Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Kurwa jebana trzaskowski to najgorsze co mogło spotkać to miasto po latach z hgw, tfu!
Patrząc na wielkość tej strefy to ograbią biedniejszych warszawiaków z możliwości posiadania auta.
To jest ekoterroryzm i to podparty bardzo wątpliwymi przesłankami.
Cieszę się że wyjechałem na wioskę. Mam dwa stare samochody z wyboru 1999 i 1998. To jest niepojęte że w państwie demokratycznym zielone oszołomy chcą ustalać co mam mieć w garażu. W przyszłym roku na lexa wejdą żółte blachy a drugie auto pewnie za jakiś czas zmienie na nowsze. W kwestii ekologii to jedno zrobiło 440.000 bez żadnej naprawy a drugie 380.000 wymieniłem silnik na większy bo tamten miał za mało mocy. Czekam aż jakiś eltktrośmieć zrobi taki przebieg bez wymiany połowy samochodu.
 




Polecam śledzić temat i go nie ignorować
 
Last edited:




Polecam śledzić temat i go nie ignorować
Karate przyjdzie ich przegonić razem z hałabałą!!!
 
Karate przyjdzie ich przegonić razem z hałabałą!!!
Badania ma terenie Warszawy jasno pokazują powiązanie zanieczyszczenia powietrza CO2 i tlenkami azotu z sezonem grzewczym. Oczywiście eko kurwy są na to ślepe i brną w zakazy. Niemcy zaczynają właśnie odwrót od tego gówna i paru innych urojonych aspektów eko terroru. Polska znowu pod prąd mając w dodatku uboższe społeczeństwo niż Niemcy. Wiech jak chce to niech sam zapierdala w zimie elektryczną hulajnogą.
Btw mam bardzo dużą nadzieję że nowy rząd zaora tego idiotę i w pakiecie złodzieja i oprawce normalnych ludzi obajtka.
 
Badania ma terenie Warszawy jasno pokazują powiązanie zanieczyszczenia powietrza CO2 i tlenkami azotu z sezonem grzewczym. Oczywiście eko kurwy są na to ślepe i brną w zakazy. Niemcy zaczynają właśnie odwrót od tego gówna i paru innych urojonych aspektów eko terroru. Polska znowu pod prąd mając w dodatku uboższe społeczeństwo niż Niemcy. Wiech jak chce to niech sam zapierdala w zimie elektryczną hulajnogą.
Btw mam bardzo dużą nadzieję że nowy rząd zaora tego idiotę i w pakiecie złodzieja i oprawce normalnych ludzi obajtka.
No, bo auta chuja CO2 wytwarzają w ogólnej skali to już było wałkowane jak ciasto na pierogi. Tylko barany nazywające się liberałami usłyszeli magiczne "dla waszego dobra" I łykają jak pelikany te bzdury.
 
Badania ma terenie Warszawy jasno pokazują powiązanie zanieczyszczenia powietrza CO2 i tlenkami azotu z sezonem grzewczym
Nie zapominajmy o układach, kasie w deweloperce i braku korytarzy powietrznych dzięki temu wspaniałemu budownictwu.
Btw mam bardzo dużą nadzieję że nowy rząd zaora tego idiotę i w pakiecie złodzieja i oprawce normalnych ludzi obajtka.
Nowy rząd napewno pójdzie w stronę tego co unia chce. Cokolwiek by o Orlenie nie mówić, to firma się dobrze rozwinęła w ostatnich latach i dobre inwestycje zaczęła. Nowy rząd to najprawdopodobniej rozpierdoli.
 
Nie zapominajmy o układach, kasie w deweloperce i braku korytarzy powietrznych dzięki temu wspaniałemu budownictwu.

Nowy rząd napewno pójdzie w stronę tego co unia chce. Cokolwiek by o Orlenie nie mówić, to firma się dobrze rozwinęła w ostatnich latach i dobre inwestycje zaczęła. Nowy rząd to najprawdopodobniej rozpierdoli.
Orlen dymał nas do oporu na polecenie PiSu. Nieuzasadnione podwyżki oraz chwalenie się najlepszymi wynikami. Nosz kurła co to za sztuka prowadzić państwowego monopolistę pod skrzydłami i za przyzwoleniem Jarosława? Masa nieczystych zagrywek że przytoczę tylko paczkomaty.
Na stacjach z orzełkiem wyłącznie sikam.
 
Orlen dymał nas do oporu na polecenie PiSu. Nieuzasadnione podwyżki oraz chwalenie się najlepszymi wynikami. Nosz kurła co to za sztuka prowadzić państwowego monopolistę pod skrzydłami i za przyzwoleniem Jarosława? Masa nieczystych zagrywek że przytoczę tylko paczkomaty.
Na stacjach z orzełkiem wyłącznie sikam.
Nieuzasadnione to były głównie obniżki, patrząc na sytuację na rynkach światowych. Oczywiście masz rację w wielu aspektach ale nie zmienia to faktu, że potrzebujemy silnego koncernu multienergetycznego i pewnie to co udało się do tej pory wypracować zostanie rozmontowane w białych rękawiczkach. Już np. zaczęły się pojawiać głosy w przyszłym rządzie o tym, że firmy budujące małe elektrownie atomowe powinny partycypować w kosztach, na co oczywiście się nie zgodzą i się wycofają. Tusk rozłoży rączki, że nie jego wina, a szefostwo w Niemczech będzie zadowolone.
 
W ciemno prawie kupiłem renault espace 4, 2.0 dCi : ) oględziny ogólne tylko i na słuch:lol:
Oglądałem wcześniej z 12 egzemplarzy i lipa straszna. Po przeglądzie już powiało optymizmem, po mechaniku i serwisie pozakupowym okazało się, że fantastycznie :lol:
Teraz jeździć i czekać aż coś się spierdoli :evil:
Wersja tech run. Wszystko działa, furka zacna muszę przyznać. Jako mieszanka daily i redneck powinna być idealna :boss:
 
W ciemno prawie kupiłem renault espace 4, 2.0 dCi : ) oględziny ogólne tylko i na słuch:lol:
Oglądałem wcześniej z 12 egzemplarzy i lipa straszna. Po przeglądzie już powiało optymizmem, po mechaniku i serwisie pozakupowym okazało się, że fantastycznie :lol:
Teraz jeździć i czekać aż coś się spierdoli :evil:
Wersja tech run. Wszystko działa, furka zacna muszę przyznać. Jako mieszanka daily i redneck powinna być idealna :boss:
To kupiłeś czy prawie kupiłeś? :beczka:

Moja właśnie ostatnio paczała na te auta w internecie (biedna, łudzi się, że kupię:lesnarhappy: )
 
@VitoC oglądałeś już? :beczka:


Z tym filtrem paliwa w maździe to niech się wielbiciel szmelcwagenow szanownie pierdolnie w głowę. Po raz da się go wymienić a po drugie pewnie nie słyszał o pięknie ocynkowanych zbiornikach paliwa w autach japońskich. U mnie filtr benzyny ma 440 tysięcy. Moze w końcu go wymienię na wiosnę.
 
Tytuł kanału przypominam "poVAGowani" czy jakoś tak. Faszystowskich korzeni nie oszukasz.
d1b8d792246cfbb4a4b012d6a196c0a9.jpg
 
Back
Top