Kurczę, szkoda że nie dali mu szansy a zostałby mistrzem świata
Obejrzyj całą walkę a nie tylko highlighty,
Joshua się bawił, człapał za spierdalajacym Paulem nie mając w ogóle ochoty skrócić ringu i go zamknąć, rzucając od czasu do czasu pojedyncze albo podwójne proste.
Sierpów jak na lekarstwo i na pół pary wtedy gdy YouTuber rzucał się do przodu łapiąc Murzyna za nogę.
Jaki random?
Biznesmen oferujący byłym sportowcom kupę kasy za podłożenie się.
Widziałeś nokaut na Woodleyu?
Albo na Askrenie?
Walkę z Tysonem który mając prawie 60-tkę na karku musiał wstrzymywać ciosy gdy YouTuber się odsłaniał?
Fajny cyrk dla gawiedzi,
celebryci porobią sobie fotki na trybunach i wszyscy zadowoleni.