Baasteek odchodzi z forum

Dziękuje bardzo Wszystkim za życzenia, Wasze zdrowie Cohonesiaki :conorsalute:

------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Baasteek mordo, dużo zdrowia Ci życzę z okazji 15 urodzin, co byś w końcu zaruchał :crazy::beer:.
Najlepszego.

Wpisujcie życzenia dla naszego Bastianka.

O kurde, @Gienek nie spodziewałem się, dziękuję :jon::heart: , umiliłeś mi tym dziś ten ponury i brzydki dzień w pracy, gdzie jeszcze doskwierał mi ból głowy.

Chcesz żebym wyglądał jak Akop ? :awesome:

Jedzenie na wage da wszystkich::snoopd::
Tak jest ! :tiphatb:

Najlepszego! Dzisiaj wszyscy pijemy whisky z colą z kubków z duralexu za zdrowie Baastiana!
Dziękuję, jakby co to pożyczę :conorsalute:
Bastuś dużo zdrówka, dużo szczęścia, dużo miłości i jeszcze raz pieniędzy! Żeby Cię nocki nie dojeżdżały, żeby wątroba nie wysiadła od nadmiaru... coli :roberteyeblinking: żebyś wyleczył się z anoreksji, żeby kobieta Cię kochała mocno jak trzeba, żeby hajs spadał z nieba i żebyś zawsze tutaj z nami hasał aż do końca świata, hej!
Dziękuję za tyle pięknych słów:jon:
Sto lat @Baasteek! Zycze Ci zeby nigdy w tym twoim Sanoku nikt ci nie nasral do dupy:showdatass:
Najlepszego! :beer:
Dziękuję, :deniro:.

Byś na jednym talerzu mógł żarciem się chwalić,
twa sofa od gówna zawsze była wolna,
na durne zakupy nie musiał się żalić,
a dziewczyna do szaleństw zawsze była zdolna.
Tysiąca lajków Bastku forumowy,
łiskacza lutuj, z kubków szlachta pija,
by wątroba działała, ogólnie był zdrowy,
a kogo hejt obrzydza, temu cwela wbijaj :beer:
Dzięki, Oby ! :friends::beer:
@Baasteek ma dziś urodziny będzie :pudzianfap: pół godziny.
Jeszcze raz najlepszego!
[*] poprzedni post.
Dzięki, ale ten pierwszy Twój post to :siara::nono:. A tak apropo to dziś jest dzień masturbacji, także miłego Panowie :jjsmile:.

Dobrej łychy i ładnych szklanek młody!!
:gabi_much_love:

@Baasteek żyj minimum tak długo, aż odnajdziesz swoją idealną whisky:beer:
Dzięki :beer:. Z blendów już odnalazłem, jest nim Johnnie Walker, a wkrótce przyjdzie pora na zwiedzanie single maltów, jak dokończe zwiedzać świat Johnniego Walkera :wink:

@Baasteek żyj zdrowo a resztę sam sobie ogarniesz tak jak robiłeś to elegancko do ten pory.

Podaj adres to Ci wyślę Red Labela bo u mnie stoi już trzy lata i nikt nie chce ruszyć
:beczka:
Dzięki, nie trzeba mordziaty, może ktoś ze znajomych się kiedyś skusi :conorsalute:

Stówa Basti! Świruj nam tu na forum jeszcze przez kilka lat.
Dzięki, oby tak było ! :beer:

Zdrowia Bastek, co dziś otwierasz? 30letniego Golden Locha?
Dzięki, nie piłem nigdy żadnego Golden Locha, raczej nie kupie :crazy:
Zapije w sobotę przy FAME 3 nowego dla mnie Johnniego Walkera Green Labela, który jest co ciekawe Blended Maltem.

To za rok, na trzydziestkę.
30-stkę to będę miał dopiero za kilka lat:joanawhat:
O chuj, impreza z bastkiem. Zdrowia byku, rośnij duży!
Wypiję z duraleksa jakiegoś single malta z kolo za twoje zdrowie:roberteyeblinking:
Dzięki, Single Malcik mówisz, to już musisz być dobry w te klocki :conorsalute:.
 
Ech, Basterminatorze... Dzięki za obecność i powody do wiary wszystkim niedowiarkom.
Baw się dobrze z dziewczyną, pomasuj codziennie cyca i chluśnij trochę magicznego wywaru z kociołka Duralemixa, nie zapominając oczywiście o odpowiednich proporcjach magicznej koli i zaklętego łyskacza.
:deniroclap::baldwinwhiskey:::snoopd:::cmgkeepgoing:
 
Back
Top