Baza danych do UMS

Grand

Oplot Challenge
Featherweight
Witam, piszę z pytaniem czy posiada ktoś w miarę aktualną bazę danych do gry Ultimate MMA Simulator 2. Jeśli nie ma takowej to czy ktoś byłby chętny do jej wspólnego stworzenia?

Pozdrawiam ;)
 
@Droni
Mam kilka pytań. Czy sam robiles wszystkich zawodników? Ile czasu Ci to zajęło? Robiles wszystkich zawodników? Wpisywales ich wszystkie dane (data urodzenia, miejsce itd.)? Na jakiej podstawie ustalales umiejętności?


Jakby co to jestem gotowy do współpracy ;)
 
@Droni
Mam kilka pytań. Czy sam robiles wszystkich zawodników? Ile czasu Ci to zajęło? Robiles wszystkich zawodników? Wpisywales ich wszystkie dane (data urodzenia, miejsce itd.)? Na jakiej podstawie ustalales umiejętności?


Jakby co to jestem gotowy do współpracy ;)
tak robiłem wszystko sam, data urodzenia z sherdoga, umiejętności wg mojej skali, są one podane w forumowej grze MMA. Miałem kiedyś mega dużo graczy z UFC, ale nowy komputer i wszystko potraciłem :D, chociaz gdzies moze w archiwum gg by sie odnalazlo xd
 
Pasowaloby zrobić jakis w miarę aktualny roster. Głównie zależy mi na UFC. @Droni ogarnąłbys to? :-D
 
No to samemu się zrobi xd
Wątpie że będzie Ci sie chciało tyle robić, w temacie forumowa gra MMA napisałem, że znalazłem swoją paczkę zawodników UFC sprzed 2 lat np. Krylov, Kraniatokates, Jussier da Silva, Michael Kuiper, Gugienishvili (Ś.P)

a więc na prawdę porcję świetnych zawodników. Pamiętam, że poświęciłem temu 12812812871221 minut starań :D
 
Racja chociaż jak wiadomo nigdy nic nie wiadomo i wszystko jest lepsze od nauki haha :-D
 
Zamiast UMS bym proponował wam zainteresować się World of Mixed Martial Arts 3 do tego mod z 2014 trochę roboty w edytorze (2-3dni i gotowe)
 
Mądrale, niech mi ktoś załatwi kod na Overeema do UFC3 Undisputed na Xbox 360.
 
Zamiast UMS bym proponował wam zainteresować się World of Mixed Martial Arts 3 do tego mod z 2014 trochę roboty w edytorze (2-3dni i gotowe)
mozesz podesłać link do tego update z WMMA3? bo szukam szukam i jakos znaleźć nie mogę
 
Back
Top