Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 22: VanZant vs. Waterson

Ja bym to na szybko widział tak: Serrano, Emmett, Velickovic, Perry, Da Silva, Northcutt, PVZ.
Nie tykałbym natomiast walk Millera i Moontasriego, a jeśli już to typowałbym do zwycięstwa wspomnianą dwójkę. Kursy jednak uważam rozłożone prawidłowo, prawie 50/50, dlatego mimo wszystko no bet.
Co do pozostałych walk to na pewno odpuszczę faworytów. Dziwi mnie taka rozbieżność kursów w walkach Wineland-Mizugaki, Covington-Barbarena, czy nawet Aldana-Smith. Myślę, że śmiało można ryzykować niespodzianki.
Fabera po 1,2 też bym nie tykał. Obaj zawodnicy bardzo wiekowi. Pickett już nie raz czymś zaskoczył, np. prawie nokautując Almeidę. Wiem, że prawie robi dużą różnicę, ale mimo wszystko nie pchałbym się w Fabera na takim kursie. Trzeba albo to odpuścić, albo na ułańskiej fantazji zagrać Picketta. Myślę, że tą walkę wygra ten któremu będzie bardziej zależeć. Oczywiście jeśli przygotują się tak samo wygra Faber. Ale może on ma już wyjebane. Nie pamiętam kiedy ostatni raz wygrał z zawodnikiem lepszym od Picketta. Na pewno trzeba by daleko sięgnąć w archiwa.
Powodzenia wszystkim grającym, ja z grubszym wjazdem czekam do ważenia. To co tu piszę to taka pierwsza, luźna analiza.

Faber skręci Picketta bez wysiłku.
Czy Serrano ogarnie mam wątpliwości, mimo fajnego backgroundu tych zapasów nie potrafi przerzucić na MMA, jest mocno wiekowy, a same ciężkie ręce mogą nie wystarczyć.
 
Faber skręci Picketta bez wysiłku.
Czy Serrano ogarnie mam wątpliwości, mimo fajnego backgroundu tych zapasów nie potrafi przerzucić na MMA, jest mocno wiekowy, a same ciężkie ręce mogą nie wystarczyć.

Nie napisałem, że Pickett to wygra, ani nawet, że jest moim faworytem. Chodzi mi tylko o to, że Faber po 1,2 jest nie do przyjęcia. Serrano widziałem w walce z Benoitem. Wyglądał całkiem przyzwoicie. Sandovala nie znam, ale po historii jego walk pachnie mi gość ogórkami. Mogę się mylić, mimo wszystko spróbuję Serrano. Na razie z umiarem, a potem się zobaczy.
 
Nie napisałem, że Pickett to wygra, ani nawet, że jest moim faworytem. Chodzi mi tylko o to, że Faber po 1,2 jest nie do przyjęcia. Serrano widziałem w walce z Benoitem. Wyglądał całkiem przyzwoicie. Sandovala nie znam, ale po historii jego walk pachnie mi gość ogórkami. Mogę się mylić, mimo wszystko spróbuję Serrano. Na razie z umiarem, a potem się zobaczy.

Dla mnie 1.25 na Fabera jak najbardziej do gry. Hector ogórkiem nie jest. Ma szybkie ręce i przyzwoitą siłę uderzenia, potrafi markować i podkręcać tempo, nieźle bije na korpus przeplatając uderzenia z kopnięciami, w parterze potrafi kontrolować z góry i jest dość aktywny, obrona przed obaleniami wygląda na solidną i jakieś zaplecze zapaśnicze ma. Ogólnie ma niespecjalne warunki ale Fredy też tu nie błyszczy. Kondycyjnie Hector wyglądał słabo, ale Serrano też nie ma genialnego cardio. Jakbym musiał typować to Sandoval przez decyzję, gdyż jest lepiej ułożony technicznie, chociaż wygrana Serrano mnie nie zdziwi.
 
jfhrfb.png
 
Mi chodzi po głowie żeby zagrać przez decyzję Sejdża i Joubana.
Życzę Perry'emu wszystkiego co najlepsze w UFC, ale myślę, że model to może ugrać.
Podejdzie do walki ostrożnie bo wie, że Perry ma kowadło w łapie, a znokautować go ciężko.
 
No i cisza.... Aż do ważenia? :)

Na ważeniu będzie można się upewnić co do typów. Ja jednak chyba zdecyduję się zwrócić uwagę na PVZ i Waterson, hehe.

@HeyPussyRUstillThere

Jouban ma jakieś tam argumenty ale to Perry chce zarabiać poważne pieniądze i ja wierzę w jego ręce, wbrew temu co pisze wiele zagranicznych branżówek to Jouban wcale nie jest lepiej ułożony stójkowo, on jest wręcz dziurawy. Nie mówię, że nie trafi lub nie wypunktuje, ale większe szanse mimo wszystko daję Perremu.
 
Last edited:
u mnie pierwsza tasma Perry+Barbarena+Northcut+Faber
AKO 15.11 za £30
a na reszte czekam do wazenia
 
Barbena dobry bet koles sie rozkreca w trakcie walki i nie jest latwo go skonczyc szkoda ze spadl do 3,5 bo moze bym zagral z 4.0
 
PVZ+GALL+BARBERENA ZA 1500 na pół z kumplem
kurs 11.63
mikołaju byłem grzeczny jak co
Odważnie. Zagrałeś w jednym kuponie sporego underdoga (ja też myślę, że Bryan ogarnie), babę i gościa niewiadomą (ponieważ po jego 3 wygranych można wywnioskować tyle, co nic). Brakuje tylko jakiejś walki z wagi ciężkiej :crazy: (wiem, nie ma na tej gali ciężkich).
Mimo mojej miłości do Paige, jestem tego samego zdania co @Gaara, ale oczywiście życzę szczęścia.
Ja jutro tylko puszcze jakąś kirasówke z Bryanem i Panem Platinum na czele, za drobniaki.
 
Mam nadzieje ze podtrzymam dobrą passe, na ufc 205 miałem Romero+Conor+Nurma i 14tys do przodu a też na forach pisali że Weidman ogarnie. Zobaczymy,powodzenia
 
Mam nadzieje ze podtrzymam dobrą passe, na ufc 205 miałem Romero+Conor+Nurma i 14tys do przodu a też na forach pisali że Weidman ogarnie. Zobaczymy,powodzenia
Ja też miałem Romero... w dublu z JJ przed czasem i weszło :mamed:
Ładnymi kwotami grasz, ja to ubolewam jak mi stówa pójdzie się jebać.
 
No to tak krótko po wstępnym ważeniu. Obyło się bez większych niespodzianek, z jedną pozytywną: Waterson wygląda teraz jak rasowa zawodniczka 115lbs, znacznie lepiej niż w ostatniej walce. Obawiałem się przede wszystkim przewagi warunków Paige, teraz jestem nieco spokojniejszy i liczę, że siłowo Waterson nie będzie odstawać tak bardzo jak początkowo przypuszczałem, co pomoże w walce w klinczu.
 
Waterson przed czasem 5.00
Gall 2.34
Pickett 4.50
Jouban 2.15
Wineland 1.45 (dołożyłem po wyższym kursie)
Aldana 1.41
 
Last edited:
Tak szczerze jeśli chodzi o Galla to jeszcze z nikim nie walczyl kto by posiadal choc zblizone skillsy do Sage'a, jego mocna strona jest grapling nie jest jakims super uzdolnionym strikerem jedyne moje watpliwosci sa do tego że Sejdż trenowal w Tristarze i sporo o jego slabych stronach nauczyl sie Firas, pewnie dobrze przygotowal pogoromce GOAT CM Punka.

Co do Waterson myślę że lata praktyki i doświadczenie przewyższą presje jaką stwarza PVZ bo jej technika pozostawia wiele do życzenia (patrz walka z Rose). Jeśli by to jakoś ugrała to nie będe zdziwiony ale pewnie Karate Hottie ją zmiażdzy.
 
Skleiłem dziś dubla Mizugaki + Barbarena za 7 dyszek. Jak Mizugaki przyebie będzie trzeba wejść grubiej w Barbarene. Mam nadzieję, że nam się uda, bo widzę, że przynajmniej połowa aktywnych w temacie gra tego drugiego.
Poza tym, to co pisałem wcześniej: Da Silva, Emmett, Northcutt, Perry, Serrano, Velickovic, PVZ.
No i dla zabawy na rozpisach Pickett, Smith, Moontasri, Miller. Tych dwóch ostatnich mogłem sobie darować. Ale ch.. tam, poszło za drobne. Będzie się lepiej oglądać.
 
Az takie wrażenie zrobiła na tobie Waterson? Czy to magia kursu? :)

Paige jest słabą zawodniczką. Waterson w moich oczach jest znacznie lepsza, jednak sądzę, że nienajlepsze cardio, w połączeniu z długą przerwą nie pozwolą jej wygrać decyzją. Myślę, że jeśli ma wygrać, to przed czasem. Chociaż po 3.00 bym oczywiście nie grał.
 
Paige jest słabą zawodniczką. Waterson w moich oczach jest znacznie lepsza, jednak sądzę, że nienajlepsze cardio, w połączeniu z długą przerwą nie pozwolą jej wygrać decyzją. Myślę, że jeśli ma wygrać, to przed czasem. Chociaż po 3.00 bym oczywiście nie grał.

Skąd przypuszczenia o słabym cardio Waterson? Wyłącznie z powodu przerwy?
 
Skąd przypuszczenia o słabym cardio Waterson? Wyłącznie z powodu przerwy?

Źle się wyraziłem - to Paige ma po prostu nieskończony pasek energii i w przypadku decyzji nie jestem pewny, czy Michelle będzie w stanie ją ugrać. Natomiast, skoro była w stanie poddać Penne, to myślę, że jest w stanie poskręcać Van Zant.
Oczywiście, jak przy każdej przerwie, automatycznie stawiam znak zapytania przy formie i kondycji zawodnika.
 
Back
Top