BABILON 21

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
20210426_105416.jpg
 
Trzeba poczekać co STS zaproponuje.
Raz na jakiś czas można zajrzeć do lokalu i zagrać, połączyć.

Betsson też to będzie miał.
 
Szczepaniak + Bryła.

Oby nie było powtórki jak z Trytkiem :werdum:

Akurat Szczepaniak to nie flet jak tamten tylko talent ogromny i był najlepszym amatorem w Polsce.

Bryla to wicemistrz bjj w Polsce czy uczestnik adcc z wygranymi na koncie w solidnych turniejach. Mało tego to bardzo dobry bokser (również zawodowiec) co pokazał w ostatniej walce z konkretnym KO
 
Akurat Szczepaniak to nie flet jak tamten tylko talent ogromny i był najlepszym amatorem w Polsce.

Bryla to wicemistrz bjj w Polsce czy uczestnik adcc z wygranymi na koncie w solidnych turniejach. Mało tego to bardzo dobry bokser (również zawodowiec) co pokazał w ostatniej walce z konkretnym KO
Jednym z najlepszych amatorów był także Hubert Lotta (13-0 na almmie), wygrywał nawet ze Szczepaniakiem, a teraz ma 2-2 i przegrał ze średnim Kacprzakiem i Esiavą, ja bym jednak się tak tym rekordem na almmie nie kierował, kiedyś tak robiłem i dobrze na tym nie wyszedłem.
 
ja bym jednak się tak tym rekordem na almmie nie kierował

Bardziej kieruje się jego ostatnią walką.

Bryla @1.55 STS - jeszcze poszło. Piwowarczyk młody nieokiełzany jeszcze zawodnik. Nie daje mu większych szans nawet że dotrwa do decyzji. Boks czy parter nie ma podjazdu do Bryli. Ma jakiś pasek ale to nie ten poziom raczej. Do tego jest po dwóch kontuzjach i 1,5 roku przerwy. Ostatnia jego walka jest w necie.
 
Last edited:
Bardziej kieruje się jego ostatnią walką.

Bryla @1.55 STS - jeszcze poszło. Piwowarczyk młody nieokiełzany jeszcze zawodnik. Nie daje mu większych szans nawet że dotrwa do decyzji. Boks czy parter nie ma podjazdu do Bryli. Ma jakiś pasek ale to nie ten poziom raczej. Do tego jest po dwóch kontuzjach i 1,5 roku przerwy. Ostatnia jego walka jest w necie.
Masz po 1.65 na fortunce
 
To samo chciałem pisać ale mnie wyprzedziłeś :)
Lepiej dla nas :)
Ja tam był nie był taki pewny tej walki. Pamiętajcie to waga pół ciężka to raz a dwa Piwowarczyk jest 12cm wyższy i zasięg ramion o 6cm większy - napewno warunki na korzyść Piwowarczyka, trzeba się mu bardziej przyglądnąć
 
I co z tego że jest wyższy, to co z tego powodu mam w majtki robić :lol:
Nie ma podjazdu do niego i tyle.

To moja opinia. Bryla jeszcze łeb z betonu :tiphatb:
 
Możesz nawet bez powodu w majtki zrobić - nie wnikam
A już poważnie mówiąc skoro mówisz że nie ma podjazdu do Bryły to życzę powodzenia. Ja tam jestem już ostrożny ze stawianiem na zawodników na początku karier
 
Kurs na Bryle poszedł do góry coś ja olewam Babilon/Fen i inne takie gówniane gale bo za dużo niespodzianek ostatnimi czasy tam, ale powodzenia.:bleed:
 
Kurs na Bryle poszedł do góry coś ja olewam Babilon/Fen i inne takie gówniane gale bo za dużo niespodzianek ostatnimi czasy tam, ale powodzenia.:bleed:
Tak z ciekawości obejrzałem ostatnia walke tego rywala Bryly i nie zrobil na mnie jakiegos wrażenia. Przez 3 rundy nie umiał ubić placka o głowę mniejszego od siebie.. dziwi mnie ze ludzie go stawiaja
 
Back
Top