Bellator 196- dojazdy, noclegi, bilety itd.

Wstępnie się piszę ale @zoom jakbyś mógł podać orientacyjne daty kiedy za co płacimy to łatwiej bym się określił, czy dopnę budżetowo :)
 
To nie jest zadna duza gala. Pewnie ani jednego zawodnika z karty nie bedziesz znal :beczka: czytaj #Budapeszt
Bo niby kurwa na fight nightach oprocz polaków i czasem ME kogoś znałem.
Wstępnie się piszę ale @zoom jakbyś mógł podać orientacyjne daty kiedy za co płacimy to łatwiej bym się określił, czy dopnę budżetowo :)
Osoby nowe i Ty płatność z góry, żeby nie było że się ktoś potem rozmyśli.
Nic jeszcze nie zamawiamy ogólnie, ale wrzucam dwie - pierwsze lepsze, przykładowe oferty noclegu
Gorsza - przy 14 osobach po 20zł/osoba za noc
https://www.airbnb.pl/rooms/20718704?location=Budapeszt, Węgry&adults=14&check_in=2018-04-06&check_out=2018-04-08&s=W8rnmXCg&guests=14

Lepsza - przy 10 osobach po 65zł/noc

https://www.airbnb.pl/rooms/2315475...in=2018-04-06&check_out=2018-04-08&s=lWiGPbYC
 
Dzięki za oznaczenie, opcja oczywiście zajebista, byłem we wrześniu w Budapeszcie i wspominam doskonale ;D
Chętnie bym się wybrał, ale muszę ogarnąć termin i budżet, może być ciężko w tym roku (ŚLUB w maju). Postaram się temu przyjrzeć na dniach i dam znać :)
łaziłbym cały weekend po najlepszych restauracjach w mieście jak @MMAkłowicz i opierdalał dziwaczne dania
Generalnie ceny są podobne jak w PL, a nawet ciut niższe jeśli weźmiemy pod uwagę, że to stolica.
ALE jest w Budapeszcie coś genialnego, zajebista knajpa w centrum typu all you can eat, byłem tam.
Za KILKANAŚCIE EURO jesz przez 2h co chcesz i ile chcesz, napoje normalne oraz piwko też w tym masz...a żarełka wybór naprawdę niezły i wszystko smaczne. Do tego obsługa miła i atrakcyjna :)
 
Propsuje temat, węgierskich kraftów jeszcze nie piłem :beer: ps. jakby co chce pokój z Miszonem :pray:
 
Dzięki za oznaczenie, opcja oczywiście zajebista, byłem we wrześniu w Budapeszcie i wspominam doskonale ;D
Chętnie bym się wybrał, ale muszę ogarnąć termin i budżet, może być ciężko w tym roku (ŚLUB w maju). Postaram się temu przyjrzeć na dniach i dam znać :)

Generalnie ceny są podobne jak w PL, a nawet ciut niższe jeśli weźmiemy pod uwagę, że to stolica.
ALE jest w Budapeszcie coś genialnego, zajebista knajpa w centrum typu all you can eat, byłem tam.
Za KILKANAŚCIE EURO jesz przez 2h co chcesz i ile chcesz, napoje normalne oraz piwko też w tym masz...a żarełka wybór naprawdę niezły i wszystko smaczne. Do tego obsługa miła i atrakcyjna :)


W wawie jest cos takiego na centralnym. Wok sushi. Za 30-50 (zalezy od pory dnia) wpierdalasz ile chcesz. A zarcie maja z lepszego poziomu: sushi, miecha, owoce moza. Wybierasz osmiornice czy steka i azjata na Twoich oczach gotuje wybrana surowizne
 
Sprawdzajcie , kto ma mozliwosc, w kasach w wawie ceny biletow. One sa elastyczne i na ten sam pociag kosztuje od 19 euro do nawet 500 zl. A cene na miedzynarodowki podadza tylko w kasach lub przez tel. W necie nie sprawdzicie ani mi na wagonie konduktorzy nie sprawdza. Pytajcie tez o grupowe. Za 19 euro bylaby dobra opcja. Z katowic jeszcze taniej
 
Dzięki za oznaczenie, opcja oczywiście zajebista, byłem we wrześniu w Budapeszcie i wspominam doskonale ;D
Chętnie bym się wybrał, ale muszę ogarnąć termin i budżet, może być ciężko w tym roku (ŚLUB w maju). Postaram się temu przyjrzeć na dniach i dam znać :)

Generalnie ceny są podobne jak w PL, a nawet ciut niższe jeśli weźmiemy pod uwagę, że to stolica.
ALE jest w Budapeszcie coś genialnego, zajebista knajpa w centrum typu all you can eat, byłem tam.
Za KILKANAŚCIE EURO jesz przez 2h co chcesz i ile chcesz, napoje normalne oraz piwko też w tym masz...a żarełka wybór naprawdę niezły i wszystko smaczne. Do tego obsługa miła i atrakcyjna :)
No właśnie ja przed wyjazdem do Budapesztu w internecie przeczytałem, że ceny są takie same a nawet niższe niż w Polsce a moim zdaniem jest zdecydowanie drożej. Może jak wpadniesz do takiej knajpy to jest spoko, wiadomo zajebista opcja, ale w normalnych restauracjach, wcale nie TOP płaciliśmy więcej niż u nas. Chyba, że mieliśmy takiego pecha przez trzy dni :D
 
Dzięki za oznaczenie, opcja oczywiście zajebista, byłem we wrześniu w Budapeszcie i wspominam doskonale ;D
Chętnie bym się wybrał, ale muszę ogarnąć termin i budżet, może być ciężko w tym roku (ŚLUB w maju). Postaram się temu przyjrzeć na dniach i dam znać :)

Generalnie ceny są podobne jak w PL, a nawet ciut niższe jeśli weźmiemy pod uwagę, że to stolica.
ALE jest w Budapeszcie coś genialnego, zajebista knajpa w centrum typu all you can eat, byłem tam.
Za KILKANAŚCIE EURO jesz przez 2h co chcesz i ile chcesz, napoje normalne oraz piwko też w tym masz...a żarełka wybór naprawdę niezły i wszystko smaczne. Do tego obsługa miła i atrakcyjna :)
Odjebiemy Ci taki kawalerski, że Kac Vegas 4 nakręca na podstawie tej historii.
 
Apropo Węgrów , są przyjaźnie nastawieni do Polaków , ale w ryj też potrafią przypierdolić jak poczują się obrażeni ;)
 
Juz 3 strony tematu a kto bedzie walczył w ogole na tej gali ? :lol:
James Gallagher vs. Adam Borics
Denise Kielholtz vs. Lena Ovchynnikova
Jest jeszcze Alexey Ignashov w kickboxingu bez przeciwnika póki co.
Mam nadzieję, że pomogłem w podjęciu decyzji czy jechać na galę!
 
Lena
15288464_10154835560044038_1230215368708467182_o.jpg


A tej drugiej to nie ma co wrzucać
 
W Budapeszcie wcale tak tanio nie jest. Powiem nawet, ze jest ciut drożej niż w Polsce
no wlasnie ceny jak na stolice panstwa czyli porownujac do wawy, wg mnie nie sa drozsze, czasem troche taniej, czasem troche drozej, wino dobre i tanie, moje ulubione, egri bikaver ;) i tez kocham peszt, bude troche mniej, ale wyspa sw malgorzaty, albo wypadlo mi z glowy, masa basenow, saun pod golym niebem w "starozytnej" zabudowie. Minus to ten jezyk, jakby byl jakis bardziej normalny juz dawno bym tam mieszkal.
 
Back
Top