Ankieta MMA - informacje o fanach tego sportu

midern

KSW
Heavyweight
Siemka. Poniżej zamieszczam ankietę odnoszącą się do MMA. Chciałbym zobaczyć ilu ludzi, w jakich przedziałach wiekowych, jeździ na galę, kupuje PPV, ogląda gale ze znajomymi itd. Generalnie, jak sprawa kibiców ma się w teorii, w statystykach. Wydaje mi się, że przekrój fanów może być duży.

Moglibyście poświęcić chwilkę i wypełnić? Z góry dzięki.
http://www.survio.com/survey/d/A4B9X3E8S4G7W8T7S
 
A proszę Cie bardzo!
Mała uwaga - przez polskie znaki które zmieniają się na kilka liter trzeba się domyślać jakie jest pytanie, ale ogólnie spoko
 
A proszę Cie bardzo!
Mała uwaga - przez polskie znaki które zmieniają się na kilka liter trzeba się domyślać jakie jest pytanie, ale ogólnie spoko
U mnie wszystko było w porzadku. Z jakiej przeglądaki korzystasz? Inni mają podobny problem?
 
Wypełnione. Podasz później wyniki, wnioski?

Mała uwaga - w pytaniu o to czy wolę oglądać na żywo czy na hali dałbym trzecią odpowiedź - w zależności od rodzaju wydarzenia, możliwości uzyskania dobrego miejsca czy nawet miejsca(bo są hale z których widać z każdego miesjca, są takie gdzie sens mają tylko miejsca blisko ringu).
Np na IFN to był ideał - w odległosci kilku metrów od ringu, i mogłem sobie pozwolić na bilet. KSW wolę w kanjpie, jak na zlocie, kinie czy przed komputerem gdyż na dobre miejsca mnie nie stać, tylko na odległe z których chuja widać. Wyjątkiem wydarzenia szczególne, jak UFC itp , gdzie doniosłość jest istotna.
 
Wyniki będą w niedzielę. No chyba, że wcześniej 100 osób wypełni. Na razie jest 52.
 
Wypełnione. Jedno pytanie mnie zirytowało bo nie było prawdziwej dla mnie odpowiedzi. Chodziło o to dlaczego nie jeżdżę na galę - bo nie mam czasu bo pracuje.
 
Dobra informacja jest taka, że lecicie jak burza, jak dobrze pójdzie to wyniki będą w czwartek. Zła informacja jest taka, że darmowa ankieta na tej platformie zapisze max.100 ankiet, więc pewnie nie wszyscy się załapią.

P.S. Wiodące odpowiedzi na niektóre pytania są naprawdę czasem zaskakujące, raz pozytywnie, a raz niestety nie, ale najważniejsze, że są szczere.
 
To do jakiegoś artykułu, pracy na studia , do celów handlowych ,czy tak o- dla czystej ciekawości?
 
Ja to głównie spamuje na cohones, to chyba kwalifikuje mnie co najwyżej do wbicia cwela.

Nie kłam - oglądasz dwie, trzy gale w roku, te z Conorem. Jak na prawdziwego psychofana przystało.
A dla mnie to są jedyne gale których nie oglądam na żywo - jak na antyfana przystało.
 
Nie kłam - oglądasz dwie, trzy gale w roku, te z Conorem. Jak na prawdziwego psychofana przystało.
A dla mnie to są jedyne gale których nie oglądam na żywo - jak na antyfana przystało.
wszyscy oglądacie Conora, wiadomka.
 
Back
Top