Błąd na cohones

Grzechu

Moderator
Cohones
Witam. Zakłądam ten temat tylko po to aby ktoś jak najszybciej to ogarnął. Siedząc na moim koncie (@o%owany) jakimś cudem zostałem automatycznie przerzucony na konto @Grzechu . Nie mogę teraz ani sie wylogowac z tego ani zalogowac na swoje. Może ktoś to naprawić? Nie wiem jak to wygląda u Grzecha, może jest na moim w takiej sytuacji :D
Pozdrawiam
o%owany
 
Ja byłem bornem, zmieniam sue w niego w temacie o wygranej Marcina:D ( hasła nie da się zmienić :P )
 
A ja Kumar byłem Toba i Ci powiem fajna masz dziewczyne, fajne ma ciało :D
 
Hej tu Halny, też mam taki problemik.
------------------------------------------------
Podszywają się pode mnie :D nie ładnie /ten prawdziwy.
 
Haha zabrać Moderatora dla Grzechu za spam ;D Fajna sprawa być choć przez chwilę Moderatorem na Cohones. @baju i @ Grzechu. Na tych kontach mnie logowało.
 
U mnie w każdej karcie z innym tematem otwartym do poczytania miałem inny nick i pisać nie mogłem;] Byłem Lemmym, Booyakiem, Grzechem, kubim69...;-P
 
Chyba dalej niektórzy są mną, choć u mnie już chyba dobrze. Piszę jako ja i tak się posty wstawiają...
Kurde, żeby w taki dzień takie coś :D
 
A worek czasem u Was w pokoju się nie pojawił na haku zawieszony ?:D

Niezłe jaja. Jak to ktoś ustawił w moim statusie, choć zmodyfikowałem do liczby mnogiej - Wszyscy jesteśmy Bornami ;-)
 
A worek czasem u Was w pokoju się nie pojawił na haku zawieszony ?:D

Niezłe jaja. Jak to ktoś ustawił w moim statusie, choć zmodyfikowałem do liczby mnogiej - Wszyscy jesteśmy Bornami ;-)

Ja tylko zeby zakomunikowac ze cos jest nie halo.
 
A worek czasem u Was w pokoju się nie pojawił na haku zawieszony ?:D

Niezłe jaja. Jak to ktoś ustawił w moim statusie, choć zmodyfikowałem do liczby mnogiej - Wszyscy jesteśmy Bornami ;-)
No jaja niezłe, podbije Ci sie tylko licznik spamu od tego ;p - Olos
 
Back
Top