Błędy na ALMMA

No i akurat według mnie dobrze że nie przerwał. Bo tam był wyraźnie nokdaun ale KO nie było. Jakby Linowski poszedł za ciosem to by było TKO w pare sekund. To jest jednak walka zawodowa.
 
Mimo wszystko nawet jak amatorska to dla mnie on nie stracił przytomności ani nic po tym nokdaunie i sedzia to zauważył dlatego nie przerwał. Co jak co to dorosłe chłopy które startuja z badaniami od lekarza na własną odpowiedzialność Nie wiem w takim razie jaka jest różnica pomiedzy amatorska a zawodowa ( brak wpisania do Sherdoga aby nie psuć rekordu ). Myślałem że chociaż kaski są.
 
To jest MMA, tym się miało odróżniać od boksu, że rywala trzeba dobić w parterze jak się przewróci. Chyba, że ktoś leci bez ruchu na matę po ciosie w stójce i nie rusza się już, gdy padł. Co innego, gdy jest przytomny, wstawać chce... Jeszcze trochę i będziemy mieli liczenia sędziego w tym sporcie ;) Do klatki nie wchodzi się by piątki przybijać, więc jak ktoś już faktycznie oberwał i wola walki z niego zeszła to niech podda walkę werbalnie on bądź jego trener. Żaden wstyd, wstyd gdyby podszedł pod klatkę i nagle zaczął uciekać ;]
 
Dobra może ostatni filmik to przesada rzeczywiście nie było tam błędu sędziego. Nie zmienia to jednak faktu że może redakcja zajeła by się tematem w szerszej skali ? Bo zdrowie szczególnie amatorskich zawodników jest na pierwszym miejscu.
 
Back
Top