Anthony Joshua i Jake Paul twarzą w twarz. Walka już w nocy z piątku na sobotę!

Ogólnie to gala już trwa. Undercard:
217.png
 
Ogólnie to uważam,że 98 procent osób tym żyjącym jest ciekawe czy będzie pierwsza śmierć we freak fighcie na świecie.
 
Ogólnie to uważam,że 98 procent osób tym żyjącym jest ciekawe czy będzie pierwsza śmierć we freak fighcie na świecie.

Brak śmierci Paula będzie kosztował Joshue dużo arabskich baxterów i procentowy spadek ze sprzedaży koszulek, więc ci co wiedzą, to wiedzą i stawiają na rundy 1-2 po kursie 2.6.
Jedna viralowa rolka z tego nokautu wygeneruje mu więcej krugerandów niż cały ten kontrakt.
:kawulpokapoka:
 
Kurwa jeszcze 4 walki, to ten Joshua najebie Paula około 5 rano, to ja mam wyjebane zarywać nocke na taki szit, idę spać, odpalę najwyżej jak nie zdążę zasnąć do tego momentu, kurwa miało być inaczej :/
 
Kurwa jeszcze 4 walki, to ten Joshua najebie Paula około 5 rano, to ja mam wyjebane zarywać nocke na taki szit, idę spać, odpalę najwyżej jak nie zdążę zasnąć do tego momentu, kurwa miało być inaczej :/

Będzie wcześniej Silva vs Woodley, gratka dla fana MMA

:wink:
 
Czy nadal ktoś sądzi że te walki to nie ustawki?

A Jake zawsze da swoim zarobić,
dwóch jego dawnych ,,przeciwników” przytuliło sianko na dzisiejszej gali (Pająk i Woodley).

Show jak na Wrestelmanii.
Foliowa czapeczka Cię nie uciska?
Może te ustawki to spisek żydóf z kosmosu?
 
Koper i Dudek- ultra nerdy bokserskie rający się tą walką ukazuje w jak potężnym bagnie jest obecny boks.

Zawsze byłem ciekawy czy taki nerd rzuci dyscyplinę, ale oni nawet z braku laku będą żyć pojedynkiem Mr Beasta vs Logan Paul. Trochę straszne.

 
Brak śmierci Paula będzie kosztował Joshue dużo arabskich baxterów i procentowy spadek ze sprzedaży koszulek, więc ci co wiedzą, to wiedzą i stawiają na rundy 1-2 po kursie 2.6.
Jedna viralowa rolka z tego nokautu wygeneruje mu więcej krugerandów niż cały ten kontrakt.
:kawulpokapoka:
:penn:
 
Back
Top