Ankieta- Pudzian czy Szpilka

Kto wygra walkę Pudzianowski vs Szpilka


  • Total voters
    48
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
No, wypierdalaj już bo żadne z twoich wcieleń tu nie przetrwa śmieciu.

Bardzo merytoryczny wpis o walce Szpila vs Pudzian. Brawo.


Jeszcze jest to o tyle smutne że kolega z pracy polecił mi tydzień temu te forum, bo powiedział że bardzo fajna atmosfera, a wiedział że interesuje się polskim MMA to mówię ,, a sobie sprawdzę"
 
Ok, chujowa walka chujowych celebrytów, obaj jednak obok takiego ludzkiego śmiecia jak Zelaznaspierdolina vel. Wojtek1000 nie stali w spierdoleniu umysłowym.


Celebrytów? Chłopie byś się połamał po jednym dniu to co nosił przez kilkadziesiąt Pudzianowski.

Szacunek
 
Następny troll?
kasztanie, każdy Cię tu już rozkminił, każdy wyjaśnił, nikogo nie oszukasz, nawet baranie nie zmieniasz stylu pisania, zachowania czy "wartości"

hatfu, niedorobiony pseudo eksperyment socjologiczny

co więcej - znajdą się też ludzie, którzy za symboliczną stówkę odpierdolą na Tobie odwróconego Malika, tj. najpierw Cię tu werbalnie oplujemy, potem znajdą prawdziwe, resztę dopisz sobie sam
 
Fajnie tak rozwalać ciekawe tematy,co.

Mam nadzieję że moderacja czuwa.
Ja też
Screenshot_2023-04-05-23-03-44-953_com.miui.gallery.jpg
 
I co wy ludzie robicie z tego fajnego wątku aż żal komentować. Fajna reklama Mmmarocks...
 
View attachment 63436


@Gruby Hejter mnie tutaj bawi nieudolność, bo jak banowali dobre mordeczki to raz na zawsze, tutaj chyba prawdziwy fachowiec jest potrzebny jak ktoś wraca 10 raz, nie obejdzie się bez @Dzihados ' Tomasze zawiedli.

Niby tak, ale tamtym mordeczkom raczej po prostu nie chciało się zakładać pierdyliarda multikont jak ten podczłowiek to robi.
 
Żelazny, wiesz dlaczego ciebie banują tutaj a mnie nie? Bo ja mam znajomości.

Od poniedziałku za namową kolegi założyłem tu konto pierwszy raz w historii.

Poważnie szkoda że z takim zacięciem nie piszecie scenariuszu na walkę Szpila vs Pudzian.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top