Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 23 - Shevchenko vs. Pena

Podobają mi się kursy na : Spicely, Pantoja no i Caceres
Dalej bliżej weekendu ogarnę co jeszcze
 
Sorry za double posta, kurs na henrique da silve wzrósł o złotówkę prawie! (2.30 z 1,54) bije się z jordanem johnsonem(rekord 6-0) co myślicie ???
 
Tez sie temu pojedynkowi przygladam... ma ktos jakies info o tym jordanie poza rekordem? Henrique chodzi juz po 2,9 - sprawdzony w UFC, a ten caly jordan debiutant... Na tapology tez 71-29 na korzysc henrique - chyba bede pobieral:confused:
 
Tez sie temu pojedynkowi przygladam... ma ktos jakies info o tym jordanie poza rekordem? Henrique chodzi juz po 2,9 - sprawdzony w UFC, a ten caly jordan debiutant... Na tapology tez 71-29 na korzysc henrique - chyba bede pobieral:confused:
Gość jest grapplerem,l z całkiem dobra kondycja. Frankenstein uległ ostatnio właśnie w tej płaszczyźnie wiec stąd te kursy. W przeciwieństwie do Paula Craiga Johnson ma drewniana stojke wiec Frankenstein go może ustrzeli
 
Frankenstain też ma nie lepsza. W drugiej rundzie już zaczyna spać i jego efektywnośc spada. Ciekawe jak będzie w tym przypadku 1500 m n.p.m. Ważne aby debiutant przetrwał pierwsza rundę to może go poddać w2 lub 3.ta nagła zmiana kursów jest ciekawa :)
 
na forbecie zagrales? bo byl surebet 2,7 2,3 cos takiego, ale nie zdazylem zagrac
 
Poszly dwa zaklady na nigeranu 2 runda za 100 i 3 za 50

Chociaz cos czuje ze go w pierwszej wykonczy , albo Alrovski trafi jakims lujem
 
Poszly dwa zaklady na nigeranu 2 runda za 100 i 3 za 50

Chociaz cos czuje ze go w pierwszej wykonczy , albo Alrovski trafi jakims lujem

Prędzej pitt bull padnie w pierwszej. jak pójdą od pierwszych sekund ostro na wymianę. Oby się nie zaczęło jak walka Arlovskiego z BArnetem bo może być od razu po ptakach :)
Wydaje mi się ,że francis będzie twardo chodził na nogach celując szczękę.
CZekam jeszcze na kury na unibet bo na bet 365 odwlekałem weryfikacje tożsamości i zablokowali mi możliwość obstawiania. Może zweryfikują do gali.
 
Prędzej pitt bull padnie w pierwszej. jak pójdą od pierwszych sekund ostro na wymianę. Oby się nie zaczęło jak walka Arlovskiego z BArnetem bo może być od razu po ptakach :)
Wydaje mi się ,że francis będzie twardo chodził na nogach celując szczękę.
CZekam jeszcze na kury na unibet bo na bet 365 odwlekałem weryfikacje tożsamości i zablokowali mi możliwość obstawiania. Może zweryfikują do gali.
Ja tylko gram na bet365 ta mozliwosc zamykania zakladow uratowala mi dupe nie raz. No wysokie prawdopodobienstwo ze zakonczy sie to w pierwszej rundzie dlatego moze kontrolnie postawie jeszcze 100 na ten under 1,5.
 
czy tylko ja uwazam, ze arlovski to moze ugrac? w stojce to klasa wyzej i przeskok poziomami nad wczesniejszymi rywalami murzyna plus andrei walczy o utrzymanie sie.
 
czy tylko ja uwazam, ze arlovski to moze ugrac? w stojce to klasa wyzej i przeskok poziomami nad wczesniejszymi rywalami murzyna plus andrei walczy o utrzymanie sie.

Tez tak uwazam, ale Ngannou i tak powinien wygrac.
Podejrzewam, ze obaj podejda z respektem i pierwsza runda bedzie badawcza.
 
Moje kupony:

Knight vs Caceres (o2.5)+Cerrone vs Masvidal (o2.5) @2.08

Ngannou vs Arlovski (u2.5) @2.20 :star wars:
+ jedna taśma na wariata.
Jak mi wejdzie under, to puszczę Jorge przez decyzję za @3.75.
 
a gdzie ty masz kurs taki na under? 2,5

2a7c1ed.jpg

Są na Skybecie.
Niestety jeśli dobrze pamiętam, to w Polsce nie można u nich obstawiać. Poza tym raczej na pewno jest to pomyłka buka, więc nie wiadomo co będzie z kuponami. Najwyżej anulują i tyle. Zobaczymy.
 
Sorry za pytanie, ale czy mógłby ktoś mi wyjaśnić co przez to rozumieć?
Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi :D

Jeśli obstawisz zawodnika X po kursie > @2.00, następnie z jakichś tam przyczyn ( zamiana kursów, rozbieżność u buków) znajdziesz kurs na zawodnika Y >@2.00, to masz surebet - w przypadku wygranej każdego z nich jesteś na plusie. Mniej więcej.
 
Ok panowie, mój finalny kupon:
Donald Cerrone
Francis przez Ko,tko
Nate-Alvey dowolny zawodnik wygra przez ko,tko
Dodatkowo dwa bety z bellatora
Jessica middleton
Chidi Njokuani

Ogolnie Kurs kuponu 9.49
 
Back
Top