Arrachion, Berserkers, Sarmatia a może Ankos?

Piter22

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Mam pozbierane trochę gotówki i chciałbym wybrać się na jakieś 2 tyg do któregoś z wyżej wymienionych klubów (w tych miastach mam znajomych więc kasa na hotel odpada na szczęście)Chciałbym się skupić głównie na elementach zapasów i bjj. W drugiej kolejności boks. Miałem wyjechać na krótki okres gdzieś za granicę (Holandia, UK) ale uznałem, że w Polska (przynajmniej czołowe kluby) nie odbiega aż tak bardzo od najlepszych europejskich teamów. Chcę trenować z najlepszymi, tyle. Jaki klub polecacie i dlaczego??Pozdrawiam.
 
Paweł mam problem rozszyfrować Twój post. Nie wiem czy sugerujesz, że Ankos nie jest na europejskim poziomie czy, że ma zapasy na europejskim poziomie ?Zastanawiam się tak naprawdę głównie nad Arrachionem i Ankosem i nie wiem co wybrać.
 
Może poczekaj na trzeci obóz Ankosu z Berserkerami w Wałczu (właśnie trwa drugi) ;)
I potem, po obozie wybierzesz klub z którym wrócisz i potrenujesz jeszcze następny tydzień.
 
No i się wyjaśniło ;) A więc Panowie (Panie też?) jeśli możecie coś doradzić...Ankos czy Arrachion?Ankos, chyba najlepsze zapasy pod mma w kraju. Ogólnie parter też chyba nieźle u nich, trenerem jest chociażby "Alf".Arrachion, wiadomo.Który klub byście wybrali i dlaczego?Madman, będę musiał to przemyśleć:)
 
W Berserkers najlepsi ogólnie, w Ankos najwyższy poziom zapasów a w Arrachionie najlepszy w PL. Sam bym nie wiedział co wybrać.
 
belmodno: bez urazy ale bjj to akurat w Berserkerach maja na wyższym poziomie wg mnie
 
Zależy mi na elementach zapasów i bjj, w drugiej kolejności boks jak pisałem. Jeśli chodzi o bjj to chyba jednak Szczecin. A co powiecie o bjj i zapasach w Arrachionie?
 
Berserkerzy mają odrazu boks w swoim bunkrze z tego co widzialem na filmach, dodatkowo jak nie miales styczności z zapasami wcześniej to żadna różnica czy trenujesz z mistrzem Europy czy Polski i tak i tak masz dużo do nauczenia ( takie luźne porównanie nie związane z klubami)wybrałbym Szczecin
 
Większość widzę poleca Szczecin. Dziwi mnie bardzo, że tak mało osób jest za Arrachionem. Najlepsze bjj/mma zdecydowanie Szczecin, wystarczy popatrzeć na ilość utytułowanych zawodników. Jednak z drugiej strony jeden Mamed i Aslambek sporo nadrabiają w Arrachionie, oprócz tego jest Celiński i pewnie jeszcze kilku mocnych olsztyńskich zawodników się znajdzie. Z kolei , Ankos, najlepsze zapasy pod mma w Polsce.Jak niesie wieść, zapasy to najlepsza baza...Dzięki za pomoc, ale cały czas to trudny wybór:)
 
Po co kombinujesz? Jedz tam gdzie bedziesz miał najbardziej atrakcyjny wyjazd nie tylko od strony czysto sportowej ale też rozrywkowej + tam gdzie lepsi friendsi, ja na Twoim miejscu brałbym albo Szczecin albo Olsztyn, w Ankosie są same zapasy i z dobrych zawodników spotkasz tylko Mańkowskiego.
 
Magik, racja. Najlepiej połączyć przyjemne z pożytecznym :D Dzięki, nie ma co kombinować, prawda :) Dazz, wiadomix ;)
 
Back
Top