Andrzej K. zatrzymany przez CBŚP.

To jak obstawiacie. Trener wyjdzie za 2 tygodnie , czy dalej mu przedłużają, co uwazam za chore w tym kraju.
 
Wiewiórku, ale to Ty nakręciłeś te inbę, a nie on.

źycie

jakby ktos jeszcze nie skumal o co chodzi z wiewiorka, sztywnym uliczym wojownikom, z cohones nie przeszla ta fota, ocenili po wygladzie jakim to leszczem musze byc, no coz, pozory myla, tutaj sami killerzy

1000038071.jpg

:kis:
 
Last edited by a moderator:
źycie

jakby ktos jeszcze nie skumal o co chodzi z wiewiorka, sztywnym uliczym wojownikom, z cohones nie przeszla ta fota, ocenili po wygladzie jakim to leszczem musze byc, no coz, pozory myla, tutaj sami killerzy


:kis:
Ja akurat nie osądzam po wyglądzie i mało mnie to interesuje.
Natomiast po postach widać, że masz sajgon w głowie i powinieneś go ogarnąć zamiast szukać bezsensownych spin w necie.
 
Ja akurat nie osądzam po wyglądzie i mało mnie to interesuje.
Natomiast po postach widać, że masz sajgon w głowie i powinieneś go ogarnąć zamiast szukać bezsensownych spin w necie.

juz pisalem ze zawsze ktos pierwszy mial problem, ale dajta juz spokoj, szkoda sie produkowac
 
Tyle co było aresztow wydobywczych to szok, 12, 18 miesiecy, miej wiecej po tyle chlopaki siedzieli, u trenera inna bajka bo nie chcą mu przyklepać grupy tylko morderstwo :s
 
Buddyjski też wyszedł, a grupę miał... może trenera nie będą aż tak długo trzymać.. chociaż...
A jestem ciekawy panowie co o tym sądzicie. Bo ostra sie polaryzacja na temat tego gościa. Ma jakąś wgl grupę pseudo wyznawców którzy traktują go jak Robin Hooda, a tyle samo przeciwników którzy mu jadą. Ponoć sie rozjebał mówiąc językiem osiedla, korona jakaś czy tam 60 ? Czy system taki pazerny hatfu że za 2 bańki każdy się wykupi.
 
Tyle co było aresztow wydobywczych to szok, 12, 18 miesiecy, miej wiecej po tyle chlopaki siedzieli, u trenera inna bajka bo nie chcą mu przyklepać grupy tylko morderstwo :s
Były informacje nie tylko o grupie ale że jeszcze kierownicę chcą mu dołożyć.
 
A jestem ciekawy panowie co o tym sądzicie. Bo ostra sie polaryzacja na temat tego gościa. Ma jakąś wgl grupę pseudo wyznawców którzy traktują go jak Robin Hooda, a tyle samo przeciwników którzy mu jadą. Ponoć sie rozjebał mówiąc językiem osiedla, korona jakaś czy tam 60 ? Czy system taki pazerny hatfu że za 2 bańki każdy się wykupi.
Mam na niego wywalone jak na wszystkie gwiazdy jutuba i innych społecznościowych raków..wszystko zależy od tego czy "systemowi" wystarczy te 2 bańki czy będą chcieli wyciągnąć więcej.
 
Mam na niego wywalone jak na wszystkie gwiazdy jutuba i innych społecznościowych raków..wszystko zależy od tego czy "systemowi" wystarczy te 2 bańki czy będą chcieli wyciągnąć więcej.
No mi też ten koleżka koło chuja latał, przespałem jego boom w internecie i nie wiem kim jest. Ale zaciekawiła mnie socjologia tej wojenki o gościa i gdzie leży prawda.
 
Wyznawcy...
Drugi taki z ostatniego czasu oszust budda. Idioci demonstrowali pod aresztem.

ten to musiał kogoś wsypać, częsta praktyka służb w okresie przed świątecznym, wychodzi sobie po 2 miesiącach
 
Wiadomo, 20 lat temu nie mogli udowodnić pobicia ze skutkiem, ale teraz mają dowody na morderstwo :DC:
Dlatego przedłużą o kolejne 3 miesiące. A co może być z Rutkiem? Ciekawe czy jest tak samo wesoły siedząc w pierdlu. Niesamowity debil. Miał kasę z KSW i frikow, sponsorzy, dziecko mu się urodziło, dom chyba wybudował a on kurwa wpadł jakby w gangu Olsena był
 
Wiadomo, 20 lat temu nie mogli udowodnić pobicia ze skutkiem, ale teraz mają dowody na morderstwo :DC:
Jebnięty system. Jakiś kolejny prokuratorzyna chcę sobie karierę naostrzyć na plecach trenera, a lubiłem Ankos , dobre koty wielkopolskie chłopy. I miałem nadzieje że rodaków z lubelszczyzny Oleksiejczuków wyostrzy na UFC.
Wyznawcy...
Drugi taki z ostatniego czasu oszust budda. Idioci demonstrowali pod aresztem.
Niby człowiek się łudzi że ludzie są mądrzy a tu takie coś xD Robin Hooda mają pożal się boże, ale lepiej się jest ruchanym z jakimiś pozorami przynależnością i nadzieją niż na sucho :mamedwhat:
 
Back
Top