Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Nissan Qashqai 2017 vs Mazda CX 5 2017
co lepsze?
W rodzinie mam posiadaczy CX-5 w najbogatszej wersji, kilka razy pojeździłem i mnie zachwycił ten samochód.
Środek to kalka mojej Q5, a w dodatku zdaje się wygodniejsza.
Obecnie trochę żałuję, że nie wziąłem mazdy, bo koszty były by znacznie mniejsze.
 
Ma ktoś z Was lexusa gs430 albo gs400 ? chodzi mi o wersje mk2 ,na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie? ew ls430, tylko te starsze wersje, generalnie poluje tylko na jakiegoś youngtimera z v8, poki co szukam lexa, chyba ze cos fajniejszego wpadnie w oko
Ja posiadam gs300, niebawem na sprzedaż jakby co ;)
Zarówno auto jak i silnik nie mają żadnych typowych bolączek więc trzeba się nastawiać na szukanie fajnej, zadbanej sztuki. Nie ma tego wiele na rynku, ale łatwiej znaleźć zadbana sztukę niż np BMW czy Mercedesa. Ja swoim jeżdżę 4 lata,50tys km totalnie bezawaryjnie, a części typu klocki, tarcze itp wcale nie są drogie.
 
Ja posiadam gs300, niebawem na sprzedaż jakby co ;)
Zarówno auto jak i silnik nie mają żadnych typowych bolączek więc trzeba się nastawiać na szukanie fajnej, zadbanej sztuki. Nie ma tego wiele na rynku, ale łatwiej znaleźć zadbana sztukę niż np BMW czy Mercedesa. Ja swoim jeżdżę 4 lata,50tys km totalnie bezawaryjnie, a części typu klocki, tarcze itp wcale nie są drogie.
akurat koleżka też ma gs300 i to świetne auto, ale jak dla mnie trochę za mały silnik na taką ciężką kanapę. Chodziło mi konkretnie o wady wersji gs400/gs430.
Bo sam gs mk2 to bardzo udane auto.

Na co zmieniasz?
 
W rodzinie mam posiadaczy CX-5 w najbogatszej wersji, kilka razy pojeździłem i mnie zachwycił ten samochód.
Środek to kalka mojej Q5, a w dodatku zdaje się wygodniejsza.
Obecnie trochę żałuję, że nie wziąłem mazdy, bo koszty były by znacznie mniejsze.
generalnie zakup audi teraz to jest porażka, mam służbowo rownież audi q5 i w życiu nie chciałbym mieć tego prywatnie. wszystkie te nowe audi to jakaś kpina chyba, że mówi o wersji s/rs ale stosunek jakośc/cena to żenada.
jakbym miał kupić audi teraz to bym tylko celował w starą s8 d2
 
akurat koleżka też ma gs300 i to świetne auto, ale jak dla mnie trochę za mały silnik na taką ciężką kanapę. Chodziło mi konkretnie o wady wersji gs400/gs430.
Bo sam gs mk2 to bardzo udane auto.

Na co zmieniasz?
wiadomo, że 220koni już szału dzisiaj nie robi, ale w trasie auto daje radę.
Zmieniam na infiniti g37 w sedanie
 
Z Mazdą jest jeden podstawowy, a w sumie dwa podstawowe problemy, po 2 latach potrafi wychodzić ruda i powłoka lakiernicza jest bardzo słaba.... W tym aucie nie ma jak nawet zrobić polerki gdy będziesz miał nawet ryski, bo lakier potrafi mieć w mazdzie(ori, bez przygód) 50 mikronów.
 
Z Mazdą jest jeden podstawowy, a w sumie dwa podstawowe problemy, po 2 latach potrafi wychodzić ruda i powłoka lakiernicza jest bardzo słaba.... W tym aucie nie ma jak nawet zrobić polerki gdy będziesz miał nawet ryski, bo lakier potrafi mieć w mazdzie(ori, bez przygód) 50 mikronów.
Też miałem mazde i też miała romans z rudą szmata... W nowych też jest ten sam problem czy opinia taka sie ciągnie?
 
Z Mazdą jest jeden podstawowy, a w sumie dwa podstawowe problemy, po 2 latach potrafi wychodzić ruda i powłoka lakiernicza jest bardzo słaba.... W tym aucie nie ma jak nawet zrobić polerki gdy będziesz miał nawet ryski, bo lakier potrafi mieć w mazdzie(ori, bez przygód) 50 mikronów.
I po lekkim gradzie będzie wyglądać jak po deszczu meteorytów. Japońce -koreańce i DACZJA to mega cienka słaba blacha.
 
Ale ujednoliciles. Widziałeś mitsubishi, toyota, lexus?
No racja są wyjątki. O mitsubishi nie mam zielonego pojęcia , lexus mgliście. Toyota to to bym dyskutował , może nie papierowa ale ĆINKA i też skąpo malowana. Pewnie te stare są mocniejsze a te nowsze cienizna. Przedstawiłem taki ogólny trend skośnych aut i tego syfa daczji.
 
Też miałem mazde i też miała romans z rudą szmata... W nowych też jest ten sam problem czy opinia taka sie ciągnie?
Ja nie ujednolicam :P, niestety w nowych jest podobnie, niby trochę lepiej, ale dalej w prawie nowym aucie potrafi wyjść rudzielec.
 
No racja są wyjątki. O mitsubishi nie mam zielonego pojęcia , lexus mgliście. Toyota to to bym dyskutował , może nie papierowa ale ĆINKA i też skąpo malowana. Pewnie te stare są mocniejsze a te nowsze cienizna. Przedstawiłem taki ogólny trend skośnych aut i tego syfa daczji.
Dacia to najgorsze gowno jakie jeździ, chociaż bardziej przemieszcza się ? Co do ogólnego trendu to bym powiedział że auta od 2005r? Może wcześniej zaczęły się wszystii3 pierdolic w imie większych profitów niczym sasha grey.

@Seven25 z tym ujednolicaniem było do TYTUSA

Wracając do japoncow to jezcze jest honda, kurde nie wiem jak z blachą Ale paru znajomych ma accordy i legend stare i nowe i solidne auta
 
Jakie macie zdanie na temat Mondeo mk4 2.0 benz/diesel wersja titanium ?
BMW e90 2.0 benz/diesel
Jak ktoś użytkuje bądź użytkował proszę o opinie jak wyglada sprawa z usterkami, spalaniem i ogólnym odczuciem z jazdy
 
Jakie macie zdanie na temat Mondeo mk4 2.0 benz/diesel wersja titanium ?
BMW e90 2.0 benz/diesel
Jak ktoś użytkuje bądź użytkował proszę o opinie jak wyglada sprawa z usterkami, spalaniem i ogólnym odczuciem z jazdy
Pali dwa razy tyle, co Passat 1.9 tdi...:korwinlaugh:
 
Back
Top