Bandura zarzuca Adamkowi zmianę zasad walki. „Nie wiem, co się wydarzyło po walce Tomasza z Mamedem”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
BanduraAdamek.jpg


Już 18 maja w walce wieczoru gali FAME 21 zobaczymy drugą w tym roku walkę Tomasza Adamka. „Góral” skrzyżuje rękawice z Patrykiem Bandurskim. Jak przed wieloma starciami, tak i teraz, głównym tematem są szczegóły i zasady. „Bandura” w najnowszym wywiadzie zdradził, że w pojedynku obaj mieli mieć małe rękawice, jednak ostatecznie stanęło na „dziesiątkach”.

- Były dogadane małe rękawice. Jak ja mówię na streamie, że są dogadane małe rękawice i że są małe rękawice to są. Nie wiem, co się wydarzyło po walce Tomasza z Mamedem. Myślę, że predyspozycja Tomasza pozostawiła wiele do życzenia. Ta formuła została zmieniona. Usłyszałem, że albo bijemy się w dużych, albo nie bijemy się wcale. Nie miałem tego podpisanego, ale słownie miałem to dogadane. Są dziesiątki. Oczywiście, że wziąłem tę walkę - powiedział w wywiadzie z MMA-bądź na bieżąco Patryk Bandura.



Tomasz Adamek ostatni raz wszedł do walki na gali XTB KSW EPIC, która odbyła się 24 lutego w Gliwicach. Doświadczony pięściarz pokonał Mameda Khalidova po trzech rundach przez kontuzję przeciwnika.

„Góral” to legenda polskiego boksu zawodowego. Tomasz Adamek na swoim koncie ma mistrzostwa świata IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w wadze półciężkiej. 46-latek w swojej karierze był również pretendentem do pasa WBC w kategorii ciężkiej.

Urodzony w Żywcu pięściarz ostatnią zawodową walkę stoczył w październiku 2018 roku. Przez nokaut w drugiej rundzie przegrał wtedy z Jarrellem Millerem.

Wcześniej Adamek zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Andrzej Gołota, Chris Arreola, Steve Cunningham, Dominick Guinn czy Przemysław Saleta. Przegrywał natomiast z Witalijem Kliczką, Arturem Szpilką i Ericiem Moliną.

Patryk Bandurski ma na swoim koncie dwie walki, które stoczył pod szyldem FAME. W listopadzie 2022 roku zadebiutował w starciu na zasadach boksu, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Alana Kwiecińskiego. Następne starcie stoczył rok później, w grudniu 2023 roku na FAME: Reborn wygrał jednogłośnie na punkty z Piotrem Szeligą.

 
A kim jest ten gość żeby czegoś żądać od Adamka uginanie sie pod jego zachcianki?:damjan:
Serio typ jest totalnym ogórkiem i sam fakt, że ma okazję walczyć z byłym mistrzem świata w boksie to już powinna być dla niego nobilitacja, a ten jeszcze wybrzydza na zasady.:siara:
 
Rozmiar rękawic w tym przypadku nie przedstawia jakiegokolwiek znaczenia i tak czy siak youtuber, któremu problemy sprawił Alan Kwieciński (!), będzie miał z ryja pakutinskasowo
 
Jak koledzy juz wyżej zauważyli, odklejony od rzeczywistości ten jotubek, miłość dzieci z podstawówki sprawiła, że poczuł się naprawdę ważny. Adamek jest jaki jest ale ten paź powinien zamknąć buzię. Bez dzieci z podstawówki jest nikim.
 
Badura zamknij japę, bo żałosne jest, ze płaczesz o małe rekawiec. Mieliscie walczyc w boksie, a w boksie sa duże.
 
Ciężko komentować to, że Adamek jest teraz zestawiany z jakąś spierdoliną z zydtuba...Pieniądze rozumiem, ale gdzieś jest granica
Dlaczego nazywasz "spierdoliną"? Nie jestem fanem, ale skąd ten hejt? Hejt powinien być na Adamka, za to że bierze takie walki i to jego prędzej można tak nazwać.
 
Niech się cieszy że dostał możliwość zawalczenia z Adamkiem, bo te sugerowanie że typ rękawic by cokolwiek zmienił jest śmieszne
Albo niech Adamek się wstydzi. Co do rękawic zgoda, zawsze mówił, że będzie walczyć po swojemu
 
Dlaczego nazywasz "spierdoliną"? Nie jestem fanem, ale skąd ten hejt? Hejt powinien być na Adamka, za to że bierze takie walki i to jego prędzej można tak nazwać.
Widziałem urywki tego co te pajace odwalają na tym tubie, więc to mi wystarczy do takiej oceny. Jeszcze jak czytam o tym "hejcie" to mnie skręca. Dzisiaj rozumiem wszystko jest "hejtem"? Nie można już niczego krytykować bo to od razu "nienawiść"? Odbijam od tej nowomowy globaluchów. Nie trawię zarówno Adamka jak i tego tworu internetowego z którym ma "walczyć" bo mają cechę wspólną, czyli dla kasy zrobią wszystko. Miłej niedzieli!
 
FAME myślał, że rzuci hajsem i będzie robił z Adamkiem co będzie chciał. Prawda jest taka, że to Adamek stawia warunki i wszystko musi być tip top zrobione pod niego. Gość w boksie tyle osiągnął, że nie musi nic udowadniać jakiemuś patusowi w małych rękawicach. Ten cały Bandura ocenia formę Adamka, ale zapomina, że bił się z Mamedem, czyli sportowcem. Sam przecież w tym FAME tak na prawdę nie potrafił znokautować sporo lżejszego Kwiecińskiego. Ostatnio pokonał Szeligę, ale z Niego to też żaden sportowiec, chyba że ruchanie żon kolegów w tym pojebanym świecie freaków do jakiejś rywalizacji sportowej też się zalicza. Adamek dziad ale nie bądźmy naiwni, że ten gość go pokona.
 
Ja w tym cyrku jeszcze widzialbym tego chlopa z Zakopanego w stroju białego misia, ktory za walke gorala kasuje dodatkowe dwie dyszki od lba na widowni. W ppv taki znaczek ze wplac wiecej dutków za walke górala bo inaczej nie obejrzysz tej mitycznej szybkości
 
Co za pojeb. Przecież to nawet nie jest sport tylko organizacja patologiczno rozrywkowa. Mogliby nawet "walczyć" w kisielu i nie miałoby to większego znaczenia.
Chyba tylko dla producentów kisielów...
Bo w końcu była by jakaś reklama :juanlaugh: :roberteyeblinking:
 
Back
Top