Ankieta MMA - informacje o fanach tego sportu

Pytanie 7 jest niemiarodajne, wiele osób, które przyjedzie na zlot zrobi to wyjątkowo.

A tak ogólnie to test zrobione? Zdałem? Ile pkt?
 
To by nawet walka nie była. Bym go złożył 1 ciosem :D
pamiętaj że zawsze możesz liczyć na mnie w Twoim narożniku
corner.jpg


Ankieta wypełniona.
 
ja tylko chcialem napisc, ze wypelnilem juz dawno, ale sie nie wpisalem, takze mi tez mozecie dziekowac
 
Jest 100! Jak zwykle Cohones zamiotło. Dokładnie jest 106, ale jak nie wykupię opcji premium to nie zobaczę tych 6, więc dziękuję wszystkim za czas i udział, nie musicie już wypelniać, bo i tak nie zobaczę tych wyników. A teraz siadam do wyników! :applause::yahoo:
 
Jest 100! Jak zwykle Cohones zamiotło. Dokładnie jest 106, ale jak nie wykupię opcji premium to nie zobaczę tych 6, więc dziękuję wszystkim za czas i udział, nie musicie już wypelniać, bo i tak nie zobaczę tych wyników. A teraz siadam do wyników! :applause::yahoo:
nie ma sprawy :D
 
Jest 100! Jak zwykle Cohones zamiotło. Dokładnie jest 106, ale jak nie wykupię opcji premium to nie zobaczę tych 6, więc dziękuję wszystkim za czas i udział, nie musicie już wypelniać, bo i tak nie zobaczę tych wyników. A teraz siadam do wyników! :applause::yahoo:

To o 104 osoby więcej niż zmiecienie przez cohones IFN ;p
 
Jest 100! Jak zwykle Cohones zamiotło. Dokładnie jest 106, ale jak nie wykupię opcji premium to nie zobaczę tych 6, więc dziękuję wszystkim za czas i udział, nie musicie już wypelniać, bo i tak nie zobaczę tych wyników. A teraz siadam do wyników! :applause::yahoo:
ile premium kosztuje ?
 
@Fresh 80pln/m-ąc, im więcej m-cu tym taniej, ale mi tylko potrzeba było jednorazowo. Mogłem lepiej poszukać i posprawdzać bo pewnie coś darmowego na lepszych warunkach istnieje. Za to moge pobrać grafiki wykresów zamiast robić screeny, co przyspieszy proces pisania artykuły, który już w realizacji.

P.S. @Grzechu czy podwieszenie na 1-2dni tematu z wynikami wchodzi w rachubę jeśli będzie to w formie linku do nas, czy nie robić zamieszania i tu po prostu link wrzucić?
 
@Fresh 80pln/m-ąc, im więcej m-cu tym taniej, ale mi tylko potrzeba było jednorazowo. Mogłem lepiej poszukać i posprawdzać bo pewnie coś darmowego na lepszych warunkach istnieje. Za to moge pobrać grafiki wykresów zamiast robić screeny, co przyspieszy proces pisania artykuły, który już w realizacji.
może google z ich ankietami sie przyda na przyszlosc:
https://www.google.pl/intl/pl/forms/about/
 
pytaj @defthomas chyba nie bedzie problemu
W takim razie pytam szefa, @defthomas da radę?

Mogę tu wrzucić same zdjęcia wykresów, ale po mojej analizie wyniki są klarowniejsze. Mogę też skopiować artykuł 1:1 choć to nie ułatwi i nie przyspieszy, a zaraz nas zaleje fala materiałów nt. KSW32.
 
Super, w takim razie wrzucam. Ten temat do zamknięcia. Jeszcze raz dzięki wszystkim za udział!
 
Back
Top