Antoni Chmielewski - You Haven't Seen Anything Yet Highlight 2012

kyfu1

Brutaal
Middleweight
https://www.youtube.com/watch?v=GKKb2FjpIFk



Kolejny highlight, tym razem Antoniego Chmielewskiego, pozdro :)
 
A po co te zacieki na filmiku? nie wiem jak innych ale mi to przeszkadza i dla mnie wcale nie wygląda jakos super. Po za tym OK tylko szkoda że nie było tego KO z KSW exstra bo było bardzo ładne



Pozdro i działaj dalej
 
Tworzysz najlepsze highlighty na tym forum, to na pewno. Masz smykałkę do tego. Ale faktycznie, filtr jest zbyt mocny w tym filmiku. Za to muszę Cie pochwalić za dobór muzyki (w tym i pozostałych filmikach). W końcu ktoś, kto nie bierze nudnego, pompatycznego pierdzenia orkiestrowego, tylko naprawdę oryginalne i klimatyczne kawałki.
 
Naprawde fajny HL. Jedyne do czego moge sie przyczepic to do poczatku czarno-bialy film muzyka taka smutna i te zacieki (ktore moim zdaniem fajnie wpasowane sa) dawaly wrazenie jakby Antos umarl. Ogolnie wszystkie 3 klasa chyba najlepsze z produkcji z tego forum. Jakich jeszcze zawodnikow planujesz zrobic ?
 
Nie wiem jeszcze nie mam konkretnych planów, jeśli coś wymyślę to dam znać :) Dzięki za opinie Panowie.
 
kyfu:



zdejmij tą mgiełkę z ujęć kolorowych, a zostaw na ujęcia czarnobiałe - przeszłość. I wtedy napiszę Ci, że to najlepszy Twój filmik. A tak, to ta mgiełka psuje całą atmosferę, bo człowiek zamiast skupić się na atmosferze hl, to myśli tylko jaka ta mgiełka wkur.. jąca :)
 
Zajebiste, dużo lepsze od poprzedniego. Nawet Chmielewskiego przedstawiłeś jako zajebiście efektownego zawodnika :D



edit: jak dla mnie mgiełka kozacka. Chyba najlepiej będzie, jak będziesz dodawał różne efekty do różnych highlightów, skoro każdemu pasuje co innego - i każdy znajdzie perełkę dla siebie.
 
No właśnie Panowie widzicie, ciężko wszystkim dogodzić jednym "mgiełka" się podoba innym nie :D Ale wezmę sobie do serca Wasze opinie i przy kolejnych produkcjach spróbuje znaleźć złoty środek :)
 
masz już pomysł na kolejnego zawodnika ? Bo przyznam szczere, że HL o Antku się nie spodziewałem. A tak po zatym to po razk kolejny :-)
 
Szczerze mówiąc myślałem o Karolu Bedorfie ale to jeszcze nic pewnego. Dam Wam chwilę ode mnie odpocząć i dzięki jeszcze raz za wszystkie opinie :)
 
Bezpośrednio do KSW nic nie wysyłałem. Uważam, że muszę jeszcze sporo poprawić, ale być może kiedyś spróbuje :) Narazie jestem zadowolony z tego, że HL Michała znalazł się na kilku portalach :D
 
Nie powinno być "You Haven't Seen Everything"? Bo mnie się wydaje, że w tym oryginalnym tytule występuje podwójne przeczenie.
 
k1k1k1 - you havent seen everything - nie zobaczyłeś wszystkiego



you havent seen anything yet - jeszcze niczego nie widziałeś



Ja bym chętnie zobaczył hl Kornika.
 
A tak z ciekawosci co z You ain't see nothing yet ? (Z gory przepraszam za ewentualne bledy w pisowni, znam ten tekst tylko ze sluchu).
 
za pierwszym razem nic nie zauważyłem, za drugim myslałem ze mam że mam brudny monitor :) ale mnie to tam nie przeszkadza. Bardzo dobry HL.Myslałem ze KSW sie obudziło po bardzo dobrej gali MMA Attack i chce ich przebić. Za to muzyka genialna, az sobie sciągnąłem go na dysk :) Wie ktos moze co to za kawałek?
 
W filmie są użyte dwa kawałki, tytuły są w razie czego w opisie pod filmem na youtube :)







Craig Armstrong - In Time Main Theme



Hi-Finesse Music - The Wolf (Epic Action Rock Hybrid Choral)
 
No faktycznie :) Jakos nie rozwinąłem opisu pod filmikiem. Wąłsnie chodziło mi o ten drugi. Dzięki
 
Jeżeli będzie czas i jakiś fajny pomysł na hl to jak najbardziej Kornik będzie brany pod uwagę :)
 
Back
Top