Bedorf vs. Olivia na KSW 15!

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
Jak podaje portal sporty-walki.org, na gali KSW 15 dojdzie do arcyciekawego starcia w wadze ciężkiej. Szczeciński zawodnik Karol Bedorf (6-1) zmierzy się z amerykańskim zapaśnikiem Davidem Olivią (6-0). Kontrakty na walkę zostały już podpisane, aczkolwiek stawka tego pojedynku nie jest póki co znana.

Olivia na temat pojedynku:
- Jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł wrócić i walczyć w Polsce. Moim rywalem będzie Karol Bedorf, lecz jedyne co o nim wiem to fakt, iż walczył w wygranym przeze mnie turnieju. Myślę, że musze wykorzystać swoje wszystkie walory i po prostu wygrać.
 
ha ! informowałem o takiej prawdopodobności miesiące temu :] ale tak czy siak, jest to bardzo ciekawy pojedynek i liczę, że będzie o pas.
 
IMO Bedorf bez szans;) Olivia to naprawdę dobry zawodnik, szczególnie jak na ligę polską:)
 
dlatego piszemy IMO;) ale masz rację, jedynie jego zapasy i kontrola w parterze mnie martwią
 
Jest MOC !
Olivia to bardzo dobry zapasior, ale z nieogarnieta stojka i nie wiadomo, jak jego obrona przed poddaniami. Wlasnie w tej plaszczyznie widze szanse Bedorfa.
 
Musze przyznać, że od kiedy Karol się dowiedział o walce, to zdecydowanie większy nacisk na treningach kładzie na zapasy i walkę w klinczu. Stójkę trenował w Golden Glory, nie ma co.
WAR KAROL!
 
Tomkowi Narkunowi treningi w GG nie pomogły ostatnio, ale Coco i tak wygra.
 
Bardzo dobre zestawienie, takie w sportowym duchu. Można mieć nadzieję, że na Torwarze będzie sporo kumatej publiki, która nie będzie wyła jak walka przeniesie się do parteru. Karol Bedorf via sub.
 
Super! Czytając wczoraj krótką relację z pobytu Karola w Golden Glory, uznałem, że fajnym przeciwnikiem byłby dla niego Olivia, szczególnie do walki, której stawką byłby pas wagi ciężkiej i mam nadzieję, że tak będzie. Do tego na KSW 16 Górski/Puhakka dostanie godnego rywala do walki o pas w lekkiej i będziemy mieli na tę chwilę komplet pasów, bo na półśrednią chyba jeszcze za wcześnie :)
 
@Pawel Szymon
Wiesz, wokół Gluhova powstał mit dobrego strikera, bo Łotysz walczy(ł) w formule K-1. Moim skromnym zdaniem Kostia wcale nie jest jakimś świetnym uderzaczem, poza tym Olivia wygrał z nim w parterze.
 
no dlatego twierdze ze nie ma co podniecac sie ze coco trenowal stojke w goldenglory, skoro oliva potrafi sobie poradzic z gosciem ktorego stylem bazowym jest k1, niech pokona go pieknym submission i tyle, niech wygr tym w czym jest najlepszy
 
Z gory bylo wiadomo, ze Olivia przeniesie walke do parteru, gdzie Gluhov wirtuozem nie jest.
 
W końcu, oby powrot na dobre i częstsze walki Karola. Olivia za darmo nie wygrał, oby się udało. Wydaje mi sie, ze przewaga wzrostu bedzie znaczna, przydaloby się to wykorzystać jednak.
 
Jak dla mnie Olivia wirtuozem wrestlingu nie jest :) ma background zapaśniczy, jakieś osiągnięcia ale grappler takiego pokroju, jak Bedorf nie powinien mieć większych problemów z Amerykaninem i liczę na szybkie i efektowne poddanie :)
 
Jak wyżej. W końcu jego zapasy wypadły fenomenalnie na tle Gluhova, Orłowskiego i Omielanczuka. IMHO Coco to wyższa półka.
 
Non sens porównywać Konrada do Olivii. Nie ta liga, nie ten poziom umiejętności, w ogóle dzień do nocy. Olivia to żaden wielki zapaśnik, na pęczki takich w stanach. W Polsce wygrywa bo u nas przygotowanie pod kątem wrestlingu ( nie "polskich" zapasów a wrestlingu :) ) jest tragiczne... W sumie nie jest to bolączka naszego kraju a całej Europy.
Ale to, że Bedorf znajdzie się na ziemi nie oznacza, że przegra. Wręcz przeciwnie, daje mu to dużą przewagę bo jest bardzo dobrym grapplerem.
Bedorf by sub. 1rd :)
 
Z niecierpliwością czekałem na walke Karola, jak dla mnie jest to zawodnik kompletny i bez problemu poradzi sobie z dobrym zapasnikiem jakim jest Olivia. WARRR Coco!
 
Nie sądzicie że trzy walki o pas ,,międzynarodowy" i dwie o turniejowy to byłoby za dużo jak na jedną gale? . Stawiam więc na to że walka nie będzie o pas (obym sie mylił)a dopiero zwycięzca dostanietaka mozliwośc np. z Olyinikiem,który wygrał wszystkie cztery pojedynki na KSW.
 
Najlepiej obsadzona gala w historii Polskiego MMA się zapowiada(w sumie to już jest ale czekam na zapełnienie rozpiski), tym eventem konkurencja zostanie zmieciona!
Czekam na rywala dla Janka!
 
Karol sub w pierwszej rundzie nie ma innej opcji Oliva niby taki zapaśnik a Omielańczuk wywodzący się z MT który po bardzo ciężkim pojedynku z Łotyszem w pełnym dystansie wychodzi do półfinału po ok 15 minutach przerwy (walka Dowdy)daje rade Amerykanin mimo tego że prawie całą pierwszą rundę walczy z góry nie jest wstanie wyrządzić Danielowi większej krzywdy. W drugiej rundzie Daniel dochodzi do balachy. Obalenia olivi to 2-3 cepy i wejście w nogi. Bedorf sobie poradzi w takiej płaszczyźnie w jakiej będzie chciał.
 
Nie sądzicie że trzy walki o pas ,,międzynarodowy" i dwie o turniejowy to byłoby za dużo jak na jedną gale? . Stawiam więc na to że walka nie będzie o pas (obym sie mylił)a dopiero zwycięzca dostanietaka mozliwośc np. z Olyinikiem,który wygrał wszystkie cztery pojedynki na KSW.
Jak na organizację, która w roku robi dwie duże gale to wcale nie jest za dużo.
Wątpię by Oleinik miał kontrakt z KSW, nie walczył już w Polsce dwa i pół roku. Gdyby miał wrócić to zapewne na tę galę w tytułowym rewanżu z Coco. Poza tym nie wiadomo jak tam jego sprawy z Bellatorem. I jeszcze jedno: w walce o pas powinien być Polak.
 
Back
Top