ATT, Blackzilians, AKA, MMA Kings czy Jackson Wink?

Paris

Oplot Challenge
Heavyweight
Pytanie ważne dla mnie, więc bez jaj.
Dla zawodnika, wagi lekkiej - półśredniej strikera, jaki klub byście wybrali w USA?

W głowie chodzi mi te pięć, nie ukrywam, że uwielbiam upały i zajebiście byłoby się grzać na słońcu cały rok, dlatego klimat jest dla mnie ważny.

1. Blackzilians

2. ATT, tutaj nie jestem pewien bo do American Top Team ładuje się dzisiaj mnóstwo zawodników, a nie jest nowością, że jeśli trener ma mniej czasu dla zawodnika to ten traci.

3. MMA Kings

4. AKA, jedyny minus jaki mi przychodzi do głowy to ich zabójcze tempo, której skutkuje ciągłymi kontuzjami tamtejszych fighterów.

5. Jackson Wink, od jakiegoś czasu niechlubne wyniki się za nimi ciągną, ale to wciąż jest dobry klub, który najwyraźniej potrzebuje powiewu świeżości.



Zastanawiam się nad zrobieniem obozów, gdzie spedziłbym po tygodniu w każdym. Może macie jakieś inne kluby w USA, które są warte uwagi? Na Alpha Male Fabera jestem za wysoki, a treningi w piwnicy Bonusa czy na podwórku Fergusona sobie darujcie.
 
Apropo AKA na sherdogu złapałem coś takiego :lol:

VeIW5IG.jpg
 
w ATT mozliwe, ze bedziesz mial duzo polskiego towarzystwa
i ekipa tez aktualnie najmocniejsza tam jest
 
Skoro piwnica Bonusa odpada to może piwnica Borna?

Btw, co to za moda żeby pytać czipsożerców o klub MMA? Przecież tutaj nikt nie trenuje, same hejtery.

Na sherdogu napisali to samo :rofl:. Jest tu kilku, którzy oglądają praktycznie każdą gale UFC, widzą zawodników, jak walczą, jakim stylem, kto jest w narożniku, a to mi jest potrzebne.
 
Ja swego czasu podczas pobytu w Kali chcialem odwiedzic braci Diaz. Nie wiem czemu ich gym nie jest popularny miedzy Polakami...
 
Na sherdogu napisali to samo :rofl:. Jest tu kilku, którzy oglądają praktycznie każdą gale UFC, widzą zawodników, jak walczą, jakim stylem, kto jest w narożniku, a to mi jest potrzebne.
Odezwij się do fanpage'a Nie Śpię bo oglądam UFC. Tam jest ziomek co śledzi kluby
 
Ricardo Almeida Jiu-jitsu

Edson Barboza, Zabit, Alvarez. Więcej nie kojarzę. Gdybym był lekkim to z pewnością sprawdziłbym ten klub.


Musisz zrobić analize, bierz zawodnikow od piorkowej do polsredniej z ok top10 i wypisuj kluby.
 
Back
Top