Bank podróży

Yagiel

UFC
Featherweight
Mam nadzieje, że nikt mnie nie zruga za ten temat, ale pomyślałem, że może być pomocny, a z tego co się orientuje, na forum takiego nie ma.



Jego celem jest zadawanie pytań i pomoc użytkownikom portalu w zakresie dotarcia na miejce, w którym odbywa się dana gala - wskazówki co do pociągów,metra,komunikacji miejskiej, gdzie wysiąść i gdzie wsiąść aby dotrzeć pod halę itp. Może on służyć również jako dogadanie się co do wspólnej podróży:)



Najbliższe duże wydarzenie to KSW w Płocku. Co prawda Płocka nie znam za dobrze,ale jestem z okolic,więc w razie pytań, postaram się pomóc :)
 
Yagiel według mnie świetny temat. Oczywiście zaraz wpadnie ekipa "wujaszków google" i "jak dojechać pEeL". Ale nie ma to jak info od mieszkańca danego miasta :-)
 
Bardzo dobry temat. Przyda się zarowno przy większych galach, jak KSW 18, lecz także przy tych mniejszych wydarzeniach, które mogą odbywać się w mniejszych obiektach...
 
dla tych co przyjadą do Warszawy i będą ruszać z dworca centralnego, dojazd troche z dupy ;-).



Najlepiej dla Was podjechać zebyscie sie nie zgubili - tramwaj 24- kierunek "Nowe Bemowo"(ma przystanek koło dworca, tylko musicie znalezc odpowiedni), jedziecie okolo 30 min i wysiadacie albo na przystanku Majakowskiego albo Magistracka. Wtedy z buta macie z 5 min na konwent.



chce wkleić zdjęcie ale coś nie wchodzi



http://imageshack.us/photo/my-images/688/dworzecm.jpg/



strzałką zieloną macie narysowane :D gdzie jest wasz przystnek, o położeniu możecie wywnioskować łatwo widząc gdzie jest słynna galeria handlowa złote kutasy, macie tez podaną ulice. Bedziecie musieli przejść pod ziemią, i wychodzicie na góre gdzie jest oznaczone w strone "ochoty" bodajrze, w strone "pragi" w kazdym badz razie to jest przeciwny kierunek. Czerwoną strzałką zaznaczyłem kierunek w którym tramwaj ma jechać
 
super ! Dzięki :-) Miałem się o to pytać, ale widzę uprzedziłeś mnie i wielu innych:) Napisałeś,że z centralnego, więc rozumiem,że z niego jest najbliżej? chyba będę musiał, przybyć sporo wcześniej,żeby się nie zamotać.
 
bliżej by chyba było z zachodniego, ale tam często są korki. Jak macie jakieś pytania to chętnie napisze, konwent jest na Woli gdzie chodziłem do liceum więc sie nawet orientuje ;-)



ale z centralnego jest chyba najlepiej, bo masz tramwaj bezpośredni 24 tylko ze jedzie tak jak napisalem z 30min.



No i radze mieć oczy otwarte, Wola to nie jest najprzyjemniejsza dzielnica a obozowa to jej najgorsza część :) nie to , że strasze ale lepiej mieć oczy otwarte. Dresiki, 18-letnie mamuśki, samochody parkujaće na ulicy, ludzie wchodzący do tramwaju z ulicy to tam norma :D
 
W sobotę nie będzie korków, jak ktoś jedzie pociągiem z południa to może wysiąść na zachodnim, przejść się do przystanku 186 na Rondzie Zesłańcow Syberyjskich (jak się wyjdzie z dworca to w prawo, za dworcem PKS) i wysiąść na przystanku Obozowa, który jest jakieś 5 minut z buta od hali.
 
O i w sumie to by mi bardziej chyba pasowało. Jak poznam,że to jest Obozowa? Będzie normalnie w busie wyświetlone czy mam polować na jakiś konkretny widok ? :)
 
Jak będzie nowy autobus to będzie wyświetlone. Teoretycznie to (chyba) 8 przystanków, ale niektóre są na żądanie więc liczenie słabo wyjdzie. Na widoki też nie nastawiam bo to przystanek obudowany ekranami przeciwdźwiękowymi z obu stron trasy.
 
Zapytaj w jakiejś ładnej dziewczyny.:-) Po za tym bardzo rzadko się zdarza, że w autobusie nie bedzie wyswietlane, czy przez głośnik ogłaszane jaki następny przystanek.
 
jakbyś miał nie fart i trafił na starego Ikarusa to zawsze masz zwykłą tabliczkę z poszczególnymi przystankami także możesz śledzić swoją podróż :D.



Nie wiem TJ czy w sobote nawet nie będzie korków, tam jest niezły pierdolnik - ale i tak jakoś tragicznie nie powinno byc ;-)
 
o tej porze w weekend ruch na prymasa jest nie za duzy, korek jedynie moze byc od syberyjskich do mniej wiecej kasprzaka, ale to przewaznie w strone zachodniego a nie z tamtad ;]
 
No a ja już ogarnąłem wszystko i jestem gotowy wsiadać w samochód->pociąg->bus i wbijać na konwent :) Street view z google praktycznie przeprowadziło mnie przez całą trasę okiem przechodnia ,więc jedyny "kłopot" może być z wyskoczeniem na odpowiednim przystanku,ale nie takie odległości człowiek - pijany - pociągiem przebywał więc, do zobaczenia jutro Panie i Panowie :) Mam nadzieje,że uda mi się/lub komuś/ rozpoznać innego użytkownika/mnie i miło spędzimy ten czas :) Będę ok 9, Mariott i Afterparty odpuszczam - za dużo kombinowania z powrotem itp :)
 
szczerze to nie przypomniam sobie żeby kasprzaka było zamknięte ale nie jestem pewien bo dawno tam nie jechałem ;-)



żadnego kłopotu mieć nie będziesz, jak za daleko wysiądziesz albo za wcześnie w co wątpie możesz szybko podjechać tramwajem.
 
a pro po wydzarzeń w Warszawie, rozwaliło mnie to :D



485675_378289402191077_142929719060381_1214637_1160867281_n.jpg
 
Do tej pory rozwala mnie dzwonek kumpla "następna stacja ratusz aresał". Epickie wykonanie.:-)
 
Widze, w niektórych tematach ruszyła dyskusja nt. dojazdu i zebrania ekipy na MMA Attack 3. Więc odświeżam temat.



I sam się zaczynam zastanawiać nad wypadem - będzie ktoś jechał pociągiem przez Łowicz ? :)
 
Wie może ktoś gdzie odbędzie się ważenie przed MMAA 3 bo będę w Katowicach od piątku??
 
Może mi ktoś doradzić jak najłatwiej trafić na Bemowo (lotnisko, Impact Festival)? Wysiadam na Zachodnim, ewentualnie Centralnym
 
Radiowa to jeszcze tak z 20 minut z buta przynajmniej. Z zachodniego, no z Ronda Powstańców Syberyjskich ale to 3 minuty od dworca, niemal bezpośrednio pod bramy festiwalu jedzie 167 (przystanek Piastów Śląskich). Jedzie co prawda masakrycznie długo ale bez przesiadek.
 
Back
Top