Błąd na cohones

HTC 820
Przegladarka : Darmowy Adblock Browser
Z adblockiem u nas? No no! ;)
Wyglada na to ze zakwalifikowało emoty jako reklamy :) nie masz tam jakichs wyjatkow? Dodaj cohones.mmarocks.pl, tu nie ma zadnych popupow czy innego syfu.
 
Z adblockiem u nas? No no! ;)
Wyglada na to ze zakwalifikowało emoty jako reklamy :) nie masz tam jakichs wyjatkow? Dodaj cohones.mmarocks.pl, tu nie ma zadnych popupow czy innego syfu.

Bo to nie dotyczy kazdej emoty, tylko niektorych mi nie wczytuje
 
Bo to nie dotyczy kazdej emoty, tylko niektorych mi nie wczytuje
Zobacz na innej przegladarce dla testu.
Widocznie cos tam ci zakwalifikowalo jako reklamy.

Swoja droga dlaczego nie jakas normalna przegladarka z adblockiem? Te pluginy to w wiekszosci chyba cross-platform teraz sa.

Dasz linka do sklepu play, zeby zobaczyc czego dokladnie ty uzywasz?
 
trzeba usunąć w pizdu jeden "/" z końca redditowego linka i nie będzie "not found"
mnie się nie wyświetlają żadne z wklejek, ani reddit, ani twitter, ani fb, ani instagram, tylko YT działa
chujowe to forum i tyle
:lol:
No to zapytam - jaki system jaka przegladarka? Domyslnie czesto sa poblokowane uslugi sledzenia (a tak sa interpretowane ciasteczka stron trzecich), i wtedy rzeczywiscie iframe'y sie nie wyswietlaja
 
Zobacz na innej przegladarce dla testu.
Widocznie cos tam ci zakwalifikowalo jako reklamy.

Swoja droga dlaczego nie jakas normalna przegladarka z adblockiem? Te pluginy to w wiekszosci chyba cross-platform teraz sa.

Dasz linka do sklepu play, zeby zobaczyc czego dokladnie ty uzywasz?

Darmowy Adblock Browser tak wpisuje w aplikacje google play.

Sciagnalem to wtedy jak na cohones zaczely sie pojawiac jakies reklamy masowo, bylo glosno o tym w HP, i ta przegladarka pomogla, po tak dlugim czasie nagle zaczelo sie cos z emotami pierniczyc
 
Ja tam czekam az @Dzihados naprawi te podwójne logowanie na cohones.
.gif

#nohomo
 
No to zapytam - jaki system jaka przegladarka? Domyslnie czesto sa poblokowane uslugi sledzenia (a tak sa interpretowane ciasteczka stron trzecich), i wtedy rzeczywiscie iframe'y sie nie wyswietlaja

To był tylko taki żarcik :neildegrassewhoa: mam wtyczkę Disconnect, jak odblokuję te rzeczy to wszystko gra :)
 
Jeśli ma podobne to już na koncie nie ma, jest przeciez jakas hierarchia, do jasnej ciasnej.
Do konca roku
Mi kiedyś wjebali sie po haśle z Cohones na Pay pala i jakis brudas z Belgii przeprał sobie z 2 koła i mnie zajebał jakieś grosiwo.
 
Mi kiedyś wjebali sie po haśle z Cohones na Pay pala i jakis brudas z Belgii przeprał sobie z 2 koła i mnie zajebał jakieś grosiwo.
Logowałeś się w jakiś hotelach/kafejkach?

Na fejkach VPNy sreny, a na głównym to po http... ;)
:frankapprove:
 
Back
Top