Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

No bo mam 18, i sa na nich opony zimowe. A stalowych 18 chyba nie ma?

Chce miec dwa pelne komplety kol, w poprzednich autach na zime mialem stalowki z kolpakami, na lato alu.
 
No bo mam 18, i sa na nich opony zimowe. A stalowych 18 chyba nie ma?

Chce miec dwa pelne komplety kol, w poprzednich autach na zime mialem stalowki z kolpakami, na lato alu.
Po co? Ja mam jedne alumy i jeźdże na nich cały rok. Przynajmniej sa wyważane 2 razy do roku. :lol:
 
No bo mam 18, i sa na nich opony zimowe. A stalowych 18 chyba nie ma?

Chce miec dwa pelne komplety kol, w poprzednich autach na zime mialem stalowki z kolpakami, na lato alu.

Po co? Ja mam jedne alumy i jeźdże na nich cały rok. Przynajmniej sa wyważane 2 razy do roku. :lol:
W sumie racja. Bo na zimę się bierze stalówki żeby nie zajechać alusów bo są drogie. A skoro Ty tak czy siak chcesz alusy to co za różnica czy będziesz miał na zmianę czy cały rok te same? Trochę szkoda kasy.
 
No ja oprocz tego nie chce przerzucac opon co sezon, zawsze cusik opone to umeczy, a umowmy sie, jeden zestaw opon w cenie alufelg
 
Kurde jaki zaczepisty konfigurator, mozna se potestowac jak co wyglada!
http://www.platin-raederkonfigurator.de/PL/complete/id/FORD/S-Max/2.2 TDCi/WA6/5963967/
upload_2016-6-2_23-49-5.png


EDIT:
Z ciekawosci zaznaczylem "mozliwosc uzycia lancucha" i wszystko zniknelo :) to co na alu nie mozna lancuchow?
 
EDIT:
Z ciekawosci zaznaczylem "mozliwosc uzycia lancucha" i wszystko zniknelo :) to co na alu nie mozna lancuchow?

Ja zaczalem bawic sie na swoim VW Polo i na 15' moge lancuch zalozyc, a jak wybralem pozniej konfiguracje z 16' to sie nie da :-)

Widze, ze celujesz w czarne alufelgi? Tez bym na Twoim miejscu kupil czarne :wink:
 
Last edited:
Czarne felgi przy chromowaniu moim zdaniem to pomyłka. Rozumiem czarne felgi przy czerwonym koloerze i czarnych plastikach - sam tak miałem w poprzednim aucie, ale chrom moim zdaniem się bardzo gryzie z czarnymi alusami. Nie warto psuć aktualnego wyglądy tego pięknego Smaxa.
 
Czarne felgi przy chromowaniu moim zdaniem to pomyłka. Rozumiem czarne felgi przy czerwonym koloerze i czarnych plastikach - sam tak miałem w poprzednim aucie, ale chrom moim zdaniem się bardzo gryzie z czarnymi alusami. Nie warto psuć aktualnego wyglądy tego pięknego Smaxa.
Jasne, ze masz racje, zamiast na fotki Smaxa Dzihadosa to spogladnalem na grafike w konfiguratorze, tam wygladaja dobrze :P
 
Wybieram zlote @Masu
Doloze tylko zielone mrugajace LEDy, a podwozie oswietle na fiolet :)

Tak naprawde chcialem "stalowe" z czerwona obwodka, ale ze nie ma, to na pogladowe dalem czarne z czerwona obwodka :) co by jednak nie mowic - zajefajny konfigurator

Im wiecej o tym mysle tym blizej jestem przekladki opon chyba jednak...
 
Wybieram zlote @Masu
Doloze tylko zielone mrugajace LEDy, a podwozie oswietle na fiolet :)

Tak naprawde chcialem "stalowe" z czerwona obwodka, ale ze nie ma, to na pogladowe dalem czarne z czerwona obwodka :) co by jednak nie mowic - zajefajny konfigurator

Im wiecej o tym mysle tym blizej jestem przekladki opon chyba jednak...
Przekładka =1h+100PLN
 
U mnie 60zł przekładka z wyważeniem, plus dwa razy do roku 40zł za przechowanie opon. Podjeżdzam, pół godziny i przełożone - bez pierdolenia.
U mnie 100 PLN w zakładzie który i wyważy i wyszlifuje. Za 60 zł jak zrobiłem to potem z opony powietrze schodziło. Można też drożej-16 calowe na alumenium.
 
U mnie też 50-60 zł z wyważaniem. @Dzihados moim zdaniem szkoda hajsu na dodatkowy komplet alusów. Sugeruję się tym, że pisałeś, że budżet i tak przekroczony :D tym bardziej, że teraz chuj nie zimy u nas są.
 
@kaczka41 pewnie za to ma inne :) a jak juz o problemach - przez chwile mialem trudnosci z ocena - na podstawie glownej stopklatki filmu - co mu leci w telewizorze :)
 
Back
Top