Antoni Chmielewski pokonuje Jonasa Billsteina w swojej 40 walce MMA - video z walki + wywiad

Dobrze, że nagrywałem sobie tą walkę bo realizator nie uraczył nas nawet powtórką tego poddania, chyba wszyscy byli już podnieceni walką wieczoru.
 
Albo mi się wydaję, albo na balacha jakoś dziwnie wygląda, jakby ręka niemca nawet nie była wyprostowana. Ok, bylo w miarę szybko, może jakieś szarpnięcie, ale przeprostu to tam nie widziałem.
 
Niech Antek skupi się na obijaniu jakiś młodych prospektów, bo na UFC szkoda zdrowia. Same poddanie było świetne.
 
@BoykaMMA like ode mnie dotyczy tylko drugiego zdania bo uwazam, ze jesli Chmielewski ma takie marzenie to niech stara sie je realizowac, chociaz osobiscie uwazam, ze raczej pojdzie w slady Pasternaka i zawalczy w Azji. Tak czy inaczej trzymam kciuki za powodzenie, wciaz jestem pod ogromnym wrazeniem wczorajszego wystepu. Najpierw Sylwester Borys a wczoraj Jonas chcieli dopisac do rekordow nazwisko spisywanego przez wielu na straty, starego wygi. Obu sie nie udalo i to w sporcie jest najpiekniejsze.
 
Tak patrzę na wszystkie komentarze po wygranej Chmielewskiego i oczom nie wierzę. Ludzie, jakie UFC? : O Jeszcze niedawno zastanawialiście się, czy gość nadaje się do walenia w gong na KSW, dostał w tube od jakiegoś Francuza na Cage Warriors i Wawrzyniaka (kto to jest?) na Prommac'u, kondycyjnie poza pierwszą rundą umiera.
Wybuch euforii jak po wiadomości, że Mamed wybrał Strikeforce.
 
Wczorajsze poddanie wyciągnął jak profesor, aż miło było patrzeć, jednak nie wiemy jak wyglądałoby jego kardio w dalszej części walki. Antek miał z tym ostatnio problemy i jeśli chce coś jeszcze ugrać to musi znaleźć błędy w swoim treningu. Technika i doświadczenie na pewno pozwoli mu pokonać wielu przeciwników.
 
wYDAje mi się, ze tu bardziej ludzie beke Cisną z tym Antkiem w UFC. Ja przynajmniej tak mam. Nawet jak mu się uda dostać, to spełni swoje marzenie i po dwóch walkach wyleci. Bo raczej bez szans na zaistnienie. Jedynie czym właśnie nadrabia to doświadczeniem.
 
Hucin to kozak, a nie jakiś tam Francuz, szkoda tylko, że od wygranej z Millsem nie walczy.

A co do Antka w UFC zejdźcie na ziemię, nawet jeśli kontraktujący byłby ślepy/głuchy/nieogarniający rzeczywistości i by go zakontraktował to Chmielewski by wyleciał z hukiem po pierwszej walce. On nawet nie ma porządnego streaku.
 
Antek zaskoczył,ale w tym wieku już nie da rady pokonać tej kiepskiej kondycji,która od pierwszych KSW była jego kulą u nogi
 
Antek miał być gatekeeperem dla talentów, no i jest, ale tak solidnym, że nikogo nie chce przepuścić:-D Nawet do UFC ;-D Z KSW odpadł, ale wciąż jest solidnym zawodnikiem, dającym dużo serca w każdej walce, tego mu odebrać nie można. Nie jednego jeszcze zaskoczyć może, doświadczenie jak mało którego Polaka w średniej dywizji procentuje.
 
Gdyby Antoni miał większy zbiornik z paliwem, to i w KSW by mógł na solidnym poziomie wojować.
 
Cardio jak cardio, oceniamy na podstawie poprzednich walk, ale on sam jasno podkreśla, że Mirek się za niego wziął, więc może jednak przygotowanie jest lepsze niż dotąd? Po prostu wygrał szybko i tyle. Ciężko domniemywać póki ktoś wygrywa szybko.
 
Do UFC to Antek raczej nie trafi, ale może do ONE FC. Szczerze to zaskoczył mnie bardzo pozytywnie we wczorajszej walce i miło mi sie oglądąło PLMMA wczoraj pomimo ME.
 
Chodzi o samą fizjologię,której się za bardzo nie przeskoczy.Chyba,że odpowiednimi 'wspomagaczami':cool:
 
Antek i UFC nie ma racji bytu. Chociaż ONE FC a może i Bellator jest miejscem gdzie Chmielu dałby rade. Wczorajsza walka spoko i to ten pojedynek dla mnie powinien być w walce wieczoru.
 
Nie chcę nic odbierać Antkowi, ale musimy pamiętać o dwóch rzeczach:
- Antoś jest mistrzem pierwszych rund, a im dłużej trwa pojedynek, tym gorzej wygląda... każdy lepszy zawodnik to wykorzysta,
- póki co Chmielewski wygrywał raczej z niżej notowanymi rywalami, a jak przyszło walczyć z lepszymi (Fabiński, Hucin), to już był problem.

Życzę mu jak najlepiej, ale wysyłanie go do UFC uważam za hurraoptymizm i ocenianie po ostatnim pojedynku, w którym Antoni nie był faworytem.
 
Chmielewski u UFC ? stary mocno nie jest 32 lata , rekord 28-12 a że ufc kontraktuje teraz wszystkich jak leci to kto wie, nie zdziwię się jak dostanie szansę.
 
A ja wgl nie rozumiem takich zachwytów nad Niemcem. Dobry rekord ale jakichś wybitnych nazwisk próżno szukać w jego rekordzie. W Bellatorze natomiast na 3 walki 2 przegrał z zawodnikami przeciętnymi i jeden wygrał z 37 latkiem z ujemnym rekordem. Dobry zawodnik jednak bez szału. Raczej przepustką do UFC to on nie jest. mimo marzeń Chmielewskiego wolał bym żeby do UFC trafiali zawodnicy którzy sa w stanie godnie zaprezentowac Polskę.
 
Zdecydowanie wolałbym by powalczył w ONE FC, jednak pamiętajcie, że z Brazylijczyków, Amerykanów i innych Azjatów też cześć wraca po kilku słabych walkach do okręgowych lig czy KSW
 
Ja tam nie widze niz złego w sumie w tym, ze chciałby zawalczyć w UFC. Nawet jakby miał tam zebrać łomot i wylecieć po dwóch walkach. Miałby wtedy większy szacunek ode mnie niż np. Materla czy Mamed.
 
jak tam walczy Omielanczuk czy Pawlak to Chmeiewslki też może
w UFC dosłownie każdy może teraz walczyć, wystarczy dobry rekord i już
 
Nic nie mam do Antonio, ale gdyby jakimś cudem dostał się do UFC pomyślałbym, że mamy 1 kwietnia.
 
Back
Top