Bad Guy wraca!

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Pokażmy wsparcie Tymkowi, jedyny prawdziwy i niepowtarzalny wrócił.
5849a5f7c103e_o,size,969x565,crop,0.0000x0.0183x0.9961x0.9024,q,71,h,5babff.jpg

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
To ja mam prośbę z tematu:
Bang skazany na 10 miesięcy więzienia za próbę ustawienia walki na gali UFC w Korei Południowej

Napisz w końcu gdzie pisałeś o tym Bangu... sprawa z 2015 ty masz konto z 2016. :wow:
to znajdz mi ten temat analizy bukmacherskie z tej gali to ci pokaze, gdzie tak pisalem

jut

Legacy FC
Bantamweight
no właśnie nie mogę znaleźć, bo temat starszy niż twoje obecne konto.

jut

Legacy FC
Bantamweight
poprawiasz się powoli...ale jeszcze nie wrzuciłeś swojej wypowiedzi. Z tobą jest jak z tymi rowerami co rozdają w Moskwie.
W sumie to nie rowery a samochody, nie w Moskwie a Leningradzie i nie rozdają a kradną.
.
Jak już tak sobie piszemy, to powiedz mi, czemu mają służyć takie pseudo mądro-specjalistyczne wypowiedzi? Czy lepiej się czujesz? oczekujesz atencji, lajków?

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
poprawiasz się powoli...ale jeszcze nie wrzuciłeś swojej wypowiedzi. Z tobą jest jak z tymi rowerami co rozdają w Moskwie.
W sumie to nie rowery a samochody, nie w Moskwie a Leningradzie i nie rozdają a kradną.
.
Jak już tak sobie piszemy, to powiedz mi, czemu mają służyć takie pseudo mądro-specjalistyczne wypowiedzi? Czy lepiej się czujesz? oczekujesz atencji, lajków?
jakie wypowiedzi?
ciesze sie, ze Tymek w koncu wraca, bo dobre wojny dawal i swietne wywiady

jut

Legacy FC
Bantamweight
Znów uciekasz od mojej prośby dotyczącej Banga. W odpowiednim temacie nie odpowiedziałeś mi. Wystraszyłem się, że może powiadomienie nie dotarło i dlatego nie odpisałeś. Dlatego ucieszyłem się, że nowy temat założyłeś i może tu odpowiesz.

jut

Legacy FC
Bantamweight
AAA dwałem się w dyskusję z Trzyhą! Zamykam temat :jump:
ale już ci wtedy Cloud odpisał. Cały net miał jakieś podejrzenia i zdaje się że od razu jakieś śledztwo było.