1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bank podróży

Discussion in 'Pytania MMA' started by Yagiel, Feb 3, 2012.

1. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Mam nadzieje, że nikt mnie nie zruga za ten temat, ale pomyślałem, że może być pomocny, a z tego co się orientuje, na forum takiego nie ma.

Jego celem jest zadawanie pytań i pomoc użytkownikom portalu w zakresie dotarcia na miejce, w którym odbywa się dana gala - wskazówki co do pociągów,metra,komunikacji miejskiej, gdzie wysiąść i gdzie wsiąść aby dotrzeć pod halę itp. Może on służyć również jako dogadanie się co do wspólnej podróży:)

Najbliższe duże wydarzenie to KSW w Płocku. Co prawda Płocka nie znam za dobrze,ale jestem z okolic,więc w razie pytań, postaram się pomóc :)

2. joystick00

joystick00 Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,376
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Według mnie strzał w 10. to jest cos czego zdecydowanie brakowało na forum.:-)

3. Bubi

Bubi ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,511
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    1,790
    Yagiel według mnie świetny temat. Oczywiście zaraz wpadnie ekipa "wujaszków google" i "jak dojechać pEeL". Ale nie ma to jak info od mieszkańca danego miasta :-)

4. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
  5. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    334
    Punkty:
    1,790
    Bardzo dobry temat. Przyda się zarowno przy większych galach, jak KSW 18, lecz także przy tych mniejszych wydarzeniach, które mogą odbywać się w mniejszych obiektach...

6. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    dla tych co przyjadą do Warszawy i będą ruszać z dworca centralnego, dojazd troche z dupy ;-).

Najlepiej dla Was podjechać zebyscie sie nie zgubili - tramwaj 24- kierunek "Nowe Bemowo"(ma przystanek koło dworca, tylko musicie znalezc odpowiedni), jedziecie okolo 30 min i wysiadacie albo na przystanku Majakowskiego albo Magistracka. Wtedy z buta macie z 5 min na konwent.

chce wkleić zdjęcie ale coś nie wchodzi

http://imageshack.us/photo/my-images/688/dworzecm.jpg/

strzałką zieloną macie narysowane :D gdzie jest wasz przystnek, o położeniu możecie wywnioskować łatwo widząc gdzie jest słynna galeria handlowa złote kutasy, macie tez podaną ulice. Bedziecie musieli przejść pod ziemią, i wychodzicie na góre gdzie jest oznaczone w strone "ochoty" bodajrze, w strone "pragi" w kazdym badz razie to jest przeciwny kierunek. Czerwoną strzałką zaznaczyłem kierunek w którym tramwaj ma jechać

7. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    super ! Dzięki :-) Miałem się o to pytać, ale widzę uprzedziłeś mnie i wielu innych:) Napisałeś,że z centralnego, więc rozumiem,że z niego jest najbliżej? chyba będę musiał, przybyć sporo wcześniej,żeby się nie zamotać.

8. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    bliżej by chyba było z zachodniego, ale tam często są korki. Jak macie jakieś pytania to chętnie napisze, konwent jest na Woli gdzie chodziłem do liceum więc sie nawet orientuje ;-)

ale z centralnego jest chyba najlepiej, bo masz tramwaj bezpośredni 24 tylko ze jedzie tak jak napisalem z 30min.

No i radze mieć oczy otwarte, Wola to nie jest najprzyjemniejsza dzielnica a obozowa to jej najgorsza część :) nie to , że strasze ale lepiej mieć oczy otwarte. Dresiki, 18-letnie mamuśki, samochody parkujaće na ulicy, ludzie wchodzący do tramwaju z ulicy to tam norma :D

9. zoom

zoom UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,716
    Zdobyte Lajki:
    11,493
    Punkty:
    1,790
    bo tramwaje na kole staja na środku ulicy :D

10. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,850
    Zdobyte Lajki:
    1,830
    Punkty:
    2,790
    W sobotę nie będzie korków, jak ktoś jedzie pociągiem z południa to może wysiąść na zachodnim, przejść się do przystanku 186 na Rondzie Zesłańcow Syberyjskich (jak się wyjdzie z dworca to w prawo, za dworcem PKS) i wysiąść na przystanku Obozowa, który jest jakieś 5 minut z buta od hali.

11. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    O i w sumie to by mi bardziej chyba pasowało. Jak poznam,że to jest Obozowa? Będzie normalnie w busie wyświetlone czy mam polować na jakiś konkretny widok ? :)

12. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,850
    Zdobyte Lajki:
    1,830
    Punkty:
    2,790
    Jak będzie nowy autobus to będzie wyświetlone. Teoretycznie to (chyba) 8 przystanków, ale niektóre są na żądanie więc liczenie słabo wyjdzie. Na widoki też nie nastawiam bo to przystanek obudowany ekranami przeciwdźwiękowymi z obu stron trasy.

13. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    shit, możę być ciężko :D

14. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Zapytaj w jakiejś ładnej dziewczyny.:-) Po za tym bardzo rzadko się zdarza, że w autobusie nie bedzie wyswietlane, czy przez głośnik ogłaszane jaki następny przystanek.

15. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Trzeba będzie tak zrobić:)

16. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    jakbyś miał nie fart i trafił na starego Ikarusa to zawsze masz zwykłą tabliczkę z poszczególnymi przystankami także możesz śledzić swoją podróż :D.

Nie wiem TJ czy w sobote nawet nie będzie korków, tam jest niezły pierdolnik - ale i tak jakoś tragicznie nie powinno byc ;-)

17. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,850
    Zdobyte Lajki:
    1,830
    Punkty:
    2,790
    W weekend już tylko niskie podłogi więc najwyżej trafi na zdezelowanego jelcza.

18. zoom

zoom UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,716
    Zdobyte Lajki:
    11,493
    Punkty:
    1,790
    o tej porze w weekend ruch na prymasa jest nie za duzy, korek jedynie moze byc od syberyjskich do mniej wiecej kasprzaka, ale to przewaznie w strone zachodniego a nie z tamtad ;]

19. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    @up

nom, racja

20. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    a kasprzaka nie jest wciąż zamknięte? czy uporali się już z budową stacji? (sorry za off top)

Share This Page