Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 25: Weidman vs. Gastelum

Co rozumiesz przez kursy wzięte z dupy? Faworyzujesz jednak Weidmana, czy jeszcze bardziej niż buki Grubego?

Uważam, że faworyzowanie kogokolwiek tutaj nie ma jakichkolwiek podstaw, bo jest to walka z gatunku 50/50. Nie da się racjonalnie uzasadnić wyraźnego faworyzowania żadnego z nich, co już pisałem na poprzednich stronach.
Bermudez mocno podskoczył, również mnie kusi.
 
Last edited:
To, że Sherman jest żałosny to fakt, nigdy bym na niego grosza nie postawił. Ale,.... ale Grabowicz to inna liga obciachu. Ten człowiek nie pokazał nic w ufc, kpina totalna, wolny, bez pomysłu na walkę plażowicz. Mam wrażenie, że wystarczy by sherman pół rundy utrzymał to na nogach i go powali. Co do pozostałych typów niespodzianek To Zaleski (bo Good miał cholernie długą przerwę), Elkins (bo to Elkins i może coś walecznością wyczarować z przysłowiowej czapy i jest zawsze solidny) no i tajmeniczy Almeida, ciekawe jak po tej porażce będzie wyglądał z mniejszym ale szybszym od siebie Rivierą.
P.S. Weidman lejący pająka zawsze na propsie ;) co do avatara.

Zgadzam się w 100%. Myślę o typowaniu Graby tylko ze względu na kursy. Osobiście wystawiłbym 1,8 - 1,8, bo Sherman jest... nawet pisać mi się nie chce, a obrażać też nie ma gościa za co. Z kolei Graba jest o wiele bardziej wszechstronny i generalnie na pewno lepszy, ale to co robi ze swoją karierą jest qrwa nie do ogarnięcia. Rozmienia się na drobne i jeśli nie daj Bóg polegnie z Shermanem wystawi się na takie pośmiewisko, że głowa mała. Damian nie chcemy na to patrzeć! Pozamiataj tym Ogórem oktagon PLEASE
 
moze mi sie tylko wydaje ale Gastelum chyba troche wiekszy od czasu walki z Belfortem?
Po prawej aktualne
17076725_647457005462371_8329040707729752064_n.jpg
 
W sumie doszedłem do pewnej konkluzji... Weidman w ostatnich starciach bił się ze 100 kilogramowymi dzikami co na pewno miało wpływ na jego kondycję przy obalaniu takiego byka. W tym starciu bije się z 85 kg Gastelumem którego będzie na pewno prościej obalić niż takiego Rockholda albo Yoela. Może Weidman urwie 3 rundy ? Szczękę ma na tyle dobrą że może dotrwać do decyzji.
Co sądzicie ?
 
W sumie doszedłem do pewnej konkluzji... Weidman w ostatnich starciach bił się ze 100 kilogramowymi dzikami co na pewno miało wpływ na jego kondycję przy obalaniu takiego byka. W tym starciu bije się z 85 kg Gastelumem którego będzie na pewno prościej obalić niż takiego Rockholda albo Yoela. Może Weidman urwie 3 rundy ? Szczękę ma na tyle dobrą że może dotrwać do decyzji.
Co sądzicie ?
Ćoś może być na rzeczy, pamiętam jednak, że KG wygrał TUF w tej wadze, więc siłowo nie odstaje.
Też mnie ten kurs trochę kusi bo na Weidmana 2,3 dawno nie było ;)
 
@Puczi
"Co do ME - chyba zagram, że walka nie dojdzie do decyzji. Weidman jak najbardziej może skończyć Kelvina w 1, może 2 rundzie, ale jeśli mu się nie uda i nie rozbije mocno do tej pory Gasteluma, to będzie miał mielone z mordy."

Według mnie nie ma aż tak wielkiej przepaści między cardio Krzysia a cardio Grubcia. Zwłaszcza, że jeszcze nie wiemy jak wygląda sytuacja z robieniem wagi. Grubcio nawet do średniej musi sporo zrzucić. Wiadomo jak to wpływa na kondycję. Poza tym problemy Weidmana od 2 rundy w górę wynikają z walki na walkę bardziej z chęci szybkiego skończenia i wypompowania się z tegoż powodu, niż aż tak słabej kondycji jak niektórzy sądzą. I teraz nie wiadomo czy Krzyś będzie chciał skończyć jeszcze szybciej niż ostatnio, czy w końcu pójdzie po rozum do głowy i okiełzna nieco instynkt zabójcy. IMO Weidman znajduje się w podobnej sytuacji co Heldzik. Mam nadzieję że Panowie wyczerpali limit pecha. W obu przypadkach liczę na mocne odbicie i odpalenie "hype traina". Grubcio będzie pierwszym skalpem na powrotnej drodze po pas. Mocno w to wierzę.

Podzielamy to samo wierzenie. Lepiej bym tego nie ujął. Obecnie kurs na Krzysia 2.3 na LvBet
 
Gastelum-Weidman nie dojdzie do decyzji 1.57
Bermudez 1.50
Villante 1.90

Raczej nic nie będę dokładał.
 
Sherman to lokata Grabowski jest skonczony niestety on sie niczego juz nie nauczy.
Sherman
Bermudez
Villante
Pepey
Johnson
Oliviera
Z tego bede kombinowal jakies duble
 
Sherman to lokata Grabowski jest skonczony niestety on sie niczego juz nie nauczy.
Sherman
Bermudez
Villante
Pepey
Johnson
Oliviera
Z tego bede kombinowal jakies duble
Grabowski wniósł 261 lbs z reguły ważył 30lbs mniej.. Miałem typować Shermana ale jak dla mnie pass.
 
W jakiej ostatniej walce Grabowski wykorzystal swoje bjj?5 lat temu z Garnerem...:confused:Sherman mlody wyzszy taki sobie fajter ale na Grabowskiego wystarzy.
Ja w Grabowskiego nigdy niewiezylem bo go znam jestem z Opola.Damian to bufon z duzym ego a jego parter to 15 lat temu moze byl dobry.
 
W jakiej ostatniej walce Grabowski wykorzystal swoje bjj?5 lat temu z Garnerem...:confused:Sherman mlody wyzszy taki sobie fajter ale na Grabowskiego wystarzy.
Ja w Grabowskiego nigdy niewiezylem bo go znam jestem z Opola.Damian to bufon z duzym ego a jego parter to 15 lat temu moze byl dobry.
Graba nie zdążył pokazac swojego bjj :D ale beda jaja jak przewróci Shermana i odklepie heh ale zgodzę się z tym co mówiłeś. Jest chujowy i Sherman powinien ogarnać.
 
Dużo osób widzę narzeka na tego Shermana, a gościu daje dobre walki, nawet jak przegrywa. Owszem ma dziurawą gardę, pary w łapie też nie ma, ale za to dobre nastawienie. Wychodzi i chce się napierdalać. Jego ostatnia walka z Coulterem była jedną z lepszych w tym roku. Może nie pod względem technicznym, ale emocji i zwrotów akcji w niej nie brakowało, przynajmniej w moim odczuciu. Chciałbym żeby znalazł swoje miejsce w UFC, bo wolę go 100x od zamulaczy typu wąsacz Johnson. Jest też młody (jak na ciężką to jeszcze dzieciak) więc może się jeszcze trochę rozwinie. Nie twierdzę, że będzie mistrzem, ale gdzieś w top 10-15. W końcu nie jest to najmocniejsza kategoria, jeżeli chodzi o poziom.
 
Dorzucę jednak Almeidę, myślę, że Rivera może to wygrać albo przez szybki nokaut, albo przez zapasy - brak mu jednak mocy Codyego, a Thomas potrafi szybko wstawać z pleców.
 
Dorzucę jednak Almeidę, myślę, że Rivera może to wygrać albo przez szybki nokaut, albo przez zapasy - brak mu jednak mocy Codyego, a Thomas potrafi szybko wstawać z pleców.

Jak najbardziej Almeida na propsie :)
 
Graba nie zdążył pokazac swojego bjj :D ale beda jaja jak przewróci Shermana i odklepie heh ale zgodzę się z tym co mówiłeś. Jest chujowy i Sherman powinien ogarnać.
Generalnie to zycze Damianowi zeby wygral I nie przynosil wstydu wiecej polskim zawodnikom
 
grubo
Gastelum
za drobne
Gastelum by ko/tko
LaFlare
Almeida Rivera over 1.5
Timothy Johnson
 
Back
Top