedzące (łóżka od ok. 160 zł za bilet w jedną stronę). W pociągu nie ma normalnego warsu.

Powyższa cena dotyczy biletu z Wawy do Budapesztu.

Fajnie by było jakby osoby zastanawiające się szybko się decydowały na wyjazd, to zawsze kilka plnòw byśmy zaoszczędzili na % ;)
WaWa to ma też możliwość za ok. 200-250zł w dwie strony lotu do Budapesztu i to z Chopina. Oczywiście bilety na ten moment są droższe, ale już na końcówki marca po 160zł bez łaski(czyli WDC).

Południowa Polska ma z KTW podobne ceny do Budapesztu pociągiem, ale jest też możliwość Polskim Busem. Oczywiście można kombinować dojazdy do Bratysławy/Bańskiej Bystrzycy, a stamtąd to rzut beretem. Ceny w jedną stronę ok. 100zł łącznie wyjdą.

Kusi mnie ten wyjazd, ale chyba na ostatnią chwilę będę się decydował, bo może coś wypaść po drodze. I w dodatku w tym roku to F1 kusi jeszcze bardziej niż Bellator choć można by się z miastem zapoznać. Z noclegami podczas terminu gali nie powinno być problemów, aktualnie ok. 50-100zł i to za 2-3 noce.
 
Back
Top