Błąd na cohones

@jihaad mp4? To masz ten przycisk bez ikonki pomiedzy plusem a dyskietka

:benny:


Dookoła, ale działa, choć szkoda, że bez autostartu.
Kiedyś wklejałem link do strony gfycat z konkretnym plikiem poprzez ikonkę z taśmą filmową i skrypt zamieszczał film w poście i odtwarzał go od razu. Chodzi o link w takiej formie:

Code:
https://gfycat.com/pl/excitableagilekookaburra

Przez tag mp4, o którym nawet nie wiedziałem też działa, ale trzeba wydobyć bezpośredni link do filmu, no i bez autostartu.

Code:
https://giant.gfycat.com/ExcitableAgileKookaburra.webm

 
Maxcd.boot? Jakiś screenshot? @Cloud
jakies gowno sie wczytuje, pozniej dopiero cohones i trwa to z 2-3 sekundy
na tel chodzi normalnie
v30q5j.png
 
@FAMEMMA
Ale co jest na tym zrzucie ekranu?

Czy mozesz wrzucic ten "syf"?
System masz czysty?
lewy dolny rog, taki komunikat wczytywania jest gdy wczytuje strone cohones, pozniej jest cohones.mmarocks.pl
tylko na cohones takie cos mam, ciasteczka wyczyscilem, na inkogtnio jest to samo
 
@Dzihados główna bardzo wolno wczytuje, jakby cedzila lub myślała a potem szybko leci. Tak od paru dni. Forum ok, dodawanie posta czasem zamula. Net ok, note9, chrome. Na gorszym tel i gorszym necie śmiga. Oba VPN. Pewnie u mnie coś, więc nie zbyt ważne.
 
Last edited:
mam jakiś problem czasem z dawaniem lajków. trzeba kliknąć dwa razy albo muszę odświeżyć strone.
 
Nie moge zalogowac sie do typera. Zmienialem juz haslo ma cohones i probowalem nowym ale dalej lipa.
 
Jaką masz ksywkę w Typerze? Taką samą jak na Cohones? Zmieniałeś coś ostatnio?
5jointow.
Jeszcze sie nigdy nie logowalem. Jest napisane żeby zalogować sie danymi stąd tzn 5jointow ale jak wiesz nie dziala. Próbowałem zrobić konto na typerze z tą nazwą uzytkownika ale jest napisane ze jest zajeta. Zrobilem konto na inna nazwe "6jointow" i działało tzn zrobiło konto i mnie zalogowało ale kiedy się wylogowałem już nie mogłem sie zalogować, ten sam problem.
 
Last edited:
5jointow.
Jeszcze sie nigdy nie logowalem. Jest napisane żeby zalogować sie danymi stąd tzn 5jointow ale jak wiesz nie dziala. Próbowałem zrobić konto na typerze z tą nazwą uzytkownika ale jest napisane ze jest zajeta. Zrobilem konto na inna nazwe "6jointow" i działało tzn zrobiło konto i mnie zalogowało ale kiedy się wylogowałem już nie mogłem sie zalogować, ten sam problem.
Zrób konto 7jointów. Proste.
 
Z błędów, oprócz mojej rangi oczywiście :beczka:

Chrome, Note 9 jak wylogowany to nie mogę wejść w newsy MMAROCKS.

Screenshot_20190906-052034_Chrome.jpg
Screenshot_20190906-052048_Chrome.jpg
 
Back
Top