BABILON 21

y4gdatt5yfc3jyv15nz9zvnb234sfr5o.jpg
 
Ten babilon jest tak chujowy że aż nie chce się analizować zawodników tam walczących, materiału jak na lekarstwo przy więkoszości walk, jakies walki sprzed kilku lat lub trwające kilkanaście sekund a nie zamierzam bawić się w zgadywanki :facepalm: Trytki i Abdurzakovy skutecznie zniechęciły do stawiania tych polskich tworów.
 
Ten babilon jest tak chujowy że aż nie chce się analizować zawodników tam walczących, materiału jak na lekarstwo przy więkoszości walk, jakies walki sprzed kilku lat lub trwające kilkanaście sekund a nie zamierzam bawić się w zgadywanki :facepalm: Trytki i Abdurzakovy skutecznie zniechęciły do stawiania tych polskich tworów.
Babilon idzie ostro w dół a myślałem że będą walczyć o numer 2 w Polsce z Fenem
 
Karta ewidentnie układana po taniości

totalbet ako @2.22 bez podatku !

3 x 5 min - Oskar Szczepaniak (1-0) vs Arkadiusz Pałkowski (debiut) 1 @1.20
mismatch
było pisane, na wyprzedaży tego Pałkowskiego kupili - dostawał na dziurę w Almie a tu nagle zawodowa walka, w wywiadzie na tym betwinmma mówi, że miał kontuzję w trakcie przygotowań ( czytaj - nie trenowałem), jeszcze mówi, że nienawidzi biegać LOL ( czyli w ogóle trenować po prostu), wagi oczywiście nie zrobił bo i po co, LEŃ
3 x 5 min - Piotr Kacprzak (4-3, 2 SUB) vs Konrad Furmanek (2-3, 1 KO) 1 @1.30
bilanse niby podobne, tyle, że Kacprzak 7 walk na Babilonie, postęp, 2 walki z Lottą ostatnio, pierwsza przegrana splitem, druga już wygrana, Furmanek dla odmiany zbierał bęcki na galach w Koziej Wólce
5 x 5 min - Paweł Pawlak (17-4-1, 9 KO, 3 SUB) vs Sergey Guzev (20-3, 3 KO, 13 SUB) 1 @1.42
Pawlak z tego co mówił Zabor ( a on z reguły wie co mówi) w życiowej formie
Ukrainiec pewnie nie kosztował zbyt wiele, ostatnie 2 walki 2019, 2018 wygrane splitem, jeśli wygrywał splitem z ogórkami na galach w Kijowie to wiadomo o co kaman
na ważeniu już taki tatusiowaty wygląd zaprezentował
 
Gładkowicz - Drozdowski: Gładkowicz przed czasem
1.80 (Totalbet/STS)

Gładkowicz zastopowany w ostatniej walce i teraz ma walkę na odbudowanie. Maciejowski to mocniejszy przeciwnik od Drozdowskiego i myślę, że dzisiaj Gładkowicz powinien wygrać przed czasem. Drozdowski w swoich walkach widać, że ma problemy z cardio i w drugich połowach walk mocno schodzi z energią, a do młodych też nie należy, bo ma 35-36 lat. Mówi, że jego największym atutem jest parter, a nie potrafił mając w nim Ostępa, który wtedy przy tej walce jako stójkowicz zaczynał swoją przygodę z parterem, więc jakoś wysokich Drozdowski umiejętności w nim nie ma. Gładkowicz powinien po jednym ze sprowadzeń poddać go lub zasypać uderzeniami i liczę, że taki przebieg będzie miała ta walka, a Gładkowicz zamaże plamę po ostatniej walce.

Bryla - Piwowarczyk: walka zakończy się przed czasem: TAK
1.57 (Fortuna)/1.55 (Totalbet)/1.50 (STS)

Bryla 3 zawodowe walki i wszystkie skończone w 1 rundach. Piwowarczyk jedna zawodowa walka i werdykt z Kucharskim, ale ten potrafił też jako jedyny dotychczas zawalczyć z Filipczakiem do werdyktu, który wszystko oprócz niego ma przed czasem. Piwowarczyk w amatorskich walkach, które ma na Tapology, a jest ich 5 wszystkie ma zakończone przed czasem. Mamy dwóch zawodników z wagi 93 kg i na ich poddane 9 walk aż 8 zakończyło się przed czasem i dla mnie wygląda, że to najlepszy trop w tej walce.
 
Że nie pograłem Michałowskiego... Piękny kurs był.
Ten Rutkowski to na liścia jest
No nie ma niestety talentu jak brat, Daniel Rutkowski przegrał 2 walki na początku, Daniel Rutkowski zepsuł sobie rekord na początku, bo brał walki nie trenując mma, a jego brat trenuje już sporą ilość czasu i jest średniakiem :/
 
Trytek v2, ale dzięki temu, że się uczę na błędach to sobie go odpuściłem.
 
:einsteinsmoke: :einsteinsmoke:
Ja tam był nie był taki pewny tej walki. Pamiętajcie to waga pół ciężka to raz a dwa Piwowarczyk jest 12cm wyższy i zasięg ramion o 6cm większy - napewno warunki na korzyść Piwowarczyka, trzeba się mu bardziej przyglądnąć
I co z tego że jest wyższy, to co z tego powodu mam w majtki robić :lol:
Nie ma podjazdu do niego i tyle.

To moja opinia. Bryla jeszcze łeb z betonu :tiphatb:
 
Trudno, nic się nie stało. Zawsze jest zwiększone ryzyko grania chłopaków z takich małych gal.


Jeszcze jeden kupon w grze, zobaczymy :bleed:
 
Kursy zaczynają śmierdzieć chwilę po wystawieniu
Wyrównują się
Typ wychodzi dostaje szybki wpierdol, zamroczony po słabym lewym :facepalm:
 
Back
Top