Ankieta- Pudzian czy Szpilka

Kto wygra walkę Pudzianowski vs Szpilka


  • Total voters
    48
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Wojtek1000

Oplot Challenge
Welterweight
Jedna z ostatnich największych medialnych walk KSW, więc warto zrobić ankietę, a coś czuję że odpowiedź też nie będzie taka jednoznaczna.
 
@osk
@roki900

Chyba człowiek zakładający ankietę nie może usuwać komentarzy, a szkoda bo zaśmiecacie mi ten temat.

Proszę o komentarze tylko do tej walki.

Inaczej natychmiast zawołam moderację.
O Ty konfidencie kurwa hatfu.
1682033800953.png
 
Dołączył w poniedziałek i już umie ankiety robić? Coś czuje, ze to on żelaznareka
@osk
@roki900

Chyba człowiek zakładający ankietę nie może usuwać komentarzy, a szkoda bo zaśmiecacie mi ten temat.

Proszę o komentarze tylko do tej walki.

Inaczej natychmiast zawołam moderację.
Tak, to on :werdum:

CHUJ CI W DUPE KONFITURO
 
@osk
@roki900

Chyba człowiek zakładający ankietę nie może usuwać komentarzy, a szkoda bo zaśmiecacie mi ten temat.

Proszę o komentarze tylko do tej walki.

Inaczej natychmiast zawołam moderację.
Wysyp konfitur na prawilnym forum, jak żyć :childcry: Panu już dziękujemy, proszę wypierdalać.

Co do tematu to Pudziao przez przeleżenie zapewne chociaż widok znokautowanego purpuratora byłby bezcenny
 
Co do tematu to Pudziao przez przeleżenie zapewne chociaż widok znokautowanego purpuratora byłby bezcenny


Pudzian utrzyma w parterze Szpilkę? Dałem ,,nie wiem" ale bardziej stawiam na Szpilkę, bo co Pudzian oprócz zapasów ma na Szpilkę?

One w ogóle istnieją? :lol:
 
Pudzian utrzyma w parterze Szpilkę? Dałem ,,nie wiem" ale bardziej stawiam na Szpilkę, bo co Pudzian oprócz zapasów ma na Szpilkę?
Potężne młoty 5 kg w kieszeni mordo! Eeeee hatfu! Stawiam na Pudziana tym razem hahahah! jednak Szpila raczkuje dopiero w tym sporcie a nigdy jakos specjalnie Pudzian nie był nokautowany... Ale tak to niech wygra lepszy wiadomo!
 
Potężne młoty 5 kg w kieszeni mordo! Eeeee hatfu! Stawiam na Pudziana tym razem hahahah! jednak Szpila raczkuje dopiero w tym sporcie a nigdy jakos specjalnie Pudzian nie był nokautowany... Ale tak to niech wygra lepszy wiadomo!


Ty rzeczywiście gdyby się zastanowić to Mariusz rzadko był nokautowany w karierze MMA.
 
Ty rzeczywiście gdyby się zastanowić to Mariusz rzadko był nokautowany w karierze MMA.
No z całą sympatia dla Szpili to to nie jest boks i jego przewaga tutaj po jednym udanym klinczu idzie w pinezki nawet ze stójką Pudziana, a kowadła są u eks strongamana także IMO wygra to. Ale gdzieś tam wiadomo dla polskiej sceny pewnie ciekawiej i lepiej by było jakby Szpila zaskoczył i zrywał klincz i bronił obalenia i wygrał to w stójce.
 
No z całą sympatia dla Szpili to to nie jest boks i jego przewaga tutaj po jednym udanym klinczu idzie w pinezki nawet ze stójką Pudziana, a kowadła są u eks strongamana także IMO wygra to.

Nie dajesz szans Szpilce że obroni wszystkie obalenia?
 
Nie dajesz szans Szpilce że obroni wszystkie obalenia?
jestem pewien że Szpila to ćwiczy mocno i w jego głowie myśli że jest gotowy na to, ale jednak sala a walka to co innego. Oktagon zweryfikuje - jedno jest pewne im więcej obroni i im lepiej bedzie zrywal klincz tym jego szanse rosną nie tylko ze względu na to że stójka to jego płaszczyzna ale też ze względu na to że jednak jemu dałbym przewagę cardio a Pyton się będzie męczył szybciej. No i waleczka będzie ciekawsza także oby dawał radę. Jednak wyjścia spod Pudziana mu nie wróżę, także zaleznie od tego czy znajdzie sie pod Dominatorem wcześnie w rundzie czy późno może sie to skończyć IMO albo przetrwa rundę.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top