Arrachion, Berserkers, Sarmatia a może Ankos?

Piter22

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Mam pozbierane trochę gotówki i chciałbym wybrać się na jakieś 2 tyg do któregoś z wyżej wymienionych klubów (w tych miastach mam znajomych więc kasa na hotel odpada na szczęście)







Chciałbym się skupić głównie na elementach zapasów i bjj. W drugiej kolejności boks. Miałem wyjechać na krótki okres gdzieś za granicę (Holandia, UK) ale uznałem, że w Polska (przynajmniej czołowe kluby) nie odbiega aż tak bardzo od najlepszych europejskich teamów. Chcę trenować z najlepszymi, tyle. Jaki klub polecacie i dlaczego??







Pozdrawiam.
 
Paweł mam problem rozszyfrować Twój post. Nie wiem czy sugerujesz, że Ankos nie jest na europejskim poziomie czy, że ma zapasy na europejskim poziomie ?







Zastanawiam się tak naprawdę głównie nad Arrachionem i Ankosem i nie wiem co wybrać.
 
Może poczekaj na trzeci obóz Ankosu z Berserkerami w Wałczu (właśnie trwa drugi) ;)
I potem, po obozie wybierzesz klub z którym wrócisz i potrenujesz jeszcze następny tydzień.
 
No i się wyjaśniło ;) A więc Panowie (Panie też?) jeśli możecie coś doradzić...Ankos czy Arrachion?







Ankos, chyba najlepsze zapasy pod mma w kraju. Ogólnie parter też chyba nieźle u nich, trenerem jest chociażby "Alf".







Arrachion, wiadomo.







Który klub byście wybrali i dlaczego?







Madman, będę musiał to przemyśleć:)
 
W Berserkers najlepsi ogólnie, w Ankos najwyższy poziom zapasów a w Arrachionie najlepszy w PL. Sam bym nie wiedział co wybrać.
 
belmodno: bez urazy ale bjj to akurat w Berserkerach maja na wyższym poziomie wg mnie
 
Zależy mi na elementach zapasów i bjj, w drugiej kolejności boks jak pisałem. Jeśli chodzi o bjj to chyba jednak Szczecin. A co powiecie o bjj i zapasach w Arrachionie?
 
Berserkerzy mają odrazu boks w swoim bunkrze z tego co widzialem na filmach, dodatkowo jak nie miales styczności z zapasami wcześniej to żadna różnica czy trenujesz z mistrzem Europy czy Polski i tak i tak masz dużo do nauczenia ( takie luźne porównanie nie związane z klubami)



wybrałbym Szczecin
 
Większość widzę poleca Szczecin. Dziwi mnie bardzo, że tak mało osób jest za Arrachionem. Najlepsze bjj/mma zdecydowanie Szczecin, wystarczy popatrzeć na ilość utytułowanych zawodników. Jednak z drugiej strony jeden Mamed i Aslambek sporo nadrabiają w Arrachionie, oprócz tego jest Celiński i pewnie jeszcze kilku mocnych olsztyńskich zawodników się znajdzie. Z kolei , Ankos, najlepsze zapasy pod mma w Polsce.Jak niesie wieść, zapasy to najlepsza baza...Dzięki za pomoc, ale cały czas to trudny wybór:)
 
Po co kombinujesz? Jedz tam gdzie bedziesz miał najbardziej atrakcyjny wyjazd nie tylko od strony czysto sportowej ale też rozrywkowej + tam gdzie lepsi friendsi, ja na Twoim miejscu brałbym albo Szczecin albo Olsztyn, w Ankosie są same zapasy i z dobrych zawodników spotkasz tylko Mańkowskiego.
 
Magik, racja. Najlepiej połączyć przyjemne z pożytecznym :D Dzięki, nie ma co kombinować, prawda :) Dazz, wiadomix ;)
 
Back
Top