Bad Guy wraca!

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Pokażmy wsparcie Tymkowi, jedyny prawdziwy i niepowtarzalny wrócił.
5849a5f7c103e_o,size,969x565,crop,0.0000x0.0183x0.9961x0.9024,q,71,h,5babff.jpg
 
To ja mam prośbę z tematu:
Bang skazany na 10 miesięcy więzienia za próbę ustawienia walki na gali UFC w Korei Południowej



Napisz w końcu gdzie pisałeś o tym Bangu... sprawa z 2015 ty masz konto z 2016. :wow:
to znajdz mi ten temat analizy bukmacherskie z tej gali to ci pokaze, gdzie tak pisalem
 
no właśnie nie mogę znaleźć, bo temat starszy niż twoje obecne konto.
 
poprawiasz się powoli...ale jeszcze nie wrzuciłeś swojej wypowiedzi. Z tobą jest jak z tymi rowerami co rozdają w Moskwie.
W sumie to nie rowery a samochody, nie w Moskwie a Leningradzie i nie rozdają a kradną.
.
Jak już tak sobie piszemy, to powiedz mi, czemu mają służyć takie pseudo mądro-specjalistyczne wypowiedzi? Czy lepiej się czujesz? oczekujesz atencji, lajków?
 
poprawiasz się powoli...ale jeszcze nie wrzuciłeś swojej wypowiedzi. Z tobą jest jak z tymi rowerami co rozdają w Moskwie.
W sumie to nie rowery a samochody, nie w Moskwie a Leningradzie i nie rozdają a kradną.
.
Jak już tak sobie piszemy, to powiedz mi, czemu mają służyć takie pseudo mądro-specjalistyczne wypowiedzi? Czy lepiej się czujesz? oczekujesz atencji, lajków?
jakie wypowiedzi?
ciesze sie, ze Tymek w koncu wraca, bo dobre wojny dawal i swietne wywiady
 
Znów uciekasz od mojej prośby dotyczącej Banga. W odpowiednim temacie nie odpowiedziałeś mi. Wystraszyłem się, że może powiadomienie nie dotarło i dlatego nie odpisałeś. Dlatego ucieszyłem się, że nowy temat założyłeś i może tu odpowiesz.
 
AAA dwałem się w dyskusję z Trzyhą! Zamykam temat :jump:
ale już ci wtedy Cloud odpisał. Cały net miał jakieś podejrzenia i zdaje się że od razu jakieś śledztwo było.
 
Back
Top