Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 23 - Shevchenko vs. Pena

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1225_d.png


2 słowa - Jorge Masvidal
 
Wydaje mi się ze Donald to ogarnie, chociaż Masdival może szukać watroby co nawet mówił w którymś wywiadze. Puczi zrobil tu fajna analizę ze boks Masdivala może tu zrobić spora różnice. Ja zaryzykuję i obstawie Donalda bo to jedna dobra firma . Myślę jeszcze by dodać Francis Nganou poniżej 1.5r i schevcenko z pena poniżej 4.5r.
 
Masvidala też propsuje. Jorge jak najbardziej może to ugrać. Jak narazie jednak puściłem takie coś:

Knight vs Caceres (o2.5)+Cerrone vs Masvidal (o2.5) @2.08

Moim zdaniem jest duża szansa, że oba pojedynki zakończą się decyzjami.
 
Ja narazie zagram:
Knight lub over
Assuncao (solidny doświadczony zawodnik który może ugrać)
Pena( myśle, że przeleży Valentine lub może nawet podda)

Musze jeszcze obejrzeć ostatnie walki Cerrone/Masvidal oraz Alvey/Marquard i zdecyduje bo dogi wygladaja dobrze
 
Kur** mac to teraz nie wiem czy obstawić kowboja.. a co sądzicie o main evencie poniżej 4.5 r? Schevcenko w ostatnich walkach mierzyła się głównie ze strikerami (holn,nunes,kaufman) pena może ja podda.
 
Ok Puczi przekonales mnie :D a co sądzisz o Marquacie z alveyem? Kurs 2.30 na nate'a
 
Marquardta również faworyzuję, chociaż ten ma gówno w szczęce i może umrzeć w dowolnym momencie walki.
Co do Masvidala... żeby to wygrać, musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Bynajmniej nie jest to żaden pewniak, bo równie dobrze Cerrone może go okopać. Według mnie jednak Jorge wygra.
 
Będę próbował wcelowac w rundę zakończenia walki pit bulla z Ngannou. Zastanawiam się nad 2 runda + coś dobiore do dubla.
 
Cerrone wygra, tyle w temacie.
Poza tym jakoś połącze decyzje, albo ponad 2,5 rund w walkach: Knight vs Caceres, Assuncao vs Sterling, Shelton vs Pantoja.
 
Jason knight
Marquadt
Francis poniżej 1.5r
Masdival( ewentualnie poniżej 2.5r)
Juliana pena poniżej 4.5r
 
Wrzucam to na kombi, kurs na francisa 1.20 a poniżej 1.5r 1.50. Ale nie chce konkretnie obstawiać francisa bo Arlovski może sprawić niespodziankę. Wezcie tez pod uwagę ze dotychczasowi przeciwnicy francisa byli parę klas poniżej od arlovskiego. Przypomnę sytuacje z doo choy choi czy jak mu tam gdy bił się z cubem svansonem. Tez go wszyscy obstawiali a w końcu przegrał bo svanson to stary wyjadacz. Nie skreslajmy Arlovskiego
 
Zapewne kurs na zakończenie walki w 2rundzie będzie 4.5. Pierwsza 1.3-1,5 max.
A więc bardziej się opłaci
 
Ngannou nie ma jakiegos szczegolnie mocnego ciosu, wiec Andrzej moze wytrzymac wiecej niz rundze
 
Caceres ogarnie Knighta ? wydaję mi się że z Rodriguezem miał być pożarty a całkiem urwał ze 2 rundy i kondycyjnie dawał radę
 
Caceres ogarnie Knighta ? wydaję mi się że z Rodriguezem miał być pożarty a całkiem urwał ze 2 rundy i kondycyjnie dawał radę

Dużo ludzi obstawia cacaresa :) who da fook is Jason knight ja myślę czy nie obstawić Donalda z masdivalem poniżej 2.5r.
 
Po pojedynku Bruce'a z Rodriguezem to kursy powinny być raczej w drugą stronę, duże value po stronie Alexa, 3 rundy w stójce i UD dla Caceresea
 
Puczi a co sadzisz by obstawić donalda z masdivalem poniżej 2.5r?

Jeśli ktoś ma wygrać przed czasem, to raczej Cerrone highkickiem, a ja faworyzuję Masvidala.
Przewiduję decyzję, ale ja nie jestem żadną wyrocznią i równie dobrze mogą wygrać Cerrone decyzją, Sterling poddaniem i Alvey nokautem (Marquardt to w dziadek, ale choć umiejętności ma znacznie lepsze, to Uśmiechniętemu może wystarczyć jeden celny luj). To, że mam dobrą passę wcale nie musi oznaczać, że przez kolejne miesiące będę wszystko przepierdalał.
 
poza MC to karta kiepska, ja czaję się na Pantoja - Shelton oraz na kursy na de Limę, powinien swojego rywala rozjechać
 
Back
Top