Ankieta- Pudzian czy Szpilka

Kto wygra walkę Pudzianowski vs Szpilka


  • Total voters
    48
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
@JigoroKano

Pytanie jest czy nawet jeśli to czy go utrzyma po tym obaleniu. Szpila moze uciec.

A Pudzian może już być czerwony.


Dlatego mnie wyniki ankiety zaskakują. Nie powiem.
 
Nie wiem kto wygra, ale na pewno przegrają kibice.

Nie no może nie będzie tak źle. Wszyscy wiemy że to nie będzie top lvl mmej ale może będzie spoko waleczka jak nikt nie odpuści wcześniej( Pudzian)

Nie dajesz szans Szpilce że obroni wszystkie obalenia?

Szczerze nie. Ale tak jak napisałem wczesniej im wincyj tym lepiej to jasne dla każdego ale tez pierwsze bedą kluczowe, bo wraz z czasem walki nie tylko cardio i glowa siadaja u Dominatora ale też technika wyraźnie więc kolejne będą bardzo sygnalizowane i slabe.

Może kolana? Szpila jest wyzszy i ma dobre warunki na to żeby kolan używać vs proby obalen itd...
 
:lol:

Z klatki?


@JigoroKano
@BogdanJanusz

Kto jest trenerem głównym Szpilki od MMA?
Tak jak oznaczasz ludzi w oddzielnych liniach oznaczał ten śmieć od bezdomnych.
Tak samo zmieniał avatary na zjebane bardzo często.
Screenshot_20230421-164447~2.png
 
Tak jak oznaczasz ludzi w oddzielnych liniach oznaczał ten śmieć od bezdomnych.
Tak samo zmieniał avatary na zjebane bardzo często.
View attachment 63410


Weź siebie przy okazji zgłoś że nie przestrzegasz tematu. I już pisałem setki razy że nic mnie nie wiąże z żadnym Żelazna czy jak on się tam zwie.

Tu masz pisać o Szpilka vs Pudzianowski. Dociera???
 
Przecież to Ty jesteś zdrętwiała pała, czy tam inny rugby boy. Nachalne oznaczanie użytkowników oraz usilna chęć przekazania swoich przemyśleń niczym koleś po mewie. Jo, to jest ten styl.

Powoli i na spokojnie. Kim jest Rugby boy i pała?
 
A teraz grzecznie piszcie już tylko na temat Pudzian vs Szpilka.

Pała, żelazna i Rugby nas tu nie obchodzi.
 
Weź siebie przy okazji zgłoś że nie przestrzegasz tematu. I już pisałem setki razy że nic mnie nie wiąże z żadnym Żelazna czy jak on się tam zwie.

Tu masz pisać o Szpilka vs Pudzianowski. Dociera???
W regulaminie nigdzie nie jest napisane Szczylu że "trzeba przestrzegać tematu" wracaj na twiterka legendo z zerową ilością reakcji i obserwujących.
 
Last edited:
Wy w ogóle interesujecie się MMA bo mam wrażenie że tu gadka więcej o dupie Maryni niż fachowo opisać przebieg Pudzian vs Szpilka.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top