Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Aaaa, ja mowilem o oleju napedowym caly czas (z dodatkiem oleju napedowo-silnikowego ;) z dwusuwow)

W moim takimi paliwami nie zamierzam tankowac :)
mi chodziło wyżej, że lepiej zalać lepszy olej silnikowy, zamiast dodawać jakiś uszlachetniaczy czy innych mixolów do oleju napędowego. Co do popularnej ropy, reszta się odnosi :). Akurat silniki testowane pod nowe przepisy SECA na paliwie destylacyjnym (czyli zwykłym oleju napędowym :))
 
Czy to prawda , że przy zakupie Skody dostaje się czapkę z nutrii gratis ??
upload_2017-2-17_20-36-17.jpeg
upload_2017-2-17_20-36-32.jpeg
 
A jak Pany benzyny oplowskie? Teraz lukam na jakiegos z silnikiem 1.4 140KM, kiedys Asterką (G chyba, 1.6 8V 75KM) jezdzilem i bylem bardzo zadowolony...
 
Zależy która generacja, bo np 1 lubi rdzewieć niestety. Poza tym auto, jak to japończyk generalnie niezawodne, fajnie się prowadzi, benzyny udane. Często można coś fajnego i zadbanego znaleźć na mazdaspeed.pl
 
A jak Pany benzyny oplowskie? Teraz lukam na jakiegos z silnikiem 1.4 140KM, kiedys Asterką (G chyba, 1.6 8V 75KM) jezdzilem i bylem bardzo zadowolony...
Byłeś zadowolony z jazdy autem 75km ? Ja za takimi musze hamować na jedynce
 
Byłeś zadowolony z jazdy autem 75km ? Ja za takimi musze hamować na jedynce
Czerwone była, a to +200KM, a białe felgi BBB to +400Nm :) CO NAJMNIEJ! ;)
Moje pierwsze auto, naprawde nie narzekalem. Rodzinne auto to byl maluch, astra G dla mnie byla wiec niemieckim luksusem :) Piekne czasy, ech.
Teraz ponad 200KM, ponad 500Nm i czlowiekowi malo :(
 
Jeździłem GTrem, Maserati, Continentalem GT, Carrera, SLSem i wieloma i innymi o mocy ponad 400 KM a na codzień wystarczy mi 60 - 100 KM. Na trasie, poza autostradami przy obecnym natężeniu ciężko rozwijać zawrotną prędkość jednocześnie nie prosząc się o klopoty, więc cisne beke z bojowników szos :kis:
 
@Comber ale mi w ogole nie chodzi o docelowa, bo ilez mozna pojechac, zeby wnuki zobaczyc? Ale przyspieszenie fajna rzecz :)
 
Pewnie ze fajna, tylko wkurza, że co chwilę trzeba hamować bo zaraz wyrasta fotoradar :)
Fotoradar to pół biedy. Zaraz to wyskakuje dziadek za kierownicą albo babka co cisną 20km/h mniej niż jest ograniczenie, przyklejeni klatką piersiową do kierownicy, a z przeciwka jedzie w chuj samochodów i siedzi się na dupie nie mogąc wyprzedzić i ciśnie kurwami;)
 
Byłem dzis z sąsiadem w Nysie oglądać Mondeo ST. Fajne gówno, a zawsze myślałem, że ford gowno wort. Oby służył.
 
Widze, że benzyna, więc bezapelacyjnie Mondeo Mk3, Focus Mk2 kombi albo C-max. Rozejrzałbym się też za Mazdą 6.
Nie musi być benzyna, chciałem wrzucić auta która mi najbardziej się podobają może być też inna marka :-)
 
No i czego oczekujesz od samochodu, bo widze ze silnik mocny chcesz.
Zrob filtr na otomoto z tym co musi auto miec i tu wklej.
Przyklad, cena, przebieg, rocznik, ogrzewanie przednich siedzen, itp...
 
Back
Top