Błąd na cohones

@zoom już mi podpowiedział, zrobiłem i działa. Dzięki bardzo.
Piasek w oczach, nie zauwazylem.
@zoom thx

Tak ogolnie to moga sie dziac dziwne rzeczy bo znowu chodze wokol https, ale mamy wszystko pieknie pointegrowane, no i to nie jest takie hop siup
giphy.gif
 
Nie dziękujcie, już u mnie w "korpo" mam prawie etat specjalisy od it :lol: bo oryginalne it nie ogarnia :D
 
Pozycjonowanie strony się rozwaliło na telefon. Przykład 1 jest sytuacją od 3 dni - brak ścieżki tematu, przykład 2 od 1,5 tygodnia - brak możliwości komentarzu.
IMG_0809.jpg

IMG_0810.jpg
 
@Dzihados Mam jakiś problem z wyświetlaniem postów z instagrama na forum:
 

Attachments

  • 51888a84-c1db-47f7-929b-0173c8315f9e.png
    51888a84-c1db-47f7-929b-0173c8315f9e.png
    200.7 KB · Views: 10
Nie rozumiem czemu nie mogłeś wkleić linka jak juz miales pod reka - ja musialem szukac.
Ale ja nadal nie wiem do czego mam Ci zalinkować ? :-D
Do przykładowych postów z Instagrama, z którymi jest problem na forum ? Do jakiegoś tematu na forum, na którym owy problem występuje ?

1. Przykładowy temat na cohones, na którym występuje ten problem::http://cohones.mmarocks.pl/threads/valerie-letourneau.25973/page-2

2. Linki do przykładowych postów z insta, które na forum są ucięte:




EDIT: Jak wziąłem w spoiler te linki do postów z insta, to zdjęcia zaczęły się wyświetlać normalnie.
Zobacz teraz
Nadal są ucięte. Teraz wygląda to tak:

b01a0e45-0399-4db7-a6bf-7722055ff432.png
 
Last edited:
@Luke
Na tej stronie to gubi sie nawet Chrome. Musialem odswiezyc zeby sie dobrze wczytalo.
Zreszta identycznie FF - za drugim razem poprawnie sie wczytalo.

Dokladnie. Prosilem o link z miejscem gdzie zauwazyles problem, bo ja nie sledze instagramowych postów/tematów, i musialem szukac. Znalazlem przyklad gdzie jest 1 wrzutka z instagrama i naprawilem, ty znalazles miejsce gdzie jest kilka wrzutek i tam sie gubi nawet Chrome.
 
@Luke
u mnie na FF jest ok

"wszystkie" tematy oznaczają "tylko" te z insta. A ja wiem w których jest insta? Musialem kilka przeklikać. O tym mówiłem.
 
@Dzihados rozjechał mi się cały layout forum, przyciski na belce powłaziły jeden na drugi i nie mam możliwości pisania komentarzy w wersji mobilnej.
Przeglądarka - Chrome
Android - Xiaomi Remi Note 4
Wyczyściłem dane przeglądania i cookies, nic nie pomaga.
 
To samo co wyżej na Operze mobilnej na Androidzie.

Screenshot-2018-12-01-17-27-21.png


Nie ma też okienka na wpisanie wiadomości, choć jest przycisk Napisz.



EDIT:
Screenshot-2018-12-01-17-31-14.png
 
Nie, ale nie chce zawracać głowy głupotami jeżeli to pojedynczy przypadek :)
jezeli incognito dziala, "nowa" nieużywana przeglądarka, to musi to być cache albo cookie w "starej" używanej
 
Back
Top