Asia Jędrzejczyk ciągle sama

Aśka już miała kilku zaganiaczy,coś z nią chyba nie tak
bajarz Jaro w którymś swoim podcascie mówił, że jest coś nie tak (bardziej fizycznie niż z psychą) z JJ ale bał się powiedzieć co dokładnie, ale plotki chodzą. Ogólnie wtedy mówił, jakie chodzą plotki o zawodniczkach polskiego MMA.
 
bajarz Jaro w którymś swoim podcascie mówił, że jest coś nie tak (bardziej fizycznie niż z psychą) z JJ ale bał się powiedzieć co dokładnie, ale plotki chodzą. Ogólnie wtedy mówił, jakie chodzą plotki o zawodniczkach polskiego MMA.
Co niby jest z nią fizycznie nie tak. Ten Jaro to jest taki bajkopisarz że klękajcie narody. Chyba mu się odkleiło od tego poniżania przez Omielana i innych sztywnych gitow z WCa.
A jak chłop napierdala ploty w internecie jak stara przekupka na targu to tylko o nim samym świadczy.
A JJ trochę szkoda, pewnie chciałaby mieć fajnego chłopa jak na przykład (nieskromnie) ja, ale teraz to każdy tylko będzie czyhał na jej $$. Dla kobiety to ciężkie, bo one zazwyczaj jednak chcą czegoś więcej od związku niż tylko młodego bolca.
 
Jak tam Wasze podboje kogo już obserwuje na Twitterze?

1704713010434.png
 
spotkałem kiedyś panią joannę na ulicy wałowej w warszawie. wysiadała właśnie ze swojego dojebanego samochodu i uśmiechnęła się do mnie zalotnie.
myślę sobie, że musiała być poważnie zdeterminowana, żeby uśmiechać się do typa z takim ryjem jak mój :jon:
 
spotkałem kiedyś panią joannę na ulicy wałowej w warszawie. wysiadała właśnie ze swojego dojebanego samochodu i uśmiechnęła się do mnie zalotnie.
myślę sobie, że musiała być poważnie zdeterminowana, żeby uśmiechać się do typa z takim ryjem jak mój

Nie chce odzierać Cię z marzeń ale może po prostu się uśmiechała, mieszkała w Stanach, tam obcy ludzie się do siebie uśmiechają na ulicy.

:roberteyeblinking:
 
spotkałem kiedyś panią joannę na ulicy wałowej w warszawie. wysiadała właśnie ze swojego dojebanego samochodu i uśmiechnęła się do mnie zalotnie.
myślę sobie, że musiała być poważnie zdeterminowana, żeby uśmiechać się do typa z takim ryjem jak mój :jon:
Facet to musi być tylko trochę ładniejszy od diabła. Co innego je przyciąga.
 
Back
Top